Dodaj do ulubionych

cena za położenie glazury i malowanie

02.12.08, 10:04
czy w Warszawie cena 70zł/m2 za położenie glazury to drogo? I
malowanie scian 15zł/m2? Fachowiec od tych cen jest polecany jako
bardzo dobry i dokładny, a mi zalezy żeby było napradwe przyzwoicie
(wiadomo, lepiej od razu zrobić przyzwoicie niz potem poprawiać, co
bedzie dwa razy droższe), tylko nie wiem czy to nie jest jakas
starsznie wygórowana cena??!!
Obserwuj wątek
    • Gość: monia Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 10:37
      uwazam ze drogo cena 70zl/m2. niedawno konczylam remont mieszkanie
      to za polzenie glazury 50zl/m2 w warszawie a a malowanie scian
      30zl/m3 na powiechni a nie m2. moj fachowcy bylo super, dokladny,
      sumienny i bardzo dobry.

pozdrawiam
      • Gość: dsgh Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.chello.pl 02.12.08, 18:40
        30zł/m3???co to za miara moze na kg/litr+ E=mc2
        • gabryella Re: cena za położenie glazury i malowanie 02.12.08, 23:45
          W tej chwili glazura, terakota, gres 40-50 za metr, pod projekt nawet 70-80,
          jednokrotne malowanie 5-8 zł/m (glazura prosta niższa cena, karo lub łączenia
          wyższa)
          • Gość: gość Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.12.08, 10:22
            > jednokrotne malowanie 5-8 zł/m

To zależy co się kryje pod tą ceną.
            Jedni podają 12-15zł/m2 ,ale w tym jest gruntowanie i dwukrotne
            malowanie, inni podają 5-8zł/m2 ale jest to malowanie jednokrotn i
            osobno liczą gruntowanie. Trzeba się dowiedzieć co wchodzi w te 15
            zł. Jeżeli samo malowanie to b. drogo.
            We Wrocławiu ceny :
            malowanie 1-krotne 4-8zł, gruntowanie - 2-3zł, fachowiec polecany
    • Gość: Magda Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:08
      Też uważam że drogo. Ja płaciłam 13 zł/m2 teraz, ale to już było drogo moim zdaniem.
      • Gość: Adam - Fachowiec ! Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.tktelekom.pl 11.02.09, 14:42
        Chyba kpisz sobie ! nie masz za grosz szacunku ! za 13zł za metr płytek wydaje
        ci się za drogo ! ten łoś co o ciebie kład te płytki? - na pewno go znalazłaś
        gdzieś pod mostem !!! Bo żaden prawdziwy fachowiec nigdy by się nie podjął za
        takie grosze !!! - nawet jak byś mu dała DUPY !
        • Gość: Magda Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: 83.238.109.* 11.02.09, 14:55
          Puknij się w głowę psycholu. Pisałam o cenie za malowanie.
      • maras2011 Re: cena za położenie glazury i malowanie 09.03.09, 23:41
        za m2 czego , malowania ?
    • inguszetia_2006 Re: cena za położenie glazury i malowanie 02.12.08, 13:52
      Witam,
      To taniocha.
      Łap gościa, bo ci zaraz ucieknie.
      Szczególnie, że go polecają.
      Pzdr.
      Inguszetia
    • jp1234 Re: cena za położenie glazury i malowanie 03.12.08, 16:27
      ja mogę Pani polecić fachowca bardzo dobrego kończy właśnie remont w warszawie i
      wiem że od 5.12.2008r ma wolne termin i uważam, że nie jest drogi jak na
      Warszawę może pani zobaczyć jego prace na www.remontylm.republika.pl
      • Gość: gość Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.08, 11:54
        jp1234 napisała:
        może pani zobaczyć jego prace na www.remontylm.republika.pl

Obejrzałem i nie zwaliło mnie z nóg. Ja bym tak pochopnie nie
        reklamował tego fachowca. Jak taki dobry i robi też za granicą, to
        nie miałby wolnych terminów zwłaszcza przed świętami.

• Gość: Wielkopolska Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 18:53
          U mnie za położenie płytek ponadwymiarowych brali 90zł/m2- płyta b.duża 120/60cm .Dwukrotne malowanie i gruntowanie 15zł, za płytki zwykłe na podłodze wzieli 55zł.

Pozdro
    • Gość: TOMEK Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.subscribers.sferia.net 24.02.09, 11:20

ALOWANIE MOŻE BYĆ W TEJ CENIE ALE GLAZURA TO LEKKA PRZESADA.
      POLECAM DOBREGO I TANIEGO GLAZURNIKA.TEL 783438416
      • Gość: budowlaniec Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.cec.eu.int 24.02.09, 12:53
        czy wy musiscie pisac glazura? nie lubie tego slowa. ludzie
        uzywajcie slowa plytki. kafetek tez nie lubie.
        • maciek_ltd Re: cena za położenie glazury i malowanie 01.03.09, 21:36
          płytki to jest staw:) jest róznica między glazurą terakotą gresem granitem
          marmurem piaskowcem klinkierem cotto itd kazdy z tych materiałów ma inne
          właściwości i własności co powoduje inne przeznaczeni oraz technike obróbki. im
          wypowiedz bardziej precyzyjna tym odpowiedzi łatwiej udzielić pozdrawiam
          • bogiemslawiena Re: cena za położenie glazury i malowanie 02.03.09, 20:37
            Za malowanie zapłaciłam pół roku temu 5 zł za m2 przy malowaniu ok.
            240 m2. W cenę 5 zł weszło mycie, zmywanie mydlin, nie chciałam
            gruntować, podwójne malowanie na kolorowo. Wszystko legalnie, na
            umowę etc. Trochę trzeba było gościa przypilnować, ale ogólnie jak
            na taką stawkę wyszło mu świetnie. Wydaje mi się, że wtedy to było
            bardzo tanio, ale nie miałam większego budżetu. Teraz to raczej
            powinna być norma, zważając na spadające ceny nieruchomości, brak
            ruchu na rynku i tym samym brak takiego zapotrzebowania na
            wykończenia i remonty. Kiedy szukałam malarza, średnio za m2 panowie
            śpiewali 7-9 zł.
            • Gość: ladnachata Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.gprs.plus.pl 03.03.09, 08:19
              Witam!
              Prowadzę firmę która zajmuje się szeroko pojętymi wykończeniami. Malowanie bez
              gruntowania po myciu ścian?? gratuluję odwagi ja bym się nie podjął takiego
              zlecenia. Co do spadających cen to czy cena materiałów eksploatacyjnych
              potrzebnych do wykonania danej pracy spadają?? Nie! więc firma która robi dobrze
              i zgodnie z sztuką budowlaną ma zlecenia i nie obniża cen bo nie ma z czego:(
              ja wręcz przeciwnie podnoszę ceny i mam umowy podpisane na 3miesiące do przodu.
              Pozdrawiam i życzę więcej rozsądku w podejmowaniu decyzji(tanio nie zawsze
              znaczy dobrze) dla porównania cen mogę zainteresowanym podać adres mojej strony
              internetowej
              • moreno68 Re: cena za położenie glazury i malowanie -ladnach 03.03.09, 08:40
                Proszę o podanie adresu do Pana strony internetowej na adres email
                armatura-sanit@home.pl
                • maciek_ltd Re: cena za położenie glazury i malowanie -ladnac 03.03.09, 17:32
                  dokładnie...
                  gruntowanie to etap dzięki któremu na powierzchni powstaje powłoka wiążąca
                  wszelaki pył znajdujący sie na niej. ponadto wyrównuje chłonnośc podłoża. jest
                  to bardzo ważne w przypadku farb kolorowych, mozemy spotkac sie z taka sytuacja
                  iż po przeschnieciu nalozonej farby moga pojawic sie plamy co śiawdczy o
                  zwiekszonej chlonnosci niezagruntowanej powierzchni.

UWAGA!!! należy używac gruntu i farby jednego producenta poniewaz niektóre
                  produkty gryza się.

• s.r.a.n.i.e_w_b.a.n.i.e Opowiadasz glupoty 09.03.09, 23:01
                Cena materialow eksploatacyjnych ma raczej niewielkie znaczenie. Najwieksze
                znaczenie ma popyt - a ten spadnie na pewno gdyz bedzie o 80% mniej robot przy
                wykanczaniu rzygowin deweloperskich, co sprawi iz wszystkie te ekipy ktore
                pracowaly dla deweloperow beda musialy ze soba konkurowac o pozostale 20%
                klientow na rynku.

Znasz sie na budowaniu to buduj, ekonomie zostaw madrzejszym.
                • maras2011 Re: Opowiadasz glupoty 09.03.09, 23:47
                  s.r.a.n.i.e_w_b.a.n.i.e napisał:

> Cena materialow eksploatacyjnych ma raczej niewielkie znaczenie. Najwieksze
                  > znaczenie ma popyt - a ten spadnie na pewno gdyz bedzie o 80% mniej robot przy
                  > wykanczaniu rzygowin deweloperskich, co sprawi iz wszystkie te ekipy ktore
                  > pracowaly dla deweloperow beda musialy ze soba konkurowac o pozostale 20%
                  > klientow na rynku.
                  >
                  > Znasz sie na budowaniu to buduj, ekonomie zostaw madrzejszym

Dal ciebie zapewne pracy nie będzie, anlitykiem rynkowym to ty chłopcze nie jesteś !
                  70zł to już górna granica ceny, jak się kogoś poleca i twierdzi że dobry to się
                  nie sprawdza na takim forum !!!
                • maciek_ltd Re: Opowiadasz glupoty 10.03.09, 16:07
                  w moim przypadku praca dla developerów to maks 40 procent zleceń. jeśli wiec z
                  tych 40 % spadnie o połowe to czy jest to powód do zejscia z 50 zł za metr
                  kwadratowy(stand format) do 35zł? zdecydowanie NIE!
                • Gość: fan Re: Opowiadasz glupoty IP: *.139.146.97.koba.pl 10.03.09, 18:42
                  Gość ssanie banana napisał coś o developerach. Synek nie pojmuje, że rynek nie jest taki zero-jedynkowy? Jeśli ktoś pracował na metrach u developera to nie znaczy, że od razu wskoczy na rynek zleceń indywidualnych. Pewnie nie uwierzy, ale dobra firma, która jest dobra i sprawdzona, jest nie tyle rozschwytywana przez inwestorów co przez architektów. A to już coś znaczy, ponieważ projektanci też chcą żyć i muszą swoje pomysły realizować. Ekipy, o których pisze, pojawią się zapewne, ale w ogłoszeniach. A majstra z ogłoszenia to jedynie ten ssak weźmie, bo będzie szukał najatniej na swoje 330m2 :). Chyba się przeliczył w kosztorysie, bo na glebę starczyło, ale na budynek już nie.
                  • Gość: zdziwko Mysie-pysie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.09, 22:39
                    snijcie sobie dalej - a rzeczywistosc was skoryguje juz za pare miesiecy.

• Gość: fan Re: Mysie-pysie... IP: *.139.146.110.koba.pl 10.03.09, 23:14
                      Ale o czym śnijcie? Dla niektórych to chyba pierwsze w życiu takie kryzysowe czasy, że mają jakieś roszczeniowo-życzeniowe urojenia. To będzie wyglądało dokładnie tak samo ja na przełomie lat 90-tych i 2000. Było krucho, wszystko leciało na łeb, popłynął tylko ten, kto w porę nie zlikwidował działalności. Późniejsze ewentualne komplikacje to tylko ZUS, który po kilku latach upominał się o składki należne wg nich za okresy zawieszania DG. Inni dziarsko podtrzymywali szara strefę dla obopólnej korzyści. Państwo jedynie obcinał zasiłki i płakało nad lipnym bezrobociem, bo wszyscy pracowali! W KRYZYSIE! :)
              • Gość: sam ermol Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.hsd1.il.comcast.net 06.04.09, 03:14
                te "ladna chata" !! bedziesz te swoje ceny ksiezycowe dzielil przez
                3 juz w lecie--wielki mi fachowiec od wymalowania scian emulsjom
                budowlancy beda zrec kit z okien na jesien to sie opamietace osly z
                tymi cenami
    • maciek_ltd Re: cena za położenie glazury i malowanie 10.03.09, 18:05
      glazurnik-pionki.pl/cennik.php
      proponuje spojrzeć jesli ktoś szuka dobrego fachowca w tym zawodzie. sa gotowe
      prace ale i są ceny
    • Gość: Robert Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.quarto.pl 14.03.09, 22:16
      www.ekipa-remontowa.com
    • Gość: wiktor Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 20:41
      We Wrocławiu znam super i nie drogiego malarza. Polecam go!tel.
      509324270
      • Gość: Kinay Re: Kraków - cena za położenie glazury i malowanie IP: 213.17.131.* 20.03.09, 10:22
        Ile za metr flizowania w łazience - Kraków ?
        • Gość: Kacper Re: Kraków - cena za położenie glazury i malowani IP: 213.17.131.* 23.03.09, 08:02
          Mnie też ceny w krakowie interesują
          • kama.131 Re: Kraków - cena za położenie glazury i malowani 24.03.09, 14:21
            w Krakowie polecam dobrego goscia 669-333-373
            sprawdzony na własnym mieszkaniu. dzwoncie a nie bedziecie złowac
            robi darmowa wycene
          • kama.131 Re: Kraków - cena za położenie glazury i malowani 24.03.09, 14:22
            w Krakowie polecam dobrego goscia 669-333-373
            sprawdzony na własnym mieszkaniu. dzwoncie a nie bedziecie załowac
            robi darmowa wycene
    • Gość: pp Re: cena za położenie glazury i malowanie IP: *.tktelekom.pl 09.04.09, 11:52
      ja biorę 50zł/m kw.(cena zależy też od ilości metrów,szlifowania,fugowania)
      za malowanie 5zł/m kw. (cena zależy od stanu ściany)
      polecam się

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka