Dodaj do ulubionych

[pomysł] Spotkanie użytkowników?

29.05.07, 18:42
Drogie Użytkowiczki, Szanowni Użytkownicy! Bloxowicze!
Mamy propozycję - spotkajmy się we własnym gronie. Blogerzy + admini + sympatyczna atmosfera. Będzie okazja do poznania się w realu, pogadania o naszym serwisie, blogach i wszystkim o czym macie ochotę.
Miejsce: Warszawa, jakiś sympatyczny lokal z WiFi. Czas: w jakiś czerwcowo-lipcowy czwartek późnym popołudniem. Coś na ząb tudzież do picia powinno się znaleźć wink

Teraz dwa pytania:
- co Wy na to?
- jak duży lokal powinniśmy zapewnić? Ilu z Was możemy się spodziewać?
Obserwuj wątek
    • purple_haze Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 21:32

> Teraz dwa pytania:
      > - co Wy na to?

chętnie

> - jak duży lokal powinniśmy zapewnić? Ilu z Was możemy się spodziewać?

ilu mnie? jednej wink
      • cyferki Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 20:08
        Ja kce, ja kce!
        Jako stara zlotowiczka najrozniejszych netowych spolecznosci pisze sie na
        zlotowe spotkanko bloxa.
        Tyle ze dlugi weeknd mam zajety juzsad Ale kazda sroda mi pasuje a w weekend to
        sie moze na chwile pojawie razem ze Smykiem moim.
        Fajny pomyslsmile
    • eirena Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 22:33
      Ja się z przyjemnością spotkam, mam tylko nadzieję, że nie będzie to w dn. 13-22
      lipca bo wtedy mnie nie będzie... Ale przecież nie chcecie, żeby mnie nie było,
      nieprawdaż? wink

---------------------------
      zjadamyreklamy.blox.pl
      • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 22:47
        Wtedy to i mnie nie będzie, także na pewno zrobimy wcześniej.
        • eirena Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 22:55
          No to teraz się zaczną ploty wink
          • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:01
            Bez jakiegoś skandalu tego typu impreza się nie liczy wink
            • eirena Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:05
              Bosko, poczułam się prawie jak jakaś Herbuś, albo Paris Hilton conajmniej.
              Zastrzegam - nie będzie żadnego video do ściągnięcia z sieci! wink
              • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:08
                eirena napisała:

> Bosko, poczułam się prawie jak jakaś Herbuś, albo Paris Hilton conajmniej.
                > Zastrzegam - nie będzie żadnego video do ściągnięcia z sieci! wink
                Ta jasne.
                A od czego w Agorze dział video?!? wink
                Moja droga, przyjemnie to już było, teraz pozostaje tylko gwiazdorstwo smile)

jl
                • eirena Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:15
                  O to, to, to smile
                  Nie a propos - nie masz jakichś zleceń, których nie masz komu dać? smile
                  • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:28
                    eirena napisała:

> O to, to, to smile
                    > Nie a propos - nie masz jakichś zleceń, których nie masz komu dać? smile
                    yyy...
                    mam listę 47 projektów, których nie darzę przesadną sympatią.
                    może być? wink

całusy,
                    jl
                    • eirena Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 31.05.07, 18:18
                      tak charytatywnie? wink
                      • hanula1950 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 31.05.07, 21:28
                        Tak blisko mieszkam, a o zaoraniu karczmy nie wiedziałam. Dzięki za info.W
                        dalszym ciągu za Polami Mokotowskimi jestem, bo tam z kocykiem można się
                        rozłożyć, a w razie deszczu do pubu zwiać. Jest ich tam kilka. Ale się
                        dostosuję.W ,,Gościńcu Opolskim" dywanów nie ma i ceny są przystępne. Dojazd
                        też jest dobry.
    • hrabina_feu Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 22:43
      Zwazywszy na ciagly brak czasu wstepnie na razie, ale bardzo chetnie popieram!
    • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 22:46
      Ja przylezę smile
      Służbowo, na statek smile

I nie zapomnijcie o gadżetach smile))))

nom.

to całusy,
      jl
      • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 22:47
        jolinda napisała:
        > I nie zapomnijcie o gadżetach smile))))

Uzyskałem zapewnienie, że będą wink
        • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:01
          ols napisał:

> jolinda napisała:
          > > I nie zapomnijcie o gadżetach smile))))
          >
          > Uzyskałem zapewnienie, że będą wink

grzeczny Ols smile))
          zostawię linka z info o spotkaniu u siebie.
          • froasia Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:13
            No ale kiedy? Czy padł jakiś termin? Ja też bardzo chętnie.

Pozdrawiam,
            Fro
            • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:25
              froasia napisała:
              > No ale kiedy? Czy padł jakiś termin?

W czerwcu-najpóźniej-na-początku-lipca. Sonduję zainteresowanie na razie, wkrótce więcej szczegółów.
            • dr_ewa999 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:37
              pomysł ciekawysmile)
              ale lipiec mi nie pasuje no i czwartek...nie mozna w sobotę?
              • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:43
                dr_ewa999 napisała:
                > no i czwartek...nie mozna w sobotę?

W soboty (i ogólnie w weekendy) duża grupa potencjalnych chętnych jest niedostępna/wyjechana. Na dodatek na te dni trudno załatwić sensowny lokal.
                • s.z.y.m.o.n Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 01:38
                  ols napisał:

> W soboty (i ogólnie w weekendy) duża grupa potencjalnych chętnych jest
                  > niedostępna/wyjechana. Na dodatek na te dni trudno załatwić sensowny lokal.

Jak wyobrażacie sobie spotkanie w tygodniu? Zlot Warszawy i okolic?
                  Większość bloksowiczów pracuje i nie należy oczekiwać, że wezmą specjalnie
                  wolne. Ja sam musiałbym uwzględnić jakieś 8-10h podróży (w obie strony).

Chyba troszkę za późno startujecie z pomysłem. Wydaje mi się, że wcześniejsza
                  informacja pozwoliłaby lepiej zgrać terminy, a na pewno zarezerwować odpowiedni
                  lokal. Wszystkim i tak się nie dogodzi, ale znacznie ułatwilibyście życie, tym
                  którzy poważnie podchodzą do pomysłu.
                  • cito1 Re: 30.05.07, 07:51
                    Popieram Szymona, mądrze mówi chociaż i tak ma bliżej niż ja.
                    Dopóki on się nie odezwał myślałam, że wszyscy są z Wawy.

Czwartek jakoś dziwny, środa byłaby lepszejsza smile

No i zapomniałeś o czymś, dla zamiejscowych jak ja to jeszcze hotel oprócz
                    jedzonka i picia smile

A tak na poważnie, naprawdę dla zamiejscowych temat trudny do przeskoczenia.
                    Jeśli przeskoczę, to w drzwiach Was powitam, wezmę należne gadgety i pojadę
                    nazad smile))

No i małe sprostowanko, nie może Ci ols przyjechać 130 tysięcy ludków, skoro
                    sporo ma po trzy albo i więcej blogów, poza tym dzieci nie zapraszasz :]
                    • cito1 18 w sobotę mam imieniny :) n/t 30.05.07, 08:50

• emenefix Sesja 30.05.07, 08:56
                        Pamiętajcie jeszcze że jest sesja. Żaden student bloxer z prowincji w srodku
                        tygodnia nie wpadnie. JA akurat już po sesji wink
                        • ols Re: Sesja 30.05.07, 08:59
                          Gdyby się sugerować sesją, to do końca września mamy przechlapane ;-p
                    • ols Re: 30.05.07, 08:57
                      Wiadomo, że trudno się tak dopasować, żeby wszyscy byli zadowoleni. Po to właśnie jest ten wątek, żeby zorientować się, czego potrzebujemy i jak zrobić dobrze największej liczbie gości.
                      Bardzo uważnie czytamy wszystkie Wasze propozycje i uwagi, mają one wpływ na nasze decyzje organizacyjne.
                      A 130k - liczba oczywiście z sufitu, raczej martwiliśmy się że zainteresowanych będzie 10 osób wink
                      • cito1 Re: 30.05.07, 09:22
                        ols napisał:
                        > jak zrobić dobrze największej liczbie gości

To brzmi zachęcająco, chyba się skuszę big_grin

Poważnie, to już mam na oku niepijącego kierowcę smile
                        2.5g jazdy, kubek z logo od Was, jeszcze fota na grobie Kapuścińskiego i do domu smile
                        • Gość: hanula1950 Re: Spotkanie IP: *.chello.pl 30.05.07, 10:12
                          Pomysł świetny. Jestem jednak za sobota, żeby wszyscy mogli dojechać. Na ul.
                          Puławskiej róg Malczewskiego jest ,,Gościniec Opolski", fajna knajpka, ceny
                          umiarkowane, rezerwacje przyjmują, obsługa przemiła. Może OLS zrobi jakąś
                          listę, żeby chętni mogli się zapisywać.
                          Trochę dalej na Puławskiej, ale dojazd metrem jest, fajna ,,Karczma Ułańska"
                          istnieje. Leży troszkę na uboczu, więc z rezerwacją też nie powinno być
                          kłopotu. Pozdrawiam.
                          • cito1 Re: Spotkanie 30.05.07, 10:23
                            Właśnie rozmawiam z Szymkiem, za szybko, nie w czerwcu, nie w środku tygodnia,
                            może nie knajpa a jakieś parasole, Błonia, nie sztywno, nie oficjalnie, bez
                            dodatkowych kosztów, przyjedziemy z plecaczkiem w jeansach, z drobnymi w
                            kieszeni a tam czerwone dywany, kryształy, żyrandole, Stolyca a my ze słomą w
                            butach, z puszką w ręce no ludzie miejcie litość wink
                            Po wakacjach byłoby lepiej, mogliby sobotę zorganizować a każdy by mógł jakoś
                            się ustawić. Mnie nikt teraz urlopu nie da, to czerwiec już idą na planowe,
                            wakacyjne, ja swój mam w lipcu ale już zaplanowany. Tak sobie piszę bo z tudo
                            bym podjechała, zna trasę, jeździ do syna do Wawy ale... właśnie to ale.
                            Reasumując, zatem my z Szymkiem w środku tygodnia nie pojedziemy.
                            • taisha_te Re: Spotkanie 31.05.07, 10:49
                              O tym samym pomyślałam, żadnych czerwonych dywanów i żyrandoli, zamiast lokalu pole namiotowe, najlepiej nad jeziorem, strój nie zobowiązujący, hipisowsko-ludowy: dżinsy, koszula na grzbiet, plecaczek. Ale termin niestety też mi nie pasuje, z pracy mnie nie puszczą. A najlepiej to by było zrobić bal maskowy na łonie natury, przy wielkim ognisku, każdy by się przebrał za swojego bloga, żeby było wiadomo kto jest kto, cito za Pszonkową albo złoty łan, ja za jakiś nastrój albo szablon, eskey za s key, szymon mógłby się zawinąć w jakiś skrypt, martuuha za żabkę itd. big_grin
                              • cito1 Re: Spotkanie 31.05.07, 10:55
                                A ols by się przebrał za olsa :]
                                Ja proponuję Skrzyczne, co Wy na to? Łono, widoki do pociągu jest blisko, fajne
                                połączenia przez Katowice macie smile Drogi szybkiego ruchu też fajne przez Kobiór,
                                lasek a tam panienki z butelkami plastikowymi.
                                No, najważniejsze to, że ja do domu mam dwa metry, zatem w szpilkach bym
                                przyszła a co smile
                                • taisha_te Re: Spotkanie 31.05.07, 11:03
                                  dla mnie to jeszcze dalej. Proponuję na Majorkę, będzie sprawiedliwie, każdy będzie miał prawie tak samo daleko big_grin
                                  • cito1 Re: Spotkanie 31.05.07, 11:05
                                    taisha_te napisała:

> dla mnie to jeszcze dalej. Proponuję na Majorkę, będzie sprawiedliwie, każdy bę
                                    > dzie miał prawie tak samo daleko big_grin

Ale w środę, koniecznie w środę smile
                              • martuuha Re: Spotkanie 31.05.07, 14:16
                                >martuuha za żabkę itd. big_grin

bede sie szeroko uśmiechać, tak? o tak :]
                                Taisha za to będzie w NASTROJU smile
                                tylko INQ się nie zdeklarował, czy dzentelmensko mnie na poklad zabierze...
                                w środę wink
                          • purple_haze Re: Spotkanie 31.05.07, 12:37
                            Gość portalu: hanula1950 napisał(a):

> Trochę dalej na Puławskiej, ale dojazd metrem jest, fajna ,,Karczma Ułańska"
                            > istnieje. Leży troszkę na uboczu, więc z rezerwacją też nie powinno być
                            > kłopotu. Pozdrawiam.

karczmę ułańską to ze dwa m-ce temu zaorali
                            teraz apartamentowca tam stawiają
    • emenefix Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:47
      Cóż Michał, przednia idea. Tak oczywiste, że aż szok, iż wcześniej nie wpadliśmy
      na to... Będe w Warszawie 16ego na innym zlocie innej tak samo wielkiej
      e-społeczności. Potem wylatuje hen hen. Pewnie ode mnie nie zalezy termin ale
      jakieś prawdopodobieństwo że to bedzie 16.06 istnieje nie big_grin ?

Takie spotkanie może być bardzo pożyteczne. Możemy spotkać się po "coś". Tylko
      po co muszę jeszcze to przemyśleć tongue_out
      • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:55
        16 to zdaje się sobota, małe szanse ;-(
        Co do "po co" - wiele zależy od Waszych propozycji. Na pewno opowiemy trochę o Bloxie, jak działa, co robimy i co zamierzamy. Będzie okazja do wymienienia się doświadczeniami, poznania się etc.

PS. Można wiedzieć, jakaż to e-społeczność się zlotuje? w24?
        • emenefix Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 29.05.07, 23:59
          Serio sobota jest tak mało realna? Watpię osobiście by ktoś z poza WWA przybył w
          środku tygodnia. Dajcie nam szansę.
          Co do zlotu. No łyknąłeś moją dyskretną sugestię poniżej. Zgadza się, w24 od
          Białowieży po Cedynię wink
          • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 00:27
            Zobaczymy jeszcze co da się zrobić z datą, jesteśmy na samym początku organizowania.

A sugestia nie była potrzebna, czytałem Cię na w24.
            • emenefix Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 00:31
              To fajnie. Mam nadzieję że DOBRZE się wstrzeliłeś akurat tongue_out
              A tak w ogóle to ciekawe jestem twojego zdania na przyszłość w24
              • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 00:33
                emenefix napisał:
                > A tak w ogóle to ciekawe jestem twojego zdania na przyszłość w24

To już na spotkaniu bloxowym ;P
          • emenefix Także wiecie. Szesnastka. Głosujcie na 16tkę ;) 30.05.07, 00:27
            j.w.
            • froasia Re: Także wiecie. Szesnastka. Głosujcie na 16tkę 30.05.07, 10:42
              Nie, 16tego to nie jest dobry pomysł. To praktycznie jedyny w czerwcu weekend
              na różne imprezy integracyjne/firmowe eventy itd. Dużo ludzi będzie wyjechanych
              faktycznie. Jeśli weekend - a czemu nie - to może lepiej lopejny, albo ten
              30.06 - 1.07 ?
            • emenefix No to jak? Weekend 2.0 30.05.07, 22:02
              Gdzieś tu podglądnąłem że może być piątek. No to może 15sty. Przenocuję u
              znajomego i rano polecę na zlot w24 tongue_out Jak jeszcze w niedzielę się grono spotka
              to będzie warszawski weekend 2.0
          • inqbator Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 11:31
            Kurde duża sprawa. 3mam za to kciuki ale to będzie trudne zebrać chołotę ;D Nigdy nie byłem w takiej społeczności. O ja zjazdy, konwenty, załóżmy partię. Czujecie tą siłę? Jedność! JESTEM ZA.
            • cito1 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 11:39
              Ty byś przypedałował swym timemachine smile
              Napisz - 15 wolnych miejsc z Łodzi do Wawy big_grin
              • inqbator Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 11:41
                cito1 napisała:

> Ty byś przypedałował swym timemachine smile
                > Napisz - 15 wolnych miejsc z Łodzi do Wawy big_grin

NO BA! To jest myśl. Cito do Wawy przez Łódź i z Łodzi już na pedałach (ups przepraszam teletubisie). www.promisedland.pl tongue_out
                • cito1 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 11:56
                  Inaczej Qba, gentemenelem jesteś przecież - zjedź po mnie na dół, po drodze
                  wskoczy Martuszka, razem będziecie mieli mniej pedałowania. Potem wskoczę se ja
                  i z fasonem podjedziemy po Tomka. Nastrzelamy się po drodze i w Wawie oklepiemy
                  Stefanka za to, że nie pisze big_grin
                  • inqbator Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 11:58
                    Wczoraj znalazłem Cie przeto na mapie! I zrobimy Stefowi ARMAGEDDON aż krzyczeć będzie KYRIE ELEISON! big_grin

Ok wchodzę w to smile
                    • cito1 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 12:01
                      Matko Rozmaita!
                      Kreśl na tej mapie kto jeszcze wolne miejsca zapełni smile
                      15 było a nas 3 plus kierowca-barman smile
                      • martuuha Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 15:05
                        ING, dzentelmenie, pozwoliszi mnie popedałowac?
                        smile to by była mysl
                        ale na dojazd - tydzien urlopu niektorym trza dać. i mamy wczasy jak sie patrzy!
                        • cito1 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:14
                          martuuha napisała:

> ale na dojazd - tydzien urlopu niektorym trza dać. i mamy wczasy jak sie patrzy
                          > !

To skoczmy po taishę smile Wykąpiemy się w morzu i zabierzemy nazad Szymka smile
    • martuuha Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 00:13
      noo...to Warszawiakom i tym, ktorzy sa w stanie przybyc - udanej imprezy. żal,
      ale nie ma szans sad
      bawcie się dobrze blogoludzie i obficie relacjonujcie na bloxie kto, co, z kim i
      dlaczego wink
      pozdrosy
      żaba
      • zoe30 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 00:43
        no tak, trza miec farta...
        Ja bede w Pl. od 19 do 30 lipca sad w sam raz na 3 dni po terminie!
        extra i impreza i gadzety mnie omina.
        Mam nadzieje, ze pelna relacja, wywiady i filmiki z ukrytej kamery jednak nie big_grin
        • dr_ewa999 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 06:11
          16.06.2007......ten termin juz mam zajęty...trudno , może innym razem
          • qqina Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 08:34
            Ja z ochotą się spotkam tego dnia. Z wielką, wielką ochotą.
            16 czerwca to wyśmienity dzień.
            pozdrawiam
            qqina / zichrija
          • emenefix Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 08:56
            Przełóż. Masz czasu a czasu wink
    • kataryna.kataryna Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 10:44
      A trzeba się będzie jakoś rejestrować czy będzie można przyjść anonimowo?
      • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 12:07
        kataryna.kataryna napisała:
        > A trzeba się będzie jakoś rejestrować czy będzie można przyjść anonimowo?

Prawie na pewno będzie jakaś forma rejestracji (żeby obce nie przyszły i nie wyżłopały nam browaru wink
        • cito1 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 12:19
          A jak się ma dwa nicki to podwójna ilość browara? smile
          • vtec_z Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 12:22
            Na drugi nick zabierasz osobę towarzyszącą wink
            • cito1 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:09
              vtec_z napisał:

> Na drugi nick zabierasz osobę towarzyszącą wink

Niepijącego kierowcę smile
        • roztoczanski Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 13:03
          > Prawie na pewno będzie jakaś forma rejestracji (żeby obce nie przyszły i nie wy
          > żłopały nam browaru wink

Czyli imprezka dla wybranych wink
        • tukee Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 13:50
          ols napisał:

> Prawie na pewno będzie jakaś forma rejestracji (żeby obce nie przyszły i nie
          wy > żłopały nam browaru wink

A kim są obce???
          • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 13:57
            tukee napisała:
            > A kim są obce???

Obce = ludzie, którzy nie są użytkownikami Bloxa.
    • mika_p Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 11:47
      Bardzo chętnie.
      Poprosze limuzynę z szoferem po mnie do Płocka i na pewno się stawię smile))))
      • schayer Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 12:39
        Pomysł fajny. Sobota jak widzę odpada, ale czy odpada też piątek? Czwartek to
        może i dobry termin ale w piątki niektórzy pracują - chyba że co innego
        rozumiemy pod słowem "impreza"smile
        • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 12:45
          Kombinujemy też możliwość piątku, wkrótce się okaże co się udało załatwić.
          • beaviz Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 14:28
            ja też się z chęcią na takie spotkanko piszę...wink najlepiej jakby to był
            piątek... po południu... większość już wtedy po pracy, a no i w sobotę można
            odpocząć po imprezce wink zgadzam się z Hanulą : "Gościniec Opolski" to bardzo
            fajne i spokojne miejsce... pozdrawiam

www.beavis.blox.pl
    • aecg Spotkanie użytkowników 30.05.07, 15:00
      Ja do tej pory byłam na wszystkich spędach, to i na to przyjdę, o ile nie
      będzie pomiędzy 9 a 16 lipca.
      • jolinda Re: Spotkanie użytkowników 30.05.07, 22:27
        aecg napisała:

> Ja do tej pory byłam na wszystkich spędach, to i na to przyjdę, o ile nie
        > będzie pomiędzy 9 a 16 lipca.

Agata, my to właściwie weteranki spotkań jesteśmy smile
    • Gość: Fotoforum Warszawa Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 16:18
      Na kilka osob odnas mozecie liczyc, bedzie o czym pogadac. Swietnie, ze beda
      admini.
      • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 16:20
        Gość portalu: Fotoforum Warszawa napisał(a):
        > Na kilka osob odnas mozecie liczyc, bedzie o czym pogadac. Swietnie, ze beda
        > admini.

Spotkanie będzie dla użytkowników Blox.pl. Obawiam się, że adminów FotoForum nie zastaniecie.
        • Gość: Fotoforum Warszawa Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 16:52
          Chodzi o adminow zawodowych, ktorzy stoja za pewnymi wydarzeniami. Admini
          spoleczni to cienkie bolki, robia wszystko co im gora karze.

Uzytkownikow blox.pl akurat wsrod nas nie brakuje.
          • hanula1950 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 17:00
            Spotkanie na świeżym powietrzu fajne by było np. na Polach Mokotowskich, ale
            kto nam dobrą pogodę zagwarantuje??? Tam do pubu jakiegoś zwiać w razie deszczu
            można, a przy ładnej pogodzie na trawce sie rozłożyć.
          • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 17:18
            Kazik, bardzo cię proszę - masz do mnie jakąś sprawę osobiście to pisz do mnie. Maila znasz.
            Jeśli natomiast masz problem z jakimiś ogólnie pojętymi, złymi "adminami zawodowymi, którzy stoją za pewnymi wydarzeniami" to nie zaśmiecaj tego forum.
            • Gość: Fotoforum Warszawa Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 17:38
              Do Ciebie personalnie nikt nic nie ma. Ale skoro piszesz, ze beda admini, to
              pewnie jacys inni tez sie stawia.
              • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 17:43
                Admini Bloxa to ja & be & mpieck (jeśli zechce wyjść z serwerowni wink + moooże tebe (ponoć gdzieś jedzie i może nie dać rady).
    • sgk Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:10
      Ja na to, że to dobry pomysł.
      Daleko do W-wy nie mam, powinienem być, ale nie ukrywam, że czwartek to nie jest
      dobry dzień - bo jak po sympatycznej atmosferze iść następnego dnia do pracy? smile

To już piątek byłby lepszy, a najlepsza jakaś sobota.
      • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:25
        SGK --> mam wrażenie, poparte silnym przeczuciem wink, że to jednak nie będzie
        czwartek smile
        • sgk Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:54
          Jolinda -> jeśli oprócz wrażeń i silnych przeczuć miewasz możliwości lobbowania
          na rzecz "dni sympatyczniejszch na spotkania niż czwartki", to zaufam im
          (wrażeniu i przeczuciu) nie tylko ja smile
          • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:17
            sgk napisał:

> Jolinda -> jeśli oprócz wrażeń i silnych przeczuć miewasz możliwości lobbow
            > ania
            > na rzecz "dni sympatyczniejszch na spotkania niż czwartki", to zaufam im
            > (wrażeniu i przeczuciu) nie tylko ja smile
            >

well... cóż mi pozostało powiedzieć - do zobaczenia? wink
            mam nadzieję.

jl
    • flagellum Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:14
      Czemu nie... big_grin
      • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:26
        flagellum napisała:

> Czemu nie... big_grin
        >
        prawda? smile))
        zawsze warto się spotkać.

całusy,
        jl
        • bez_portretu Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:31
          qrcze, niezrealizowalne ze wzgl. na: wynalazek fenicjan, odleglosc, itakietam,
          (niepotrzebne skreslic).

ale mentalnie bede, tez sie liczy, cnie? smile

p.s. jolik cmok wink
          • aga0023 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:38
            Nigdy nie uczestniczyłam w spotkaniach w tak szerokim i nieznanym wizualnie,
            gronie, że chętnie wzięłabym udział w takiej imprezie. Pomysł mi się podoba. smile
          • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 22:41
            bez_portretu napisała:

> qrcze, niezrealizowalne ze wzgl. na: wynalazek fenicjan, odleglosc, itakietam,
            > (niepotrzebne skreslic).
            >
            > ale mentalnie bede, tez sie liczy, cnie? smile
            >
            > p.s. jolik cmok wink

Kurna, Lalka...
            Raz mnie nie było na spotkaniu bloxowym... i akurat wtedy się pojawiłaś.
            Nie cmokuj mi tu, tylko se rezerwuj bilety! smile
            no.

DO-ZO (ZO od ZOBACZENIA wink
            jl
            • bez_portretu Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:14
              ech joliq,

bylo byc tongue_out no!

a lalka nie przyleci, bo szejkowie zajeci sa usypywaniem jakiejs
              nieekologicznej palmy czy cos, w kazdym razie obecny stan szejka/sponsora
              wynosi 0 (slownie zero). a tak na powaznie, to musialabym wziac urlop we
              wszystkich 4 pracach, jak na razie niewykonalne, ale nadzieja etc. wink

--

kochamspotkania
              www.davidsolomons.co.uk/Images/BW01.jpg
              • jolinda Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:21
                bez_portretu napisała:

> ech joliq,
                >
                > bylo byc tongue_out no!
                >
                > a lalka nie przyleci, bo szejkowie zajeci sa usypywaniem jakiejs
                > nieekologicznej palmy czy cos, w kazdym razie obecny stan szejka/sponsora
                > wynosi 0 (slownie zero). a tak na powaznie, to musialabym wziac urlop we
                > wszystkich 4 pracach, jak na razie niewykonalne, ale nadzieja etc. wink
                >
                > --
                >
                > kochamspotkania
                > www.davidsolomons.co.uk/Images/BW01.jpg

No KURNA, a jak zorganizuję TAKIE suszarki?!?!?! smile)))
                Chyba nie odmówisz?! smile

dopsz...
                to chociaż się zmówimy na maila or telefon.
                • bez_portretu Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:27
                  jolinda napisała:
                  > No KURNA, a jak zorganizuję TAKIE suszarki?!?!?! smile)))
                  > Chyba nie odmówisz?! smile

ehm, gadzety to olsa dzialka byla, albo? smile

> dopsz...
                  > to chociaż się zmówimy na maila or telefon.

oui madame, koniecznie smile
          • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 30.05.07, 23:20
            Spotkaniu będą zapewne towarzyszyć różnorakie atrakcje sieciowe (może blogasek z aktualizowanymi na żywo fotkami?), więc da się uczestniczyć zdalnie-mentalnie wink
            • bez_portretu och... [n/t] 30.05.07, 23:23
    • purple_haze co do braku miejsc w sobotę 31.05.07, 12:42
      pragnę zauważyć, że agora ma w swoim biurowcu bardzo przyjemny i pojemny hall na
      dole

jak się dało wernisaż z bufetem i wyszynkiem zrobić, to bloxowicze też się zmieszczą

big_grin
      • ols Re: co do braku miejsc w sobotę 31.05.07, 16:00
        Nieee, impreza w pracy to jakaś porażkaaa.
        • purple_haze Re: co do braku miejsc w sobotę 31.05.07, 23:30
          dla kogo w pracy, dla tego w pracy wink

ols napisał:

> Nieee, impreza w pracy to jakaś porażkaaa.
          • schayer Re: co do braku miejsc w sobotę 01.06.07, 11:48
            To już jakieś legendarne miejsce się z tego garażu zrobiło po jednej impreziesmile
            • hanula1950 Re: co do braku miejsc w sobotę 01.06.07, 13:52
              No i co? Koniec dyskusji? Wesołego weekendu życzę.
    • hrabina_feu Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 01.06.07, 17:45
      Uprasza sie tylko Adminow o podanie ostatecznej daty spotkania co najmniej 5 dni
      przed spotkaniem. Ja jestem zajeta na tyle iz przestalam odwiedzac blox
      codziennie i nie chciałabym sie zorientowac iz przegapiłam owo spotkanie badz z
      braku czasu nie moge na nie poczlapac.
      Mogła by byc sobota o ile jest realna, własciwie pasuje kazdy dzien od czwartku
      do niedzieli.
    • socin spotkanie również użytkowniczek 02.06.07, 00:06
      czwartek może być, w zasadzie każdy dzień tygodnia może być, byleby to był
      lipcowy dzień tygodniasmile. i proponuję spotkanie przenieść do wrocławia, stolica
      już się na pewno wszystkim opatrzyła.
      • ucholife Re: spotkanie również użytkowniczek 02.06.07, 15:58
        Jestem zawink
        • ucholife Re: spotkanie również użytkowniczek 02.06.07, 15:59
          Nie ma możliwości edycji postów? Jestem oczywiście za Wrocławiemwink
          • cito1 Re: spotkanie również użytkowniczek 02.06.07, 16:09
            Upierałabym się przy Skrzycznym smile
        • socin wrocław! 02.06.07, 16:26
          to, co robimy jakąś koalicję wrocławską?smile
          • hanula1950 Warszawa. 02.06.07, 22:50
            Jestem za Warszawą. Ze względów oczywistych - prawie środek Polski, wszyscy
            mniej więcej tyle samo km muszą dojechać.
            • socin wrocław, wrocław 02.06.07, 22:51
              bo ładniejszy. bo tańszy. bo mójsmile.
          • martuuha Re: wrocław! 03.06.07, 10:03
            o! i to jest pomysł pod którym bym się mogła podpisać!
            Bliżej mam i pewnie nawet jakąś metę by się znalazło wink
            dolączam do koalicji wrocławskiej big_grinDD
            • socin Re: wrocław! 03.06.07, 12:24
              witam na pokładziesmile.
    • zmorapotwora Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 03.06.07, 16:19
      ja tak nieśmiało spytam czy coś zostało ustalone? jakaś data???
      • socin Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 03.06.07, 19:50
        oczywiście, że nie smile. to dopiero druga strona tej dyskusji, czego oczekiwać.
        • dr_ewa999 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 04.06.07, 13:29
          sądze,że takie spotkanie trzeba organizować z co najmniej dwumiesięcznym
          wyprzedzeniem. Określić konkretną datę i miejsce, tak by ludzie mogli sobie
          zarezerwować termin....taka organizacja na" łapu capu" spowoduje tylko to,ze
          przyjdą Ci, ktorzy mieszkają najbliżej i akurat będą mieć wolne popoudnie..
          • socin Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 04.06.07, 20:10
            to może druga połowa lipca, mniej więcej dwa miesiące by były? choć z drugiej
            strony, mi tam akurat ciężko przewidzieć, co za te dwa miesiące będę robiła i
            gdzie dokładnie byłasmile.
            • cito1 PoWaŻnE pytanie do olsa! 05.06.07, 19:10
              ols

Bądź ludziem, chociaż wiem, że to trudne ale postaraj się - nie każ czytać
              całego wątku i szukać czy już gdzieś padło miasto i termin. Jeśli podjąłeś
              decyzję napisz czytelnie, jeśli decyzji nie podjąłeś podejmij, bo czas ucieka.
              Dziś wzięłam pensyjkę i nie wiem na ile kupeczek podzielić, czy jakiejś nie
              odłożyć na... właśnie na co?

Pozdrawiam gorąco i serdecznie wszystkich użytkowników, czytelników, pracowników
              a nade wszystko tych, co jeszcze nie znają bloxa smile

smile
              • ols Re: PoWaŻnE pytanie do olsa! 05.06.07, 22:36
                Jak tylko będę wszystko wiedział (prawdopodobnie jutro?) -dam znać w osobnym, przyklejonym wątku.
                • hanula1950 Re: PoWaŻnE pytanie do olsa! 07.06.07, 22:16
                  Gdzie ten wątek będzie przyklejony? Pozdrawiam.
                  • ols Re: PoWaŻnE pytanie do olsa! 08.06.07, 16:19
                    Tu będzie, już za moment. W międzyczasie zapraszam też na spotkanie2007.blox.pl
    • wanilia39 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 12.06.07, 18:37
      bardzo fajny pomysł! Niestety tym razem musze obejść się ze smakiem...
    • pinesek Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 13.06.07, 21:36
      Łomasz, a czemu ja dopiero teraz się dowiaduję? sad((( pewno już wszystkie miejscówki zaklepane? suspicious
      • hanula1950 Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 13.06.07, 21:44
        Zaproszenie na spotkanie juz odebrałam. Bardzo się cieszę.Do zobaczenia.
      • ols Re: [pomysł] Spotkanie użytkowników? 13.06.07, 23:29
        Spokojnie, jeszcze mamy ich sporo w zanadrzu. Czytaj spotkanie2007.blox.pl - tam będzie można się zgłaszać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka