Dodaj do ulubionych

Drzwi wewnetrzne -pokojowe bez wymiany oscieznicy

IP: *.acn.waw.pl 24.10.09, 21:33
czy jest w ogole taka mozliwosc wymiany? Wole uniknac rozwalania framug, kucia
itp.
Drzwi sa raczej standardowe.
Obserwuj wątek
    • tomasz_tomasz Re: Drzwi wewnetrzne -pokojowe bez wymiany osciez 28.10.09, 15:23
      Jest możliwość. Większość porządnych firm produkujących drzwi tak robi. Ja np.
      brałem z Porty. Wymieniałem u mamy parę sztuk drzwi w domu. Przyjechał jakiś
      koleś ze sklepu, wymierzył wielkości, doradził co gdzie lepiej zamontować. Za
      dwa tygodnie przyjechali monterzy i zamontowali drzwi. Starą stalową futrynę
      miałem dosyć krzywą (od góry), to chłopaki przycieli drzwi. Wszystko pasuje
      idealnie, zamek jest na odpowiedniej wysokości, idealnie domykają się. Zero
      problemów. Resztę drzwi brałem z ościeżnicami. Stare futryny sam wymontowałem,
      ścianę przed założeniem obrobiłem masą szpachlową i pomalowałem pokoje.
      Montażyści nic nie uszkodzili, wszystko pasowało.
    • majlo776 Re: Drzwi wewnetrzne -pokojowe bez wymiany osciez 02.12.09, 20:24
      możliwość jest , ale żeby to potwierdzić trzeba zrobić pomiar i sprawdzić
      głębokość drzwi, która swego czasu się zmieniła. Żadna fabryka nie produkuje już
      drzwi w starej normie, w razie czego jeśli ościeżnica jest drewniana można ja
      dopasować do drzwi. Ważna kwestia to ta o której kolega pisał pod spodem stara
      ościeżnica zawsze jest krzywa i zwykle drzwi docina się do niej. Na twoim
      miejscu skorzystałbym z pomocy speca, najlepiej zamów z usługą wszystko załatwią
      za Ciebie. A gdzie, też tak jak kolega polecę Ci diealera Porty, to solidni
      wykonawcy (wiem bo jestem jednym z nich)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka