Dodaj do ulubionych

napęd do bramy garażowej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 10:31
Szukam napędu do bramy garażowej. Ciągłe wysiadanie z samochodu jest jednak
bardzo uciążliwe i wolałbym żeby wszystko otwierało się automatycznie.
Obserwuj wątek
    • Gość: garażowy Re: napęd do bramy garażowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 09:44
      U mnie przy bramie garażowej mam napęd Faac D600 ma silnik 24V, z jednoczęściową
      szyną jezdną z łańcuchem napędowym. To zapewnia płynną pracę i cichą obsługę
      całego sprzętu. Na szczęście z montażem nie było problemu i nie wymagał on
      żadnych adaptacji dostosowujących. Sprzęt zamontowany jest do sufitu garażu. Ja
      mam tak ustawione, że przed domknięciem brama zwalnia. Posiada elektroniczną
      kontrolę prędkości. Za gotowy zestaw zapłaciłem ok 1000 zł.

• cromwell1 Re: napęd do bramy garażowej 17.05.10, 12:31
        taaaa
        nice i inne smigaja glosno
        ze wszystkimi procz fucka sa problemy gwarancyjne
        zeby jeszcze dowalic argumentow
        nie sprawdza sie fucki kradzione
        inne kradzione sie sprawdza
        ale chyba lepiej kupic jak ukrasc
        to sa argumenty sprzedawcy napedow fuck

pzdr.
        • myszka_1405 Re: napęd do bramy garażowej 17.05.10, 17:54
          kazdy poleca co mysli ze jest najlepsze.... a faac z szyna z paskiem zamiast lancucha jest moim zdaniem najlepszy (patrzac na rozsadne ceny) jezeli nie szkoda ci kasy to wez hormana supramatic.
          a faac d1000 zamontowany w 2000 r w garazu na sto stanowisk chodzi do dnia dzisiejszego i nie stwarza zadnych problemow. to jest jeden z wielu przykladow poniewaz z nice i came to roznie bywa....
          napewno odradzam ci wisniowskiego, czy rodzine spido / spider / spin nice....
          jak cos wybierzesz to napisz za jaka cene (zeby cie nie orzneli)
          gg 5423358
      • drugi-stefanek Re: napęd do bramy garażowej 31.07.10, 16:11
        Jeżeli jesteś pewien, że to ten model którego poszukujesz to warto!
        Sprzedawcy to często zwykli przedsiębiorcy zwiększający zakres swoich
        działalności rynkowych więc obawy o nieuczciwość są nie uzasadnione! :)

Sam kupowałem via internet i jestem BARDZO zadowolony.
        Poza tym sam napęd faac 741 który nabyłem to najlepsza inwestycja... na
        lata.
    • jack_sloma Re: napęd do bramy garażowej 11.06.15, 11:57
      Ja się w końcu zdecydowałem na bramę z napędem i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem Normstahl, bo zależało mi na dobrej firmie, która będzie na miejscu i która w razie czego przyjedzie także później. Ogólnie ich bramy garażowe i napędy są dobrej jakości - nawet konkurencja stosuje napędy do własnych bram. Warte zastanowienia: www.normstahl.pl/pl/index.html
      • jaceknowy59 Re: napęd do bramy garażowej 24.01.16, 19:34
        pesto_verde napisała:

> Dobrym napędem jest Argo z BFT. Można w nim bardzo precyzyjnie ustawić położeni
        > a krańcowe. Jest szybki i mocny.

Ja też korzystam z BFT i właśnie dokonałem pierwszego przeglądu, polecam zrobienie takiego jeśli dopiero co jesteś po montażu, dzięki temu można sobie wydłużyć gwarancję producenta. :)
    • sylwia_rumecka Re: napęd do bramy garażowej 22.07.17, 13:30
      Ktoś tu napiał o napędzie BFT Argo i ja też taki polecam. Brama bardzo ładnie pracuje. Co ważne napęd ma system wykrywania przeszkód i automatycznie ustawia się wszystko. Ten napęd można zainstalować nie tylko do zwykłych bram garażowych, ale również do niewielkich bram przemysłowych. Opcja jest super. Takie bramy też może napędzać bramy-ryterna.pl/bramy-przemyslowe
      Zadzwoń i dowiedz się wszystkiego. Jeżeli masz malutką bramę segmentową to można zastosować taki napęd na szynie np. BFT Tiziano, albo innej firmy. Dużo dobrego słyszałam o napędach Beninca JIM-3, ale jest on nieco droższy. A co myślicie o Beninca JIM-3 ESA TURBO? Jak kiedyś zepsuje się mój napęd to może na coś takiego bym wymieniła.
      • matalplanetpl Re: napęd do bramy garażowej 09.04.18, 21:15
        Somfy proponuje oprócz silnego napędu do bramy garażowej jeszcze zestaw z centralnym systemem, który umożliwia zamykanie wszystkich bram (garażowej i przesuwnej lub skrzydłowej) przy pomocy telefonu. Ponadto otwiera bramy, gdy podjeżdżam samochodem do domu (geolokalizacja).

Tutaj mozna wiecej poczytać
        homeso.eu/pl/do-bram-garazowych/267-connexoon-dexxo-800-io-system-centralny-naped-bramy-garazowej.html
    • hormalk Re: napęd do bramy garażowej 10.07.18, 13:51
      Co do napędów, i bram, to ja kupowałem bramę segmentową w komplecie z napędem tutaj www.promocja.hormann.wroc.pl/renomatic-light . Wszystko działa na prawdę dobrze i moim zdaniem jak juz chcesz kupować napęd to może warto też zastanowić się nad nową bramą. Czasem koszta wymiany mogą pokryć się z tymi dla montażu samego napędu :). A z samej bramy jestem na prawdę zadowolony i mogę szczerze polecić!
      • yarko.yarmiyr Re: napęd do bramy garażowej 07.04.19, 18:10
        Ja w nowym garażu montowałem napęd beninca JM4ESA i sobie chwalę. Na pierwszy rzut oka siłownik dobre wykonany. Monter nie miał kłopotów z montażem oraz programowaniem. Siłowo dopasowany do wielkości bramy, więc ją płynnie otwiera i zamyka. Dobry wybór i każdemu polecam.
    • mangusten Re: napęd do bramy garażowej 20.04.20, 11:39
      Jeśli zależy Ci na komforcie to polecam napęd od BFT. Poza klasycznym sterowaniem pilotem ich najnowsze modele mają synchronizację z IOS, dzięki czemu brama może otwierać się automatycznie :) Dodatkowo napęd jest cichy, co też jest bardzo wygodne zwłaszcza jeśli np. wcześnie rano jeździsz do pracy.
      • mkobek Re: napęd do bramy garażowej 22.04.20, 13:08
        BFT jest praktycznym rozwiązaniem głównie ze względu na bardzo dużą łatwość programowania i ogólnie dobrą jakość wykonania. Wystarczy zobaczyć, jak elegancko wygląda wnętrze napędu, wszystko jest proste w podłączeniu, a od tego przecież zależy komfort użytkowania
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka