Dodaj do ulubionych

Dozowniki płynu do dezynfekcji rąk

12.05.20, 01:03

Pewnie niedługo zostanie zniesiony obowiązek noszenia maseczek i inne obostrzenia. Jednak zapewne pozostanie obowiązek dezynfekcji rąk. To bardzo słuszne, bo przy okazji pozbędziemy się wielu chorób zakaźnych. W tym żółtaczki, mniej też będzie grypy.
Uwagę jednak zwraca prowizorka w wielu miejscach, jeżeli chodzi o urządzenia do dezynfekcji rąk. Najczęściej to zwykły spryskiwacz lub pompka w butelce z płynem do dezynfekcji rąk.
W Lidlu można spotkać stojące dozowniki do dezynfekcji. Niestety chyba po dwóch tygodniach większość nie działa. Nic dziwnego, bo te aparaty są do dozowania mydła, a nie stężonego alkoholu.
Ostatnio na wirtualnych targach BHP w Berlinie, znaleźliśmy polskie "stoisko" producenta stacji do dezynfekcji rąk Steril Hands. Zainteresowanie było przeogromne. To pokazuje, że Polak potrafi. Polscy konstruktorzy, potrafią opracować i wdrożyć ciekawe oraz niedrogie urządzenia do dezynfekcji rąk. Stojące dozowniki płynu do dezynfekcji Steril Hands, są bezdotykowe, bo mają napęd nożny. Nie potrzebują zasilania. Solidna stalowa konstrukcja stacji dezynfekcyjnej pozwala na zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dozowniki mają zamykane na klucz komory z płynem. Mieszczą nawet 10 litrowe kanistry. Wszystkie modele mają tacki ociekowe, a niektóre także podpięte zbiorniki wychwytujące skropliny. Podłogi są więc chronione przed zniszczeniem przez płyn dezynfekujący. Te dozowniki moim zdaniem powinny trafić do wszystkich hoteli, urzędów, biur, kopalni, galerii, czy zakładów przemysłowych oraz do przestrzeni publicznej.
Steril Hands Dozowniki do dezynfekcji rąk--
Pasja architektury.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka