Dodaj do ulubionych

no to z wakacji na Krymie bryndza z kiszką 2014

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.14, 09:11
no to można sobie darować wakacje 2014
Obserwuj wątek
  • Gość: Anna Re: no to z wakacji na Krymie bryndza z kiszką 20 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.14, 19:44
   Byłam na Krymie na urlopie dwa lata temu i to już była bryndza.Niech nikt nawet nie myśli że coś się zmieni do wakacji, z resztą Polacy mogą być tam po prostu nie wpuszczani, bo sytuacja się na tyle zaostrzy iż na plażach skądinąd paskudnych bedą opalali się żołnierze. Na wakacje to Ukraińcy do nas bedą przyjeżdżać do obozów ......uchodźców
  • Gość: ewka Ukraina ma 50 mln obywateli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.14, 09:25
   Nikt za Ukraińców nie rozwiąże ich problemów. To państwo ma 50 mln obywateli i 600 tys km2. Najpierw Sami muszą pokazać swoją determinacje i rozwagę. Pobożne życzenia bez ich realnego działania, nic nie da. Co prawda jest to raczej forum turystyczne niźli polityczne, tylko, że pomimo potencjału turystycznego nigdy turystycznym celem, nie byli ani atrakcją. Tam i przed wydarzeniami trzeba było TAM uważać co się mówi: bo dziadek lagą zdzielił na końcu rozmowy; bo inną historie zna, bo NATO to nie to, bo Papież mu przeszkadzał. A na tym forum wiele ludzi żyło mitami i po prostu wprowadzało w błąd wielu potencjalnych turystów.
   • buanitka Re: buanitka zapewniała 19.03.14, 00:22
    piknie - konkrety poproszę, w którym to miejscu? Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to wracaj do podstawówki. A tak w ogóle co tu Ewką robicie? Współczujecie, wiwatujecie czy jedynym celem jest uprawianie trollingu i podszczekiwania w kierunku mojej skromnej osoby?? Jeśli to ostatnie zapraszam na priv - chyba, że nie macie odwagi... (jak zwykle) :O

    a tak ps.: TO JEST FORUM TURYSTYCZNE! i wszelkie pyskówki 'nie na temat' trafią do kosza
    • Gość: ewka buanitka teraz Cię poniosło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.14, 08:09
     mówisz o odwadze a prowadzisz pod pseudonimem, mówisz forum turystyczne a uprawiasz od wielu lat agitki i wprowadzasz w błąd ludzi choćby na temat bezpieczeństwa. Zapewniałaś, że Krym to bezpieczny obszar a ludzie Nas kochają. O TURYSTYCE NA KRYMIE możemy sobie na długi okres ZAPOMNIEĆ, bo niestety ludzie tam żyli i żyją POLITYKĄ nienawiści do wszystkiego co niesowieckie. "A tak w ogóle co tu Ewką robicie? "- nie chcę komentować tej odzywki, bo brzmi to "towarzysze wy wicie, rozumicie"
     p.s. turystyka to też historia, jej poznawanie, jej rozumienie, rozumienie realiów, obyczajów / nie milić z pseudoludowością- cepeliadą/, ostrzeganie przed niebezpieczeństwami- a na Krymie ludzie nie zmienili się z dnia na dzień. Zawsze było czuć oddech ideologi przeszłości, mentalność tubylców.
     • buanitka Re: buanitka teraz Cię poniosło 19.03.14, 12:13
      > mówisz o odwadze a prowadzisz pod pseudonimem,

      Haha - a chcesz z imienia i nazwiska, z nr pesel i adresem zamieszkania?!!!!


      mówisz forum turystyczne a upraw
      > iasz od wielu lat agitki i wprowadzasz w błąd ludzi choćby na temat bezpieczeńs
      > twa.

      - jeszcze raz - konkrety poprosze! w którym miejscu wprowadziłam ludzi w błąd podeślij linki. Nigdy nie zajmowałam skrajnych pozycji i nie zamierzam. Na "temat bezpieczeństwa wprowadzam w błąd" piszesz? - jeszcze raz PODKREŚLAM - gdzie? udowodnij, a nie rzucaj bezpodstawnych podszczekiwań

      >>."A tak w ogóle co tu z Ewką robicie? "nie chcę komentować tej odzywki, bo brzmi t...

      Znów nie rozumiesz przesłania - problem czytania ze zrozumieniem..

      Zakładasz wątek pt. no to z wakacji na Krymie bryndza z kiszką 2014
      piszesz "no to można sobie darować wakacje 2014", czyli żałujesz-ubolewasz? ironizujesz? cieszysz się? a z późniejszych wypowiedzi wynika jak to beznadziejna jest turystyka na Ukrainie, jak strasznie niebezpiecznie i jak na forum buanitka wprowadza wszystkich w błąd. Rozumiem, że pomimo wszystko planowałaś (łeś) wakacje 2014 - pomimo wszystko co cię tak strasznie drażni?:
      >Zawsze było czuć oddech ideologi przeszłości, mentalność tubylców.

      cuś nie widzę konsekwencji ani spójności      Ja tu tylko sprzątam.
      • Gość: ewka komu jak komu nie wypad, zagalopowałaś się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.14, 14:37
       komu jak komu, ale Tobie tego nie wolno robić i tak się zachowywać. Sorrryyyy my prości i nie douczeni, może nie na poziomie, może bredzimy, może i dużo nam brakuje ale PUŚCIŁY CI HAMULCE. Lepiej pokasuj to czego powinnaś się wstydzić- a powinnaś!!!!! Bo my mały ludek, Ty wielki moderator!!!!!
       p.s. Twoje personalia, ani pesel ani numer buta nie interesuje nikogo. Moralność Kalego nie jest czymś dobrym. Niestety zajmujesz skrajne pozycje nie wiem w jakim celu. Turystyka się w tym rejonie skończyła - może lepiej ....????
  • Gość: piknie agitka z CCCP IP: *.myslenice.net.pl 18.03.14, 20:16
   sorry dziękuje za agitki rodem z CCCP. Mogę zastanawiać nad poważnymi analizami a nie nad prymitywnymi agitkami z epoki Breżniewa, co nie znaczy, że Ukraińcy mają problemy z identyfikacją historyczną. Tu o Krymie a nie o Banderze. Tu o identyfikacji postsowieckiej Krymskich mieszkańców. Dziekuje za poglądy dziadków rodem z NKWD
  • Gość: Travel_wawa Krym jest pod okupacją i tam jest niebezpiecznie IP: *.wum.edu.pl 20.03.14, 12:10
   Nie ukrywam, że kiedyś chciałem tam pojechać, ale obecnie, gdy wojska sowieckie dokonały agresji i okupują tę część Ukrainy, wyjazd na Krym może być niebezpieczny.
   Nie sądzę, by szybko się to skończyło. Na pewno dopóki Putin rządzi, każdy przybysz z UE będzie traktowany jak nazista, faszysta, banderowiec, wichrzyciel, szpion itp...Taka jest ochydna putinowska propaganda i ludzie, którzy nigdy nie podróżowali na Zachód (a 80% mieszkańców Krymu nigdy nie było w jakimkolwiek kraju UE) są łatwi to zmanipulowania.
   Ale kiedyś, kiedy Krym odzyska wolność, wróci się tam :)
  • pawelec47 wracając do turystyki.... 22.03.14, 17:27
   bo moim zdaniem forum turystyczne nie jest miejscem właściwym do dyskusji politycznych
   / choć w necie roi się od frustratów,to opinia po lekturze niektórych wypowiedzi/.
   Czy podczas tego konfliktu kursował pociąg ze Lwowa do Symferopola i ewentualnie jak
   przebiegał wjazd na półwysep /w nocy o ile pamiętam/.No i jaka jest sytuacja w komunikacji
   kolejowej z Krymem aktualnie ,jakie są perspektywy na wakacje i potem?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka