Dodaj do ulubionych

Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynach?

IP: *.62-97-226.bkkb.no 29.01.08, 09:49
Bylem juz kilka razy na ukrainie i tylu pieknych dziewczyn nigdzie nie
widzialem na swiecie,z przykroscia musze stwierdzic ze nasze Polki nie maja
szans jesli chodzi o urode i o kobiecosc i seksapil idac ulica obojetnie gdzie
sie jest mozna dostac oczplasu i bolu szyi od odwracania glowy,nosza
najkrotsze mini jakiekolwiek widzialem.Co myslicie warto sie zaangazowac i
zakochac w jednej z nich bedac tam na miejscu? bardzo lubia polakow:))Napiscie
co sadzicie o Ukrainskich pieknosciach i jakie mieliscie doswiadczenia z
nimi:))pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: MariuszMichajlowic Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.kubnet.pl 29.01.08, 16:47
      ciezki temat zalezy czego oczekujesz..
      sa wspaniale niezalezne piękne twardo stapajace po ziemi..
      co do sexu mozesz go znaleźc w pl nie trzeba Ci Ukrainy,
      a dziewczyny mmm figura majkijaz KOBIECOSC paznokcie..
      jak dla mnie супеееер xD
      polecam Avalon klub w Kijowie,szyja boli po pieciu minutach..
      • Gość: pepik a kasiore masz, bo to materiał nie na żone IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.08, 08:29
        Jak masz kasiore do przehuśtania= to faktycznie fajne dziewczyny.
        Ale jak szukasz tej konkretnej to marny materiał: popatrz sobie na
        średnią rozwodów na Ukrainie. Po drugie o co ci chodzi: o zgrywanie
        dzolera z zachodu- tak na takiego ( jeszcze z kasą) dziewczyny
        polecą, żeby wyjechać na zachód, ale to nie głupie gesi z Polski co
        na zabój zakochują się w Italiano i dają sobie zrobić bachora a
        Italiono szukaj na "Sycylii" czyli wiatru w polu.
        "Panie, kto roi gupoty
        Prędko mu idą zaloty"
        "Panie, tak mędrzec powiada,
        Że manna, gdy z nieba spada -
        To jeden - je, drugi - patrzy"
        • kruz7 Re: a kasiore masz, bo to materiał nie na żone 30.01.08, 09:31
          Byłem tylko we Lvovie i dech czasami zapierał to fakt. Można wejść na portal
          randkowy ukraiński i rosyjski lover.lviv.ua/. Tam można przekonać się o
          ich urodzie.
          • asdf401 Re: a kasiore masz, bo to materiał nie na żone 30.01.08, 09:40
            Podobnie jak Polki, Ukrainki są zmanierowane. Normalne, naturalne kobiety nie
            zaczynają dnia od pół godziny przed lustrem ale od 5 minut. Te makijarze,
            ubrania, tlenienia, paznokcie........wolę naturalnie ładne dziewczyny.
            • Gość: MariuszMichajlowic Re: a kasiore masz, bo to materiał nie na żone IP: *.kubnet.pl 30.01.08, 11:34
              kwestia gustu...osobiscie wole obok siebie atrakcyjna wysoka kobiete(bo rozumiem
              ze to miales na mysli pijac do paznokci i makijazu) niz jakies małe
              kajtki...goniace za dobra partia fura i kaską ;co do Ukrainek nie sa zepsute
              przez zachod,a zmanierowane chyba zartujesz..
              a przez ta ich szczerosć nie raz sie wpakowalem w takie "kłopoty" ze hoho...
              a co do rozwodów to wystarczy spojrzec jakich maja facetow..i troszke miec
              pojecie co tam sie dzieje...
              pzdrM
              • lidkasm Re: a kasiore masz, bo to materiał nie na żone 31.01.08, 12:56
                Atrakcyjna, wysoka kobieta nie musi mieć od rana na sobie cekinów,
                złota, butów za kolano i pełnego makijarzu jakby się na dyskotekę
                wybierała. Mieszkam w Kijowie i razi mnie to, że dziewczyny ubierają
                i malują się tak, jakby od razu z pracy czy szkoły szły na balangę.
                Spotkałam się z opinią, ze dziewczyny chca zwrócić na siebie uwagę,
                bo jest ich więcej niż mężczyzn i jest to po prostu walka o samca.

A co do fury i komóry - myślisz, że tu dzieczyny na to nie lecą? Tu
                ludzie biora kredyty zeby sie pokazać i kupić dobry samochód. Może
                mieć mieszkanko w starym obdrapanym bloku ale samochód musi mieć bo
                mieszkanka nie widać na mieście a samochód tak.
                • Gość: MariuszMichajlowic Re: a kasiore masz, bo to materiał nie na żone IP: *.kubnet.pl 31.01.08, 18:16
                  ale wlasciwie czemu nie?? ja poprostu pisze ze te Kobiety mi sie podobaja..
                  moze wlasnie w takim kolorowo-balangowym stylu,..maja to cos i to podkreslaja...
                  co do przewagi to około 3mln jest ich wiecej niz facetow,i jest na co popatrzyc ...
                  ale z tym brakiem przywiazania do jakosci i stylu mieszkania sie spotkałem i to
                  mi bardzo rzuciło w oczy..spotkałem sie z czlowiekiem ktory zarabial grube $$ a
                  nie mial ubikacji w domu no i wszedzie dziewczyny leca na ka$e...
              • Gość: dzik wrocław Re: a kasiore masz, bo to materiał nie na żone IP: 91.109.196.* 17.03.08, 04:34
                taak, ja wiem ze Ukrainki sa poprostu zajebiste... To wlasnie polki
                sa zmanierowane a ukrainki wiedza dokladnie co sie dzieje dookola
                nich i innych.. porafia wyczuc problemy ludzkie i kochac.. polki juz
                zyja tylko zachodem i kasa... Wasz wybór ale postawcie na ukrainkę,
                one sa naprawde prawdziwe.
    • Gość: ed-moond Może inaczej... IP: *.magnus.kiev.ua 30.01.08, 15:29
      Zamiast rozpisywać sie o ukraińskich dziewczynach, parę słów o ukraińskich
      chłopcach... O ile bowiem ten kraj ma szczęście do pięknych dziewczyn, to nie ma
      szczęścia do facetów. Ukraińcy, których spotykam na ulicy, w marszutkach,
      których znam z opowieści moich znajomych to duże dzieci, nieodpowiedzialni,
      szpanują komórkami, rozklekotanymi ładami i wołgami. Więc jeśli jesteś
      odpowiedzialnym człowiekiem, takim który może coś dać takiej dziewczynie,
      stworzyć poczucie bezpieczeństwa (a tego chyba najbardziej potrzebuje każda
      kobieta) to myśle że masz spore szanse w tym kraju. Ale jeśli szukasz przygód,
      dobrze radzę, odpuść sobie.
      • Gość: MariuszMichajlowic Re: Może inaczej... IP: *.kubnet.pl 30.01.08, 16:07
        wlasnie nieodpowiedzialni za dom za dzieci za rodzine..a wiernosc..a co to
        jest..nie tylko lady wołgi i żigule,leksusy bumery infinity tez w to sie wliczaja..
        zeby kawe popić pod sklepem,zeby w bliarda pograc po pracy..co do podejscia do
        pracy tez maja luźne,a jutro..jakos to bedzie no to po ciut-ciut....komorki
        ciuchy zabawic sie, i wlasnie te Kobiety licza tylko na siebie..
        i sa hm..bardzo czesto zaniedbanii jakos tak szarawo sie ubieraja..no i te ich
        buty...
        pzdrM
        • kruz7 Re: Może inaczej... 31.01.08, 21:03
          Dlaczego faceci noszą takie małe torebki z rączką, przypominające damskie?
          Wilekością są większe od naszych saszetek. Może to oznaka zniewieściałości
          tamtych panów? Nie wszyscy to noszą.
          • Gość: MariuszMichajlowic Re: Może inaczej... IP: *.kubnet.pl 01.02.08, 06:27
            raz tylko widzialem co kolega Wovka mial w takiej torebce...nie chce wiedziec
            wiecej...i nie jest to dowod na zniewieścienie...
          • lidkasm Re: Może inaczej... 01.02.08, 09:47
            Ja nie widziałam, ale mój małżonek mówił, ze jeden taki miał w tej
            torebeczce pliki banknotów...
            Zawsze jak widze takie torebeczki to się mimowolnie uśmiecham... :)
            Ciekawe czy u nas takie by sie przyjęły?
            • Gość: MariuszMichajlowic Re: Może inaczej... IP: *.kubnet.pl 01.02.08, 10:40
              maja awersje do kart platniczych i bankomatow tak na marginesie tylko zywa
              gotowka...$$$$
              • asdf401 Ukrainki 02.02.08, 10:29
                Naturalny zapach kobiecych włosów zanika na Ukrainie. Te lakiery w sprayach
                WSZYSTKIE śmierdzą. Są Ukrinki urodziwe, pełno ich ale przesada w makijażu jest
                też niestety powszechna. Prysznic zawsze konieczny...
          • Gość: Tom Re: Może inaczej... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.08, 14:45
            Możesz poradzić jak poznać jakąś fajną laskę z ukrainy???????
    • Gość: xyz Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.85-237-167.tkchopin.pl 11.02.08, 20:56
      Gość portalu: korsarz30 napisał(a):

> ,z przykroscia musze stwierdzic ze nasze Polki nie maja
      > szans jesli chodzi o urode i o kobiecosc i seksapil ....

To samo Polki mogą powiedzieć o Polakach...
      • lidkasm Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac 12.02.08, 11:56
        A mnie i mojej koleżance (jesteśmy Polkami) jeden Ukrainiec
        powiedział, ze Polki sa "takie seksualne" - widocznie chodzi tu
        wciaż o to samo: cudze chwalicie, swego nie znacie :)
    • Gość: ano Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.e-wro.net.pl 12.02.08, 20:00
      Nie da się zaprzeczyć, Ukrainki sa po prostu przepiękne, wystarczy
      się przejśc ulicą. Zadbane, dobrze ubrane, smukłe, wspaniałe laski.
      • lidkasm Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac 13.02.08, 11:30
        ale gdzie sie przechodzisz tą ulicą? w centrum Kijowa czy Lwowa?

Jeśli tak to przejdź się po centrum Warszawy czy Krakowa i rozejrzyj
        czy tam chodzą same kocmołuchy, źle ubrane, grube i brzydkie.

Nie wiem jakie środowiska porównujesz ale uwierz mi, ze i Ukrainki
        bywaja grube, brzydkie i źle ubrane (tak naprawdę to niewiele z nich
        stac na dobre markowe ciuchy bo sa bardzo drogie, dużo droższe niż w
        Polsce) - jeżdże codziennie metrem, trolejbusem, marszrutką i widzę
        te wychwalane przez Was "laski".
        • Gość: MariuszMichajlowic Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.kubnet.pl 13.02.08, 21:24
          jjjej nie chodzi o ciuchy..ale One potrafia zrobic cos z niczego ..
          a źle ubtane wiemy ze o gustach sie nie rozmawia,...nawet jak maja mało kaski
          to potrafia sie ubrac atrakcyjnie..i wogole sa boomba te "laski"..
          niewazne czy Avalon(o ile wiesz o czym pisze) czy jakis "hutorok"umieja ta swoja
          kobiecość podkreslić..ehh i ten diabełek w oczach xD
          alee ciezko je zrozumieć..:)
          pozdrawiam M
          p.s. wracam tam za niedługo :)
    • Gość: szczesliwy Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.08, 04:14
      Panowie moim zdaniem nie nigdzie piekniejszych kobiet jak na Ukrainie nie
      znajdziecie sa nam bliskie kulturowo i nie tak wyrachowane jak nasze
      panie:(,ktore zapomnialy jak dbac o faceta ,a uroda nic dodac nic ujac:)sa
      kobiece seksy caly czas i wiedza czego facet oczekuje i dbaja o wsio:)Kto jest z
      Ukrainka wie o co chodzi wspaniale kobiety,szacunek itp.to sa ostatnie prawdziwe
      kobiety,jestem jednych z tych szczesliwcow z jednam z nich najbardziej zadbane
      uczciwe nie znieszczone kultura polsko-zachodnia....Dziewczyna zona polecam
      tylko Ukrainka.:)
      • Gość: MariuszMichajlowic Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.kubnet.pl 12.03.08, 13:36
        i tu sie zgadzamw 100% pzdr
        • Gość: dzik Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: 91.109.196.* 17.03.08, 04:44
          tez daje stóweczke zgodnosci z tym gosciem.. Ukrainki sa PRAWDZIWE
          kochane.. normalne dziewczyny które wiedza na czym zycie polega..
          polecam 1001%
    • Gość: ines Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.chello.pl 13.03.08, 11:46
      Boze,ludzie jakie wy bzdury wypisujecie.Moze ktos miec takie
      spostrzezenia bedac raz w tym kraju;(Jezdze na Ukraine juz od bardzo
      dawna i wierzcie mi ludzie tak samo sie tam zmienili na przestrzeni
      czasu jak zmieniaja sie u nas.Kiedys tak bylo ze kobiety tam
      mieszkajace nie byly wyrachowane,teraz spotyka sie to chyba tylko na
      wioskach zabitych czterema dechami.Widocznie ja znajduje sie w zlych
      miejscach ze odnosze inne wrazenie;)tak bylo kiedys nie
      dzisiaj,pozdrawiam tych ,ktorzy maja takie zdanie jak ja,jak rowniez
      tych ktorzy zyja zludzeniami;)
      • Gość: MariuszMichajlowic Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.kubnet.pl 13.03.08, 15:38
        no coment ....
    • Gość: Krystian Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: 81.219.188.* 14.03.08, 11:49
      Pozostaje mi tylko zgodzić się z Tobą... Ból szyi gwarantowany :)) ...ale taki
      ból to sama przyjemność, dlatego wracam tam w następne wakacje ;D
      • Gość: Ramaja Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.08, 12:26
        Ładne tylko mają wieśniacki makijaż.
        • Gość: dzik Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: 91.109.196.* 17.03.08, 04:51
          To przyjedz sobie kolego do Angli gdzie mieszkam przeszlo 5 lat.. to
          dopiero zobaczysz wiesniary i nie chodzi o makijaz tylko ubiór i
          wszystkoo, mysle ze na wiosce w PL kobiety lepiej chodza ubrane doic
          krowy:):):)... docen Ukrainki :) sa the best
      • Gość: dzik Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: 91.109.196.* 17.03.08, 04:48
        tak, zgadzam sie z Toba kolego.. jak jedziecie na UKraine to
        ubezpieczcie sobie szyje na wypadek skręcenia od ogladania sie za
        niewiastami i oczy na wypadek wypadniecia, hahah pozdro.. a
        dziewczyny sa naprawde kochane i wspaniałe
        • Gość: xyz Re: Napiscie co sadzicie o Ukainskich dziewczynac IP: *.85-237-167.tkchopin.pl 23.03.08, 12:38
          Znajoma Rosjanka mówiła mi niedawno , że Ukrainki były najbardziej wyrachowanymi
          kobietami w całym byłym ZSRR : )
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka