Dodaj do ulubionych

Soltaik Energy panele fotowoltaiczne

25.07.15, 22:14
Soltaik EnergyMiał ktoś może bliższy kontakt z firmą Soltaik Energy dostałam ofertę na panele fotowoltaiczne z dotacją i powaznie się nad nią zastanawiam bo wydaje się ciekawa. Czy ktoś może ma już panele z tej firmy..?
Obserwuj wątek
    • betonmokry Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 29.09.15, 10:51
      Z tej nie, ale polecam columbus energy. Też szukałem sporo wykonawców i padło an tych. i jetsem zadowolony z efektu
    • spiro79 Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 18.05.16, 15:03
      Ja coś tam o Soltaiku słyszałem, ale podobno lepsze są panele od Galmetu. Od kumpla wiem, który zakładał sobie 3 lata temu i mu się sprawdzają. Jak mnie będzie stać, to też sobie takie zrobię :)
    • aneta32wro Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 21.09.16, 20:16
      Mam od 3 miesięcy zestaw z firmy Soltaik Energy 3kW do produkcji prądu działa bez zarzutu, montaż sprawny wszystko od początku przebiegało ok.
      • gosiaxxx6 Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 10.10.16, 10:38
        Ja nie słyszałam, ale za to posiadam zestaw od Solarx.pl i działa bez zarzutu. Dodatkowo otrzymaliśmy 30 letnią gwarancję mocy i opiekę serwisową.
    • rektys Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 15.11.16, 10:09
      Podłączam się do pytania z tym, że my dostaliśmy ofertę na zestaw ozeshop.pl/zestawy-fotowoltaiczne/16-zestaw-fotowoltaiczny-3-kw.html czy ktoś słyszał coś o firmie Aleo? No i jeszcze jednak ważna dla nas kwestia czy takie panele wystarczą do zaspokojenia potrzeb energetycznych 4 osobowej rodziny?
    • malgosia_phu Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 07.02.17, 09:16
      Dokładnie, są różne rodzai paneli. Myśmy skorzystali z usług firmy www.solarx.pl. Panowie dobrali nam tak instalację fotowoltaiczną aby zaspokajała potrzeby energetyczne naszej rodziny.
    • cytrynowabeza Re: Soltaik Energy panele fotowoltaiczne 18.02.20, 11:19
      Panele fotowoltaiczne to dobra inwestycja. Dobra dla nas, bo oszczędzamy i dobra dla naszego środowiska. Nam panele montowała firma Eco Voltaika - ecovoltaika.eu/ . Wygodne było to , że zajęli się wszystkim od projektu, przez zgłoszenia w odpowiednich instytucjach, pomoc w uzyskaniu dofinansowania, aż po odbiór końcowy. Teraz też monitorują działanie instalacji , dzięki czemu wiemy, że wszystko działa prawidłowo.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka