Dodaj do ulubionych

Jakość kostki brukowej Libet

11.09.14, 10:38
Witam na Forum.
Jakość premium Libet wygląda na paletach tak:

iv.pl/images/30643351973690481643.jpg
iv.pl/images/66369300288102398475.jpg
iv.pl/images/74021648070677013002.jpg
iv.pl/images/45566299916289717194.jpg
Brukarze położyli ok. 30m2 opasek, mówią, że po wibrowaniu duża część tego się pokruszy, a co dopiero będzie po zimie? Niewielkie ubytki na brzegu kostki kruszą się pod palcami, mam poważne wątpliwości co do jakości mieszanki z której zrobiono wierzchnią warstwę.
iv.pl/images/58131887328878834666.jpg
Palety odpakowano tydzień temu, przedstawiciel firmy Libet oglądał w piątek, powiedział, że pierwszy raz widzi coś takiego (???) i obiecał odpowiedź w poniedziałek. Nie pozwolę tego położyć, a na razie 250 m2 rozkopanego i przygotowanego placu czeka... Brukarz mówi o przejściu na inną budowę.
Może moja historia zakończy się pomyślnie, choć milczenie Libetu, oraz fakt, że sprzedawca przestał odbierać telefony niepokoją.
Jakieś porady?
Obserwuj wątek
    • jaceknowy59 Re: Jakość kostki brukowej Libet 15.09.14, 21:38
      Nie wygląda to dobrze, ale to się pewnie stało podczas transportu. Z tego co widzę uszkodzone są tylko kostki przy samym brzegu palety. Ja kupowałem swoją kostkę od Bruk Betu, wszystko na szczęście było w porządku, ale radzę obejrzeć swoją dostawę przed wysłaniem jej na teren budowy.
    • 3_bratki Re: Tragiczna jakość płyt Libet 01.07.15, 11:52
      Jakość Libetu jako firmy jest fatalna. Wykonawca nie położył impregnatu na moje płyty i są one trwale zabrudzone wżartym cementem. Libet w katalogu pisze, że płyty Venetia Verno muszą być impregnowane dwukrotnie przed fugowaniem, a w odpowiedzi na reklamację stwierdzili, że wszystko jest ok i nie wiedzą co się stało z płytami. Impregnatu nie ma nawet na fakturze.... tyle, że 'nie chcą wchodzić w spór' z wykonawcą więc mam sobie radzić sama. OK, tylko że na podstawie opinii Libetu wykonawca reklamację odrzuca i tak niemały koszt położenia 60m tarasów poszedł w błoto. Libet jest tragiczny pod względem obsługi Klienta. Nie szanują osób, które kupują ich produkty, a to co zrobili jest już ewidentnie działaniem na moją niekorzyść.
      Omijajcie ich z daleka. Są jeszcze inne firmy.
      • 1john Re: Tragiczna jakość płyt Libet 21.07.15, 22:55
        Sorry ale czegoś nie rozumie w wypowiedzi ekipa montująca nie impregnowała płytek choć jest opisane w sposobie montażu,dodatkowo zachlapała zaprawą której nie ma możliwości usunąć a Ty zgłaszasz reklamację do producenta płytek ? Jakoś to wszystko dziwne
        • rodi11 Re: Tragiczna jakość płyt Libet 31.08.16, 21:06
          A ja jestem właśnie bardzo zadowolony z kostki Libet. Profesjonalnie położona, genialnie wygląda. Znajomi mi polecili. Ale to moje zdanie. Osobiście polecam Libet deco anticol merano piaskowy beż. Genialnie wygląda. Nie miałem z nimi żadnych problemów.
        • ondrzejs Re: Tragiczna jakość płyt Libet 22.09.16, 22:39
          Ja akurat jestem klientem Bruk Betu i zapytałem ich o zaufanych brukarzy, którzy już wielokrotnie sprawdzili się na placu boju. Bo niestety ludzie często mają tak, że biorą niewiadomo jak drogą kostkę, to później oszczędzają na ekipie montażowej czy w tym wypadku brukarskiej. Tak nie można.
    • wojciechkrol Re: Jakość kostki brukowej Libet 17.06.19, 23:08
      UWAGA, to są oszuści. Blisko rok temu złożyłem zamówienie w "platynowym" punkcie sprzedaży LIBETA w Koszalinie, szybko dostałem fakturę pro-forma, niezwłocznie ją opłaciłem i na tym współpraca się zakończyła. Już jedenaście miesięcy czekam na zamówienie, co jakiś czas dostaję jakieś resztki na zatkaj gębę, nic nie pomaga. Informowałem o tym centralę Libeta, ale nawet nie raczyli odpowiedzieć. Kupujcie gdzie indziej, nie dajcie się okraść taka jak ja, przestrzegam., ta firma to jeden wielki przekręt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka