Dodaj do ulubionych

jak odblokowac bloga i odzyskac swoje wpisy?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.09, 12:51
Witajcie,
zostalam zablokowana przez admin, przez 2 tygodnie dostalam jedna
zdawkowa odpowiedz, zebym spadala, na wiadomosc merytoryczna z
konkretnymi pytania do regulaminu od tygdnia nie mam odpowiedzi...
czy macie jakies doswiadczenia z tutejsza administracja? bo
przyznam, ze pisanie bloga, to pisanie a nie proszenie sie o
napisanie...
dzisiaj postanowilam zabrac swoje notkii i wyniesc sie do lepszego
bloga, gdzie nikt nie bedzie mnie szykanowal przez swoje widzimisie
i pozniej nawet nie mial smialosci odpowiadac na maile - a ten brak
odpowiedzi ze strony tak duzej firmy jaka jest Agora brdzo mnie
dziwi, spodziewalam sie po Was wszystkiego co najlepsze, a tu widac,
ze pracuje ludzie nie potrafiacy utrzymac podstawowego kontaktu
malowego - wstyd!!!

A przechodzac do rzeczy - moi drodzy, czy macie jakies doswiadczenia
w powyzszej kwestii? oraz moze wiecie jak odzyskac swoje zablokowane
wpisy?

pozdrawiam,
ts
Obserwuj wątek
    • ols Re: jak odblokowac bloga i odzyskac swoje wpisy? 30.11.09, 14:21
      Jeśli to tobie zablokowałem 25 spam blogów służących pozycjonowaniu strony o targach ślubnych, to otrzymałaś z pomocy odpowiedź - nie zdawkową a jednoznaczną, ze wskazaniem konkretnego punktu regulaminu.

Swoje spamowe wpisy możesz sobie odzyskać z kopii Google (tylko szybko, oni śmieci regularnie wygarniają).
      • targislubne2010 Re: jak odblokowac bloga i odzyskac swoje wpisy? 30.11.09, 20:49
        Witan,
        dzieki za szybką odpowiedź smile
        tylko czemu na forum trwa to szybciej niż na maila?
        Proszę jeszcze o info czemu taki brak szacunku dla rozmówcy przez Ciebie
        przemawia? nic złego nie zrobiłam, wszystko ze szczegółami napisałam w
        wiadomości zwrotnej, na którą mimo wszystko poproszę o odpowiedz ma maila smile
        Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to nie było jest moim celem, za pośrednictwem
        Waszego serwisu się pozycjonować, to od lat bez Was mam już zapewnione...
        Chciałam za Waszym pośrednictwem na bieżąco dzielić się i przez krótko tylko
        zdążyłam aktywnie opisywać postępy naszego projektu, a ze targi robie już od
        kilku lat i przez następne również zamierzam, to przygotowałam sobie na to
        miejsce i nie zajmowałam sie na razie ani archiwalnymi, ani przyszłymi
        rocznikami, tylko tym bieżącym, więc ich ilość nie miała znaczenia w moich
        działaniach, a jeśli serwis umożliwia zakładanie wielu blogów, to czemu admin
        zabrania?
        jesli chodzi o wielkiego brata Googla, to czy przez swoje stwierdzenie:
        > (tylko szybko, oni śmieci regularnie wygarniają).
        miałeś na myśli wszystkie blogi utrzymywane w Waszym serwisie? bo drogi
        człowieku, to w jaki sposób traktujesz swoich użytkowników świadczy nie tylko o
        Twoim poziomie kultury osobistej, ale niestety rzutuje na cały wizerunek serwisu
        blox.pl - warto o tym zawsze pamiętać! Warto również mieć szacunek do słów,
        które się używa, nie wszyscy bawią się jeszcze szpadelkami w piaskownicy i są
        podłymi spamerami... (nie mierz proszę innych swoją miarą)!
        Ponieważ pytanie o odzyskanie treści jest skierowane do serwisu blox.pl a nie do
        googla, to proszę o odpowiedź, bo w regulaminie nie piszecie nic o kasowaniu
        wpisów...

Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź smile
        ts
          • Gość: ts Re: jak odblokowac bloga i odzyskac swoje wpisy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 04:47
            po pierwsze te 25 to chyba jest mocno zawyżona ilość, ale jak wolicie, to może
            być i 50 smile
            jeśli umiesz czytać - napisałam po co założyłam kilka dodatkowych blogów -
            wyjaśnię jeszcze raz, bo nie zawsze czytanie ze zrozumieniem jest mocna strona
            czytelników wink - podzieliłam sobie imprezy na kolejne lata - wstecz i do przodu
            smile i to wszystko i nawet nie dotknęłam się jeszcze do archiwalnych, a lata
            przyszłe planowałam prowadzić w swoim czasie - za rok, za dwa itd... czy to jest
            niezrozumiale i zabronione?
            ts
            • ols Re: jak odblokowac bloga i odzyskac swoje wpisy? 01.12.09, 10:23
              Gość portalu: ts napisał(a):

> po pierwsze te 25 to chyba jest mocno zawyżona ilość,
              Mam ci wysłać zrzut z panelu administratora?

> czy to jest niezrozumiale i zabronione?
              Niedopuszczalne jest prowadzenie przez użytkowników blogów, których zasadniczym celem jest promocja podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocja towarów lub usług.
              To cytat z regulaminu który musiałaś zaakceptować.

Oprócz zablokowanie bloga jest naprawdę mniej bolesne niż konsekwencje bezumownego wykorzystywania cudzych zdjęć i tekstów.

PS. nie zależy nam na wizerunku Blox.pl wśród spamerów i pozycjonerów, wręcz zależy nam na tym żeby był jak najgorszy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka