Dodaj do ulubionych

kategoria - szablon

07.03.05, 23:15
Apeluję do Adminow o rozszerzenie kategorii o "szablon", bo gdzie dopisywać
blogi, które są de facto szablonami? Myślę, że nie jestem w tym apelu
osamotniona, a może już ktoś wcześniej poruszał ten temat, a ja gapa,
niezauważyłam. Nie mniej jednak gorąco apeluję, i chyba nie tylko w swoim
imieniu, ale również innych z tego bloga --->>> szablon.blox.pl/html
Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon IP: *.19-201-80.adsl.skynet.be 08.03.05, 07:32
      ... no wlasnie... Administratorzy... plizzzz... big_grin
    • taisha_te Re: kategoria - szablon 08.03.05, 20:03
      otóż to, to ostatnio niezwykle potrzebna kategoria, bo szablonów przybywa, a
      ludzie nie zawsze wiedzą gdzie ich szukać.
      • t0m Re: kategoria - szablon 09.03.05, 16:15
        ok, zapewne ją dodamy
        • anonim001 Re: kategoria - szablon 23.03.05, 23:14
          Wesołych jajecznych Świąt Adminom i serdeczne pozdrowienia od szablonistów,
          ktorzy w dalszym ciągu, wciąż i wciąż, czekają na rozwiązanie problemu a'propos
          szablonów wink))
      • tebe Re: kategoria - szablon 09.03.05, 16:36
        Problem może rozwiązać dłuższa lista najczęściej pobieranych smile
        Tekstowa i stale się zmieniająca.
        • Gość: nie pomaga Re: kategoria - szablon IP: *.home.cgocable.net 20.03.05, 21:56
          to nie rozwiązuje problemu, bo szablony sa rózne, a my potrzebujemy odnosnika
          do naszej strony. Chyba my też uatrykcajniamy ten blox dla was, więc chyba
          należy nam się wink
    • pineska40 Re: kategoria - szablon 09.03.05, 16:56
      Dziekujemy... bedziemy czekac (nie)cierpliwie! big_grin
    • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon IP: *.240.81.adsl.skynet.be 13.03.05, 21:03
      uaktualniam temat!
    • Gość: ;0 Re: kategoria - szablon IP: *.27-201-80.adsl.skynet.be 20.03.05, 12:23
      ... no to do gory...
      • t0m :(( 21.03.05, 16:06
        Ech zapomniałem zupełnie, że z katalogu wypadają blogi, które nie są
        aktualizowane - nie chcemy staroci wink)
        Sporo z blogów-szablonów nie ma nowych wpisów, więc się nie załapią do katalogu.
        Zrobimy coś innego, co pozwoli pokazać blogi szablony.
        pozdrawiam
        • Gość: pineska40 Re: :(( IP: *.240.81.adsl.skynet.be 22.03.05, 18:23
          Dzieki t0m... tez myslalam o tym... no zrobcie cos, bo szkoda naszej "tworczej"
          pracy...
          • pineska40 :) 23.03.05, 21:56
            Wesolych Swiat dla naszych kofanych Administratorow... A nie zapomnijcie o nas i
            o naszych szablonikowych problemach, co? smile
    • Gość: perrier Re: kategoria - szablon IP: *.77-200-80.adsl.skynet.be 02.04.05, 10:37
      Hop siup i do gory! Tez chce, aby byla kategoria "szablon". Latwiej wtedy bedzie
      znalezc to co sie szuka. big_grin
    • Gość: anonim001 Re: kategoria - szablon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 02:10
      Pytanie natury technicznej - czy teraz jest jeszcze wymóg wpisywania co jakiś
      czas czegokolwiek na blog, celem uniknięcia skasowania? Pytam, bo kategorii
      szablon jak nie bylo tak nie ma, a czas płynie i co poniektóre moje wpisy z
      lekka się zestarzały. Czy Admin kasując dany blog zastanawia się co to za blog
      i dlaczego nie ma nowych wpisów, czy po prostu je kasuje na zasadzie " no new
      wpis - no blog".
      • eela Re: kategoria - szablon 04.04.05, 11:14
        Bardzo sensowne pytanie. Odpowiedzi na to, czy pojemnośc zasobów zostanie
        zwiększona nie ma i ja mam zamiar wkrótce założyć sobie następnego bloga jako
        magazym zdjęć. Tam na pewno nie bedzie zadnych notek z założenia, ale byc może
        że będe zmuszona od czasu do czasu cos wklepać. smile
    • mpieck Re: kategoria - szablon 04.04.05, 22:51
      Jak już t0m napisał, będzie indeks blogów-szablonów nie zwiazany z katalogiem,
      cierpliwości.
      • pineska40 Re: kategoria - szablon 05.04.05, 19:41
        dzieki mpiec... ja wiem, ze my (szablonisci smile upierdliwi potrafimy byc, ale tu
        chodzi o nasza "artystyczna tworczosc"!!! big_grin Bedziemy czekac... no bo coz nam
        zostaje? big_grin
      • Gość: anonim001 Re: kategoria - szablon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 23:07
        ...i w górę !!!
    • Gość: ??? Re: kategoria - szablon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.05, 09:16
      !!! i do góry!!! <
      • Gość: gosciu Re: kategoria - szablon IP: *.123-201-80.adsl.skynet.be 15.04.05, 23:09
        !!! i hop w gore !!!
    • Gość: lobbysta jestem za!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.05, 23:58
      = aktualizuję temat =
      polecam go pamięci Szanownym Adminom big_grin)
    • Gość: XXXXXXXXXXX Re: kategoria - szablon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.05, 16:27
      i znowu!!!
    • Gość: to znowu ja! kategoria - szablon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.05, 22:08
      Ponawiam apel wink
      • Gość: gosc Re: kategoria - szablon IP: *.212-201-80.adsl.skynet.be 02.05.05, 13:45
        hop siup w gore! big_grin
    • Gość: perrier Re: kategoria - szablon IP: *.20-201-80.adsl.skynet.be 10.05.05, 09:12
      czy ktos o tym temacie jeszcze pamieta??? sad
      • mpieck Re: kategoria - szablon 10.05.05, 10:06
        Jest już od jakiegoś czasu taki indeks wszystkich skórek na serwisie, tylko
        zapomnielismy o nim poinformować... kto znajdzie link, ten jego smile
        • Gość: perrier Re: kategoria - szablon IP: *.20-201-80.adsl.skynet.be 10.05.05, 12:28
          Lo Matko!!! Linku jeszcze nie znalazlam (bo serwer jest niedostepny, buuu), ale
          juz teraz dziekuje serdecznie!!!
        • Gość: perrier Re: kategoria - szablon IP: *.24-201-80.adsl.skynet.be 11.05.05, 07:59
          ... no szukam i szukam i nie moge znalezc... czy ktos mi pomoze sad
          • mpieck Re: kategoria - szablon 11.05.05, 11:45
            szukaj w edycji suspicious
            • Gość: perrier Re: kategoria - szablon IP: *.24-201-80.adsl.skynet.be 11.05.05, 14:02
              mam!!!!
              blox.pl/html/4980737.html
            • anonim001 Re: kategoria - szablon 13.05.05, 18:44
              Szczerze przyznam, że nie o to nam chodziło. Nie sprawdziliście na przykład moi
              drodzy Admini, czy te blogoszablony mają włączoną funkcję "skopij css", i muszę
              przyznać, że generalnie jest tam na tej liście jakiś straszny bałagan.
              Czy nie lepiej, ładniej, wygodniej i estetyczniej byłoby jednak dołożyć po
              prostu kategorię SZABLONY?
              • mpieck Re: kategoria - szablon 13.05.05, 21:45
                anonim001 napisała:

> Szczerze przyznam, że nie o to nam chodziło. Nie sprawdziliście na przykład
                moi
                >
                > drodzy Admini, czy te blogoszablony mają włączoną funkcję "skopij css"

Tak, owszem sprawdzamy, wszystkie na tej liście mają włączoną opcję "skopiuj
                css" w edycji css-a. Nie na wszystkich widać przycisk kopiowania, ponieważ user
                ustawił display: none w arkuszu css, ale to już sprawa userów a nie nasza...
                Nie przeszkadza to jednak w skopiowaniu skórki z poziomu indeksu.

> przyznać, że generalnie jest tam na tej liście jakiś straszny bałagan.
                > Czy nie lepiej, ładniej, wygodniej i estetyczniej byłoby jednak dołożyć po
                > prostu kategorię SZABLONY?

Nie lepiej, ponieważ blogi są z katalogu usuwane po 2 tygodniach nieaktywności,
                więc osoba udostępniająca 50 szablonów miałaby problem z utrzymywaniem
                wszystkich tych blogów przy życiu. Co do "wygodniej", to może i było by nam
                wygodniej, ale preferujemy "lepiej" od "wygodniej", a co do ładniej i
                estetyczniej, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wygląd tego indeksu się
                zmienił. Poza tym indeks pokazuje szablony w kolejności ich utworzenia, a nie
                alfabetycznej / aktywności, co zapobiega promowaniu własnych szablonów na
                pierwszej stronie poprzez zmianę nazwy na coś w stylu Aaaaaaaaaaa lub częstą
                aktualizację wpisów.
                • taisha_te Re: kategoria - szablon 18.05.05, 19:57
                  Jak to jest lepiej, to ja jestem chiński mandaryn wink
                  Zwłaszcza, że masowo powstają nowe blogi w rodzaju tego.
                  Ma włączoną opcję "kopiuj css"? A jakże! No, czemu nikt nie kopiuje?
                  My, szabloniści (pozwalam sobie tu wyrazić zdanie w imieniu mojego skromnego zespoliku )

Jesteśmy srodze rozczarowani, mimo całej sympatii dla serwisu blox i jego
                  zespołu adminów, jest nam smutno sad
            • anonim001 Re: kategoria - szablon - cd 13.05.05, 18:48
              ... bo na przykład przedszkolenr2konstantynow.blox.pl/html nie
              udostępnia skórki, a ma ją zapożyczoną, tak się akurat składa, że ode mnie, ale
              nie w tym rzecz. Poszliście na łatwiznę i jakoś wam chyba nie wyszło ;-(((
              • mpieck Re: kategoria - szablon - cd 13.05.05, 21:28
                To, że nie widać przycisku kopiowania, wcale nie znaczy że nie udostępnia.
                Wyświetlanie przycisku może być wyłączone w css-ie, co nie jest równoznaczne z
                odznaczeniem ptaszka udostępniania w edycji css-a.
                • anonim001 Re: kategoria - szablon - cd 13.05.05, 23:32
                  Tak, tak, wiem, sama ukrywam ten przycisk z css-em,
                  ale czy NAPRAWDĘ nie dałoby się tego zrobić jakoś inaczej. Pozwalam sobie
                  zabierać głos w tej sprawie w imieniu szablonistów szablon.blox.pl/html
                  Zrobiliście po prostu listę, tych, którzy udostępniają css, tak ogólnie jak
                  leci, a my mieliśmy nadzieję na KATEGORIĘ, na miejsce dla specjalnie robionych
                  skórek, które przecież uatrakcyjniają też samego Bloxa.
                  • Gość: Elwinga Re: kategoria - szablon - cd IP: *.aster.pl / *.aster.pl 18.05.05, 16:51
                    No właśnie. Kategorię... Mam kilka(naście) nowych szablonów, tylko jeszcze
                    muszę zrobić zrzuty i wpakować do teamu. Specjalna kategoria albo katalog
                    szablonów a nie lista "udostępniaczy" bardzo by się przydała...
                    • mpieck Re: kategoria - szablon - cd 19.05.05, 00:13
                      No tak, z jednej strony lista "tak ogólnie jak leci" i "udostępniaczy"
                      a z drugiej "miejsce dla specjalnie robionych skórek". Załóżmy, że powstanie
                      specjalny katalog skórek i będą tam się znajdować tylko wyjątkowe skórki. Ale
                      ktoś może być złosliwy i wrzuci do tego specjalnego katalogu 100 beznadziejnie
                      przeciętnych skórek. Ciekawe co się wtedy stanie z tym specjalnym katalogiem?
                      Powstanie wtedy lista "ogólnie jak leci" i "udostępniaczy". To co chcecie jest
                      bezcelowe, taki katalog skórek zawsze będzie miał przeciętną jakość i bez
                      cenzury nie pozbędziemy się jego przeciętności, bo przecież każdy może wrzuć
                      tam co tylko chce. Po 2 tygodaniach powstanie lista, z którą w tej chwili
                      walczycie, a w trzecim ktoś się zapyta, czy nie można by tam wrzucać z automatu
                      wszystkie udostępniane css-y bo nie chce mu się wykonywać zbędnego klikania.
                      • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon - cd IP: *.240.81.adsl.skynet.be 19.05.05, 14:40
                        Gdzies wyczytalam, ze blogi nie uaktualniane 3-4 miesiace sa kasowane. Szablony
                        oczywiscie nie sa uaktualniane. Co wiec bedzie z tymi blogami? Mamy wpisywac
                        notki, zeby je uaktualnic (ochronic, przed kasowaniem?). Wydawalo sie, ze
                        kategoria Szablon bylaby rozwiazaniem (wtedy nie byloby kasacji). W sumie w tym
                        co piszesz, jest wiele prawdy. No ale w sumie i tak zle i tak niedobrze... no a
                        mozna jakos zapobiec kasowaniu naszych szablonow?
                        • pineska40 Re: kategoria - szablon - cd 23.05.05, 15:19
                          hop siup i do gory!
                      • anonim001 Re: kategoria - szablon - cd 23.05.05, 22:31
                        Zapoznałam się z częścią blogów, które znajdują się na Waszej liście.
                        Wydaje mi się, że nie masz racji. W tej chwili znajdują się tam wszystkie chyba
                        blogi, które mają włączoną opcję "udostępnij css" (jeśli się mylę, to sorry), w
                        związku z tym są to i specjalnie robione szablony, i nie-szablony, i chyba
                        nawet oryginalne bloxowskie skórki. Nie chodziło nam o jakiś bardzo
                        wysublimowany katalog skórek, to miała być po prostu kategoria, do której tak
                        jak do każdej innej, będzie można zgłosić swojego bloga. Co z tego, że zgłoszą
                        się szablony nieciekawe? Są gusta i guściki, jednym się będą podobać takie,
                        innym zupełnie inne. Ważne żebyśmy mieli taką możliwość. Przecież teraz też np.
                        osobistych nikt nie cenzuruje, które są lepsze, a które gorsze, od tego jest
                        chyba TOP-lista, prawda?
                        Nasz szablon_team* powstał jako odpowiedź na słowa krytyki, że Blox nie
                        jest atrakcyjny, ponieważ jest tu mało skórek, nie to co na Onecie. Staramy się
                        urozmaicać ile się da, świetnie się przy tym bawiąc, ale chcielibyśmy żeby inni
                        blogowicze dowiedzieli się, że coś takiego istnieje, że mogą sobie wybierać
                        skórki i to nie tylko te nasze, bo przecież są twórcy inni, którzy są niejako
                        spoza naszego bloga.
                        Nie wiem czy udało mi się w sposób w miarę jasny wytłumaczyć o co nam
                        chodzi. Mamy nadzieję, że weźmiecie naszą prośbę raz jeszcze pod rozwagę.
                        Pozdrawiam w imieniu szablon_team* szablon.blox.pl/html
                        • Gość: ja Re: kategoria - szablon - cd IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 27.05.05, 10:37
                          ...i w górę!
    • tebe Re: kategoria - szablon 01.06.05, 12:54
      Zrobimy w nowym blogu specjalną stronę o szablonach uwzględniając takie projekty
      jak szablon team. Co tam uwzględniając, dając im dużo, dużo miejsca.
      Tylko dajcie trochę czasu smile
      Teraz - mam nadzieję - widać czym ostanio byliśmy zajęci.

p.s. to nie znaczy, że każdy blog z szablonami tam będzie z automatu ale jakiś
      patentu umożliwiający zaistnienie każdemu wymyślimy.
      • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon IP: *.177-201-80.adsl.skynet.be 01.06.05, 15:08
        Dzieki Tebe... i nie mysl, ze my nie doceniamy Waszej pracy... alez DOCENIAMY!!!
        Tylko o swoje w tlumie trzeba walczyc, ot co.. big_grin Bedziemy (cierpliwie) czekac,
        a od czasu do czasu przypomnimy sie tym wlasnie topikiem. ;P
      • anonim001 Re: kategoria - szablon 01.06.05, 16:08
        Wielgachne i ogromne dzięki!!!
    • tebe Pytanie 23.08.05, 12:24
      Możemy taką dodać, bo akurat tam coś zmieniamy
      blox.pl/html/4849665,2621442.html
      Pytanie: jakich jeszcze kategorii waszym zdaniem brakuje?
      • eela Re: Pytanie 23.08.05, 12:52
        W Katalogu jest napisane, że po dwóch tygodniach nieaktywności blog jest usuwany automatycznie. Mnie wywaliło po krótszym okresie, własnie teraz zobaczyłam.
    • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon IP: *.240.81.adsl.skynet.be 25.08.05, 18:03
      Dziekuje za kategorie "szablon" smile. Teraz pytanie: jak wpisac do katalogu
      szablon, ktory nie jest aktywnym blogiem (ostatnia notka nie spelnia warunkow
      katalogow)? No i potem, jak go tam utrzymac, skoro wiadomo, ze do szablonu
      wpisywac notek nie bede?
      • mpieck Re: kategoria - szablon 25.08.05, 20:44
        Gość portalu: pineska40 napisał(a):

> Dziekuje za kategorie "szablon" smile. Teraz pytanie: jak wpisac do katalogu
        > szablon, ktory nie jest aktywnym blogiem (ostatnia notka nie spelnia warunkow
        > katalogow)? No i potem, jak go tam utrzymac, skoro wiadomo, ze do szablonu
        > wpisywac notek nie bede?

A nie mówiłem! (w tym miejscu następuje wybuch demonicznego śmiechu)

--
        rozbawiony mpieck
        • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon IP: *.85-136-217.adsl.skynet.be 26.08.05, 12:37
          sad nie o taka reakcje mi chodzilo crying *chlip, chlip*
          • tebe Re: kategoria - szablon 26.08.05, 12:56
            Nie ma co płakać. To nie jest kategoria na wszystkie szablony, to jest kategoria
            na aktualizowane często blogi z szablonami takie jak np. szablon team itp.
            Miejsce na wszystkie szablony już jest - można je podejrzeć z edycji.

Jeśli tam będzie więcej niż 10 to 11 już rzadko kto będzie oglądał..

Pozdrawiam
            • Gość: pineska40 Re: kategoria - szablon IP: *.85-136-217.adsl.skynet.be 26.08.05, 21:31
              No dobra... zrozumialam... *siorbu* *siorbu* wink
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka