Dodaj do ulubionych

płytki ceglane - praktyczne czy ozdobne?

09.08.19, 08:39
Widziałem ostatnio w jednym sklepie płytki z cegły. Przyznam, że z wyglądu zrobiły na mnie świetne wrażenie - tylko jakoś nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić dla nich jakieś bardziej użyteczne, faktycznie funkcjonalne rozwiązanie. A nie chcę kupować materiałów tylko dlatego, że będą ładnie wyglądać, muszą iść za tym też jakieś walory praktyczne.
Może ktoś położył u siebie taką płytkę ceglaną i powie mi czy, gdzie i dlaczego warto ją mieć???
Obserwuj wątek
    • milewskii Re: płytki ceglane - praktyczne czy ozdobne? 12.08.19, 08:57
      milewskii napisał(a):

> Widziałem ostatnio w jednym sklepie www.feldhaus.pl/ płytki z cegły. Przyznam, że z wyglądu zrob
      > iły na mnie świetne wrażenie - tylko jakoś nie bardzo jestem w stanie sobie wyo
      > brazić dla nich jakieś bardziej użyteczne, faktycznie funkcjonalne rozwiązanie.
      > A nie chcę kupować materiałów tylko dlatego, że będą ładnie wyglądać, muszą iś
      > ć za tym też jakieś walory praktyczne.
      > Może ktoś położył u siebie taką płytkę ceglaną i powie mi czy, gdzie i dlaczego
      > warto ją mieć???
      Po weekendzie doszła jeszcze jedna rzecz. Według ww. sklepu/producenta trzeba uważać na to, żeby nie kupić klinkieru przyszywanego zamiast prawdziwego. To jeszcze bardziej zamąciło mi w głowie... No bo jak rzetelnie odróżnić jeden od drugiego???
      • piatello Re: płytki ceglane - praktyczne czy ozdobne? 26.01.20, 12:35
        Proponuję kupować po prostu płytki klinkierowe od sprawdzonego dostawcy, a nie cokolwiek, co ma w nazwie "klinkier/ceramika". Są na rynku np. cegły betonowe z powłoką klinkierową, które mają jakość zdecydowanie gorszą od pełnego klinkieru. Oryginalne cegły klinkierowe są produkowane np. przez firmę Terca. Bardzo dobra jakość, mam w dwóch miejscach w domu i polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka