Dodaj do ulubionych

wymiana futryny blok lata 80 - ceny

08.02.09, 21:12
Witam! Chciałabym wymienić futryny w drzwiach wewnetrznych w bloku z lat
80-tych. Znalazałam ekipę która żąda za demontaż i montaż 250 zł. Czy to dużo?
Dodam, że mieszkam 50 km od W-wy.
Z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Wymiana futryny blok lata 80 IP: *.tktelekom.pl 15.10.09, 21:45
      Witam mam problem chce wymienić futryny z drzwiami (F.metalowe) nie wiem jak się
      do tego zabrać ponieważ nie chce uszkodzić posadzki która była rok temu układana
      myślałem nad tym żeby wyciąć kątówka przy posadzce i na to obsadzić drewniane ??
      jak potem zamocować drewniane ?? proszę o pomoc
        • majlo776 Re: Wymiana futryny blok lata 80 25.10.09, 15:35
          moi montażyści robią to w ten sposób wycinasz futrynę metalową przecina się ją w
          poziomie na środku to samo na pionowych elementach i przy podstawie. Wiadomo że
          trzeba ja delikatnie podkuć przy wyciąganiu ze ściany i obciąć kotwy, żeby nie
          rozwalić pół ściany. To co zostanie przy podłodze trzeba zagiąć do środka i na
          to stawia się nową futrynę. Najlepiej zęby to była regulowana obejmująca ścianę
          ościeżnica wtedy nie trzeba wykańczać ubytków powstałych przy usuwaniu starej.
          My praktycznie zawsze w takich sytuacjach stosujemy Ościeżnicę regulowaną Porty
          nazywa się Pota-System jest idealna do takich rzeczy wymaga niedużego otworu ima
          sporą tolerancję i do tego łatwo ją przerobić jeśli trzeba coś podciąć czy
          dopasować do ściany to z tym towarem jest najłatwiej i najszybciej do tego
          jeszcze się zdarzyło żeby przerabiana ościeżnica się wypaczyła czy rozkleiła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka