Dodaj do ulubionych

I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów...

IP: *.mlyniec.gda.pl 16.04.05, 18:02
Składam oficjalną petycję do Adminów serwisu Blox o zorganizowanie I
Ogólnopolskiego Spotkania Bloxowiczów. Może być na otwartej przestrzeni przy
piwku i dobrej muzyce... wink))
Obserwuj wątek
    • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 16.04.05, 20:21
      ja bardzo chętnie ale w wakacje, plisssss smile no i najlepiej w centrum Polski, dziękuje! i pozdrawiam
      B.
      • Gość: aga_optymistka Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.05, 11:14
        hmmmm, pamiętam podobną akcje z zeszłego roku, nic nie wyszło, jak nie termin
        to znów miejsce i tak jakoś siadło. Tylko warszawscy blogowicze mają się razem.
        Mimo tego pesymizmu jestem za, fajnie by było gdyby zorganizować wielkie
        spotkanie piszących blogi, nie tylko z gazety.pl (choć tu ponad 20 tyś.) ale
        taki wielki zlot. Skoro piszą o nas prace magisterskie, a polskich blogowiczów
        jest ponoć najwięcej w całej Europie, to chyba warto taką akcje zorganizować
    • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 18.04.05, 08:04

podciągam!!! nikt nie jest zainteresowany?
      • Gość: Gall Anonim ;) Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.mlyniec.gda.pl 18.04.05, 15:24
        Ja cały czas jestem zainteresowany. I dlatego też podciągam...wink
        • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 18.04.05, 15:55
          to może zaproponujmy jakieś konkrety, np. miejsce żeby ludzie mogli sie wypowiadać, bo nie ma co gdybać, myśle że tak będzie najlepiej, ja proponuje centrum Polski, żeby nikt nie gadał że ma dalej smile
          • Gość: Gall Anonim ;) Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.mlyniec.gda.pl 18.04.05, 21:21
            Może Warszawka, albo Łódź?
            Mogłoby się odbyć jakoś na przelomie lipca i sierpnia...
    • Gość: aga_optymistka Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.05, 12:31
      Piotrków Trybunalski, jest w centrum, nawiązuje do historii, chyba wtedy każdy
      musiałby dojechać. A termin też niezły
      • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 19.04.05, 16:26
        mi pasuje smile i termin i miesjce, kto jeszcze sie pisze?
    • Gość: Gall Anonim ;) Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.mlyniec.gda.pl 20.04.05, 19:54
      A może by tak jacyś Admini odpowiedzieli? wink
      • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 21.04.05, 08:23
        hehehe, widzę że tylko w trójkę się spotkamy smile
        Gall, Aga_optymistka i ja smile
        • Gość: aga_optymistka Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 13:29
          więć pajmy tą wiadomość i link do forum na naszych blogach zobaczymy jaki
          skutek będzie
          • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 21.04.05, 16:04
            ok smile
    • lezka.joasienka Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 21.04.05, 21:20
      Ja tez bym chciała, ale nie wiem jak bede stala z czasem, czasu ostatnio coraz
      mniej mam! Buuu, to co zrobic rzucic propozycje na blogu?
      filizankakawy.blox.pl
      arcobaleno.blox.pl
      • Gość: Gall Anonim ;) Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.mlyniec.gda.pl 21.04.05, 22:01
        Dobrze by było...
    • amatul Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 22.04.05, 10:13
      Ja też się piszę! Tylko jak nie ma żadnego jeszcze konkretnego terminu, to
      trudno coś deklarować.
      I letnią porą smile proszę.

Pozdrawiam
      Kobieta Prowincjonalna
    • alrisa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 22.04.05, 15:44
      Ja bym była za Krakowem smile To tak egoistycznie rzecz jasna ... I jeszcze jeden
      apel - chętnie gdzieś dotrę ale niech to będzie w sobotę albo w niedzielę smile
      • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 22.04.05, 15:52
        oczywiście, ja też mówie tylko o sobocie albo niedzieli
        B.
        • Gość: anikleo Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 10:18
          pomysł jest dobry, jednak organizacja takiego zdarzenia, jeśli więcej osób
          chciałoby wziąć w tym udzieł, jest sporym przedsięwzięciem... ktoś napisał tu o
          sporej rzeszy blogowiczów w Polsce (20tys.) nawet gdyby organizować coś dla
          1/100 gdzi ich zakwaterować...?
          przyjmijmy, że na takie spotkanie potrzebujemy przestrzeni, więc nie kwatery
          lecz namioty i obowiązkowo środek Polski, bo nikt nie będzie gnał z nad morza w
          góry i na odwrót... żaden Piotrków Trybunalski, bo jak tam dojechać... nwet
          drogi są kiepskie (autentycznie na tym odcinku wyjątkowo paskudne)...
          ale pomysł jest świetny... z tym, że przypuszczam, że jeśli dojdzie do jakiegoś
          spotkania to faktycznie będzie to niewielka grupa i to bardzo indywidualna,
          zapryjaźnionych ludzi, całkiem prytwanie...
          a spotkanie wszystkich powinni zorganizować admini... ogłosić datę, zająć się
          przygotowaniami i czakać na przybycie... inaczej nie dojdzie to do skutku w
          ogóle smile
          • Gość: ~!@#$%^&*()_+| Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.piotrkow.net.pl 09.08.05, 18:14
            do Piotrkowa PKS albo PKP - no problem smile
    • good_news Kto zajmie się organizacją? 23.04.05, 13:50
      I to jest właśnie ten ból... Jeśli znajdą się prężni organizatorzy, to wszystko
      pójdzie jak z płatka. Bo ja tu widzę, że na razie to tylko taka luźna
      propozycja jest. A tu trzeba ustalić konkretny termin, rzucić listę z terminem
      do kiedy można się wpisywać, znaleźć miejsce, porobić rezerwacje, skombinować
      tanie piwo, noclegi i te inne srutu tutu.
      Ja od razu mówię, że się do Komitetu Organizacyjnego nie nadaję, ale znam jedną
      taką blogowiczkę, która świetnie (mówię tu o mojej sister, chyba mnie zabijewink )
      • babeczkaa Re: Kto zajmie się organizacją? 23.04.05, 18:18
        hmmm, ja zarzadzać też nie bardzo umiem, najlepiej żeby była to osoba z miasta, w którym będzie spotkanie, i taka która zna się na rzeczy smile
        • Gość: my_way Miejsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 09:36
          Sluchajcie, jesli chcemy spotkanie w okresie letnim, wydaje mi sie ,z e
          najlepszym miejscem bedzie Polska Polnocna. Trojmiasto?? Morze, plaza!!! Hę???
          Nie to zebym miala najblizej... wink)))
        • Gość: my_way I Ogolnopolskie spotkanie Bloxowiczow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 09:37
          Sluchajcie, jesli chcemy spotkanie w okresie letnim, wydaje mi sie ,z e
          najlepszym miejscem bedzie Polska Polnocna. Trojmiasto?? Morze, plaza!!! Hę???
          Nie to zebym miala najblizej... wink)))
          • babeczkaa Re: I Ogolnopolskie spotkanie Bloxowiczow 25.04.05, 10:13
            to niesprawiedliwe, musi być miejsce żeby z każdego zakątka była taka sama odległość, morze odpada smile
    • aga_optymistka Pierwszy konkret 25.04.05, 10:33
      Jeżeli uznalibyście, że chcecie spotkać się w Krakowie moge podjąć się tu
      organizacji, proponuje 13 sierpnia, bo wtedy można zostać na długi wypas w
      Krakowie (13,14,15.08)
      • babeczkaa Re: Pierwszy konkret 25.04.05, 12:55
        ja się zgadzam smile
        • babeczkaa Re: Pierwszy konkret 25.04.05, 14:07

oczywiscie Kraków nie jest w centrum Polski i rzeczywiście niektórzy mogą mieć dalej ale w mojej decyzji przeważyło to, że jest ktoś kto chce zająć się organizacją smile
          A może sa inne propozycje?
          Coś czuje że pomysł spali na panewce sad
      • alrisa Re: Pierwszy konkret 26.04.05, 09:16
        Też jestem za - Aga chętnie pomogę i połażę z Tobą po knajpach smileMoże tym razem
        coś z tego wyjdzie?
        • Gość: aecg KRAKÓW IP: *.awf.edu.pl / *.awf.edu.pl 27.04.05, 10:33
          Może być. Co prawda już tam byłam, ale... wink
          • Gość: aga_optymistka Re: KRAKÓW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 10:42
            ... ale zawsze warto jeszcze raz
            • amatul Re: KRAKÓW 27.04.05, 11:24
              Ja też jestem za Krakowem smile

Kobieta Prowincjonalna
          • manra Re: KRAKÓW 28.04.05, 10:13
            Tak, tak! Ja też jestem za Krakowem (nie bardzo mam ochotę stopa łapaćwink)
      • good_news Re: Pierwszy konkret 04.05.05, 12:50
        Dla mnie ten termin odpadasad wtedy to ja się zamieniam w Indianke z moimi
        dziećmisad
        • gwenifer Re: Pierwszy konkret 04.05.05, 13:10
          Ja jestem za. Kraków fajny jestsmile A co do terminu - Good newsy, a kiedy Ci
          pasuje? Może weekend wcześniej lub później. Jakby co to mogę pomóc w
          organizacji, ale jestem z Wawy, więc w grę wchodzi tylko załatwanie telefonicznesmile
          • sekret_admin Re: Pierwszy konkret 04.05.05, 15:26
            ale daleko od 3miasta
    • Gość: aga_optymistka Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.05, 15:15
      nie chce być złym prorokiem, ale chyba nic z tego spotkania nie będzie
      • Gość: Gall Anonim Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.mlyniec.gda.pl 26.05.05, 18:41
        Też mi się tak zdaje... sad((
        • babeczkaa Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... 26.05.05, 23:06
          why?
          najwyżej we trzy się sptkamy, no we cztery smile))))
          • Gość: Gall Anonim Re: I Ogólnopolskie Spotkanie Bloxowiczów... IP: *.mlyniec.gda.pl 27.05.05, 12:29
            Problem w tym, że ta dyskusja jakoś się nie rozwija, więc szybko możne zejść z
            pierwszego planu. Wtedy zaś może być trudno o jakichkolwiek chętnych.
            Moznaby poprosić adminów, żeby jakoś to rozgłośnili, albo chociaż się do tej
            sprawy ustosunkowali. Coś czuję, że bez tego będzie krucho...
            • babeczkaa podciągam :) 29.06.05, 09:57
              nikt nie ma ochoty???
              • Gość: Gall Anonim ;) Re: podciągam :) IP: *.mlyniec.gda.pl 30.06.05, 18:02
                Ja wciąż mam. Ale nie wiem, czy ktoś poza nami też ją jeszcze ma...
                • alrisa Re: podciągam :) 01.07.05, 10:41
                  Ja też mam - jak już zaczęłam się integrować to chętnie to nadal
                  pokontynuuję smile Tylko blog.pl coś bardziej aktywny od bloxa...
                  • Gość: Gall Anonim ;) Chyba nic z tego nie będzie :((( IP: *.mlyniec.gda.pl 28.07.05, 15:00
                    coś tak czuję...
                    • babeczkaa Re: Chyba nic z tego nie będzie :((( 11.08.05, 19:27
                      chyba nie sad
                      • Gość: Gall Anonim A może... IP: *.mlyniec.gda.pl 02.09.05, 11:12
                        Może w przyszłym roku... wink))))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka