Dodaj do ulubionych

Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój

16.02.09, 13:52
Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie o nowej ramce (za te dwie które sprawiały wrażenie nienegatywnych też).

Oczywiście teraz przyszedł czas na poprawki, oto co zamierzamy zmienić w najbliższych dniach i w jakiej kolejności:
- rozwinięta ramka będzie domyślnie pokazywała się użytkownikom wchodzących z wyszukiwarek, agregatorów newsów i głównych stron gazeta.pl, sport.pl i gospodarka.gazeta.pl. Wszyscy inni zobaczą zwiniętą ramkę
- zakładka wysuwania/chowania ramki będzie mniej agresywna
- umożliwimy wybieranie kolorystyki (tak jak do tej pory z dolną stopką bloga).
Zmiany wprowadzimy do końca tygodnia. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie uwagi i prosimy o następne.
Obserwuj wątek
    • roztoczanski Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 14:02
      Nie spamujesz zakładając nowy wątek na ten sam temat? wink)

Jestem za opcjonalnym włączaniem dla chętnych.
      • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 14:07
        Nie, tamten jest o ramce w kształcie dziś zaprezentowanym, tutejszy wątek jest o jej przyszłości. wink
        • magicznaoctava NO FUTURE 16.02.09, 14:30
          Co tu dyskutować, nie chcę TEGO CZEGOŚ w ogóle. Przywróćcie stan poprzedni.
          • camparis Re: NO FUTURE 16.02.09, 15:12
            Ja też proszę o możliwość wyłączenia tego pomarańczowego, wk...wiającego przeszkadzajnika!

DZIĘKUJĘ
            • anuszka_ha3.agh.edu.pl Dalszy rozwój jako zwój 16.02.09, 22:58
              Ja proponuję, żeby dalszy rozwój pomarańczowej ramki polegał na zwinięciu jej w
              cholerę. ;-]
            • Gość: Maja Re: NO FUTURE IP: 94.78.129.* 28.02.09, 21:50
              Popieram. U mnie też jest to tylko element przeszkadzający. Nijak nie mozna tego
              badziewia zamknąć i w dodatku zasłania mi moje archeo. Nie moge korzystać z
              kalendarza na blogu!! Co to ma byc za polepszenie ??
      • askakoll Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 18.02.09, 11:46
        Popieram!
        Znaczy nie popieram spamowania, tylko OPCJONALNOŚĆ tego cholerstwa smile
    • wroclawzwyboru Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 14:33
      Dodałbym do tego jeszcze jedną poprawkę w związku z wprowadzeniem pomarańczowej
      ramki: możliwość włączenia/wyłączenia jej w panelu administracyjnym blogu.
    • Gość: ikroopka Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.09, 14:37
      Chcę mieć możliwość wyboru - mnie się ramka nie podoba i nie chcę, ba - nie
      życzę sobie jej i już!
      w żadnej postaci, niezależnie od koloru - nie chcę;
      • chomik007 Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 15:02
        Chyba jasno wszyscy się wyrażają, że ramka powinna być opcjonalna.
        Co do tego większość się zgadza. Tym, co zależy na popularności i
        rozgłosie ramką się zainteresują. Ci, którzy przekładają nad
        popularność ważniejsze kwestie, ramkę usuną (czyli de facto powrócą
        do belki na dole strony-swoją drogą dobre wyjście zamieniliście na
        beznadziejne).

I nie zastanawiałbym się nad dalszym rozmowej czegoś, czego nikt nie
        chce, tylko zrobiłbym coś, żeby blox lepiej funcjonował - newsletter
        nie tylko u mnie szwankuje, blogfrog pod notkami na wielu blogach,
        które odwiedzam, zniknął. To ważniejsze chyba niż bawienie się w
        nowości.
        • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 15:09
          Wklejka Blogfroga nie działa tylko wtedy, kiedy sam Blogfrog nawala, Blox nie ma na to wpływu. Kwestię newsletterów wyjaśniamy.
          • kreatywni Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 15:52
            Eee tam... zwinięta ramka znacząco w niczym nie przeszkadza... Mnie bardziej zastanawia czy to się sprawdzi...? Ramka wykląda hmn... trochę jak reklama google. To nie zachęca do klikania.
            Jak weszły nowe komentarze też wszyscy byli przeciwko - czas leczy rany - i do ramki się przyzwyczaimy smile

A może by tak w ramach zadośuczynienia blogerom zafundować tagi notek na blogach?
            • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 16:53
              kreatywni napisała:

> Mnie bardziej zastanawia czy to się sprawdzi...?

To dopiero 1 dzień, więc trudno wyciągać jakieś jednoznaczne wnioski. Chwilowo wygląda to tak, że ramka wywołała gigantyczny wzrost ruchu w serwisie (rano myślałem, że popsuły się statystyki).
              • rkdeey Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 17:18
                Jeśli nadal tak będzie generowało ruch, to może być dobry krok. Jednak
                moglibyście moim zdaniem pomyśleć nad mniej inwazyjną formą ramki - przyciski
                przekierowujące do innych blogów są duże, nie wspominając o przycisku "Załóż
                bloga". Gdyby je nieco zmniejszyć, ramka nie wychodziłaby aż tak na zawartość
                bloga (zwłaszcza przy mniejszej rozdzielczości ekranu), przez co nie wzbudzałaby
                takiego zamieszania.

Natomiast w ramach umożliwienia dostosowania kolorystyki, byłoby dobrze gdyby
                dawało się również modyfikować kolor samej zakładki chowania/wysuwania - tak aby
                dawał się dopasować do szablonu.
                • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:31
                  Wszystkie rzeczy, o których piszesz są właśnie "na tapecie" - wkrótce zobaczysz zmiany, które przygotowaliśmy.
                  • quentiin Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:58
                    Ja już od dziesięciu minut obserwuję. Nie ma pomarańczu, ale za to bieli teraz
                    za dużo... ;P
                    • Gość: jj Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 18:34
                      Hej a u Ciebie nie ma pomaranczowej belki? Jak to robisz
                      czarodzieju smile?
                      • quentiin Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 18.02.09, 10:56
                        No nie było, gdy pisałem tamtego posta. Bo był wewnętrzny błąd serwera big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                  • Gość: jj Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 18:37
                    a byłaby szansa podczas prac nad blogiem o umożliwienie umieszczenia
                    flashowego naglowka na stronke? bardzo by to mnie ucieszylo smile
              • roztoczanski Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 19:38
                ols napisał:
                Chwilowo
                > wygląda to tak, że ramka wywołała gigantyczny wzrost ruchu w serwisie

Wszyscy rzucili się oglądać to cudo wink
              • anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 23:00
                > To dopiero 1 dzień, więc trudno wyciągać jakieś jednoznaczne wnioski. Chwilowo
                > wygląda to tak, że ramka wywołała gigantyczny wzrost ruchu w serwisie (rano myś
                > lałem, że popsuły się statystyki).

"Jezus Maria, wejdź na bloxa i zobacz, CO SIĘ STAŁO!!!" ;-]]]
            • roztoczanski Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 17:19
              ak weszły nowe komentarze też wszyscy byli przeciwko - czas leczy rany - i do
              > ramki się przyzwyczaimy smile

Zewnętrzne komentarze nie ingerują w wygląd blogu, po wprowadzeniu pełnego (ze
              zdjęciami) blogu przestały być kłopotliwe.
              Zostały wprowadzone ze względu na bezpieczeństwo, tu sytuacja wygląda trochę
              inaczej.
    • seboumi Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 16:17
      Ols, doceniam szybką reakcję i JAKĄKOLWIEK otwartość na nasze
      postulaty. To cieszy. Jednak w dobie web 2.0 model oparty na
      narzucaniu czegoś - zwłaszcza blogerom - jest z góry skazany na
      niepowodzenie. Dziwi mnie, że tym razem nie zapytaliście ludzi, co
      myślą o nowej ramce.

Rozumiem kwestie biznesowe i perspektywę właściciela portalu, dla
      którego liczą się efekty. Trzeba podnieść liczbę - robimy.
      Potraktujcie nas jednak jak reprezentatywną grupę badawczą. Jeśli
      mówimy, że to coś - nawet w postaci zwiniętej - jest zbyt nachalne i
      niezachęcające, to jest to pogląd, który prawdopodobnie podzielą
      ludzie, wybierający platformę do założenia bloga.

Dzięki za timing dalszych prac. Proponujemy naprawdę możliwość
      wyboru. Przeżyłbym nawet płatną opcję - byle pozbyć się tego czegoś.
      • askakoll Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 18.02.09, 11:48
        Prawda! Nowych użytkowników takie świństwo na pewno nie zachęci do założenia tu
        blogów.
    • eela Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 16:35
      Zmiany w dobrym kierunku. Niektóre osoby nie chcą w ogóle ramek (post niżej) i gotowe są nawet sypnąć groszem, aby tylko nie mieć tej reklamy. Może nadszedł już czas aby pomyśleć o opcji płatnej? Niby dlaczego ma nie być wyboru?
    • paulinaa Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 17:10
      da się to jakoś zamknąc/usunąć na zawsze?
      po co takie udziwnienia? lubicie ludziom utrudniac zycie... a przez te wasze
      zabawy tylko co chwile mi wyskakuje, że wystąpił wewnętrzny błąd serwera;/
      • wojtekb.1 Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 17:42
        A może dacie każdemu wybór - stara lub nowa belka?
    • anty_pro_ana Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 17:37
      Rzeczywiście - paskuda nie jest tak bardzo nachalna i nie wyskakuje za każdym
      razem. Niemniej jednak - wciąż zastanawiam się po co ona tam jest? Czy ktoś
      byłby w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie?

Nigdy nie mogłam zrozumieć idei "następnego i poprzedniego bloga". Na każdym
      blogu jest link do strony głównej bloxa, gdzie jak wół stoi jak można stworzyć
      nowego bloga. Jeżeli to nie jest wystarczająco jasne dla kogoś nowego, to tym
      lepiej, że nie może on bloga założyć. Ot taka wstępne selekcja użytkowników
      kumatych i niekumatych. Jak już wspomniałam wcześniej, podobne blogi wybierane
      są kompletnie od czapy w oparciu o przynależność do danej kategorii.
      W obecnej postaci wyskakująca paskuda jest półprzezroczysta, na niektórych
      blogach staje się słabo czytelna. Kwestię koloru pomijam.

Tak jak wiele innych osób czuję się uszczęśliwiona na siłę.

Jeżeli ta ramka musi zostać to bardzo proszę uczynić ją opcjonalną i dać
      blogerom prawo wyboru czy chcą to udogodnienie używać czy też nie. Wtedy sami
      będziecie mogli zauważyć czy jest to rozwiązanie popularne czy też nie.
    • Gość: er3de Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.02.09, 17:43
      Nie ma sensu poprawiać czegoś, co już z góry skazane jest na porażkę. Blox zrobił dwa kroki wstecz.
    • rafal.5y Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:01
      ols, odpowiedz szczerze, nie wkurza cię ta ramka gdy wchodzisz na swój blog?
      • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:33
        Trochę mnie wkurza, bo musieliśmy zrezygnować z kilku elementów które bardzo podobały mi się w pierwotnym projekcie.
    • perrier Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:03
      A mnie najbardziej wpienia fakt, ze wszystko zostalo zrobione przez zaskoczenie.
      Niby Administracji wszystko wolno, bo my tutaj jestesmy goscmi i mamy blogi za
      darmo, ale uwazam, ze tak radykalnej zmiany nie powinno sie przeprowadzac bez
      wczesniejszej informacji. Rozumiem, ze blox sie musi rozwijac, ze ta reklamowa
      belka to mus (obawiam sie, ze to poczatek reklam na bloxie), ale dlaczego musi
      byc tak razaca? Zlitujcie sie, pomaranczowa? Przeciez w jakims kolorze
      neutralnym wywolalaby duzo mniej kontrowersji. Wiem, ze jest juz w planie
      mozliwosc zmiany koloru, ale dlaczego TO wszystko nie moglo byc zrobione
      inaczej. Dialog czy to takie trudne?
      • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:30
        Co do reklam: nigdy nie będziemy tej ramki wykorzystywać do umieszczania reklam.
        Chociaż wkrótce zaprezentujemy dużo nowości związanych z reklamami. Będą one nieinwazyjne, opcjonalne i - co najciekawsze - pozwolą Wam zarabiać na blogach.
        • Gość: aaaaa Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.stk.vectranet.pl 17.02.09, 14:03
          zarabianie - taaaa...
          piszecie o tym już pare lat i nic
          • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 18:44
            Nie chcę zapeszać, ale dziś brakuje nam tylko dwóch podpisów na umowie i kilku tygodni na testowanie wink
    • luceat Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 18:43
      Ramka wyraźnie zwiększa ruch na blogach. To jest na plus – choć najbardziej pewnie skorzystał kominek wink

Możliwość zmiany koloru ramki też będzie pozytywem. Jeśli ramka nie będzie agresywna dla osób wchodzących z bloxa też będzie to duży plus

Przydałoby się ramkę troszkę zmniejszyć i zmienić wygląd. Stworzyć możliwość wyboru – jeśli ktoś woli stare rozwiązanie

Jeśli takie zmiany się pojawią, to będę na tak – choć rano przeżyłem szok - szukałem numeru na który mam wysłać za kilka złotówek sms o „jakiejś” treści, żeby ramkę wyłączyć – wiecie, kryzys i te sprawy ...
      • kominek Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 19:04
        luceat napisał:

> Ramka wyraźnie zwiększa ruch na blogach. To jest na plus – choć najbardziej pewnie skorzystał kominek wink

Od ręki wypłacę 5 tysięcy czytelników temu, kto mi to usunie.
        Za wcześniejszą zgodą adminów smile
        • alexanderson Re: 16.02.09, 19:45
          Tu jest instrukcja wyłączenia:
          sgk74exp.blox.pl/2009/02/usuniecie-pomaranczowej-belki-promocyjnej-bloxa.html.
          • chichocik Re: 20.02.09, 16:54
            I jak, eskey, dostałeś już te 5 klocków od kominka? wink))
    • estees Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 19:29
      Konkurs dla administracji bloxa

Co to za ptak co we własne gnizdo sra ?
    • kakunia.k Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 20:26
      a czy zamiast wprowadzania ramek - albo obok - d się poprawić stabilność serwerów??
      bo błąd 503 doprowadza mnie do furii. i błąd wewnętrzny serwera też...
      • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 20:35
        To akurat niezależne, ale poprawienie stabilności jest naszym priorytetem.
        • wroclawzwyboru Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 20:44
          ols napisał:

> To akurat niezależne, ale poprawienie stabilności jest naszym priorytetem.

Przed chwilą mpieck napisał, że "błąd wewnętrzny serwera", który na bloxie
          doprowadza mnie do szaleństwa, to efekt wprowadzenia właśnie tej ramki...
          • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 21:52
            Rzeczywiście, ten dzisiejszy tak. Zwykle sypiemy się z zupełnie innych powodów.
            • askakoll Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 18.02.09, 11:49
              ols napisał:

> Rzeczywiście, ten dzisiejszy tak. Zwykle sypiemy się z zupełnie innych powodów.

ROTFL.
        • paulinaa Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 21:01
          ols napisał:

> To akurat niezależne, ale poprawienie stabilności jest naszym priorytetem.

jakbym to już gdzies czytała...
          • dagny14 Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 21:07
            Zdecydowanie nie chcę takich jarmarcznych ozdób!Ani pomarańczowych,ani w żadnym
            innym kolorze!
            Protestuję!
    • latajacy_talerz Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 21:56
      Pomysł przedni. Opcja zmiany kolorów byłaby miła, jak napisał rkdeey - możliwość
      zmiany koloru belki i zmniejszenia przycisków. Jednak dla mnie byłoby fajniejsze
      możliwość tworzenia własnych zapytań (czy podobne blogi, czy wybrane kategorie,
      czy syndykat). Z tym, że ta opcja byłaby raczej dostępna po zalogowaniu się na
      serwis. Bo dla zaglądacza nie mam pomysłu jakby mógł to sobie modyfikować i
      "pamiętać". Może przez cookie.
      Nie powiem, że opcja "podobne blogi" jest zła. Dzięki niej wlazłem na pi razy
      drzwi blogi o podobnej tematyce - to duży plus, zwłaszcza dla takiego leniwca
      jak ja, który nie pisze zaawansowanych skryptów do wyszukiwania ani też nie
      jestem zwolennikiem klikania (przeklikać się przez blogi to jak przejść przez
      las deszczowy ze scyzorykiem smile
      Dla mnie dużym plusem jest to, że najpierw ładuje się blog, a potem pojawia
      ramka. Swoją drogą nie wiem czemu zirytował większość ten pomarańczowy kolor -
      mi skojarzył się z symbolem RSS.
      • roztoczanski Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 22:36
        "Swoją drogą nie wiem czemu zirytował większość ten pomarańczowy kolor"
        Może poczucie estetyki, może praca jaką włożyli w wygląd blogu?

"mi skojarzył się z symbolem RSS"
        Ja skojarzyłem z koszulką pięknej ratowniczki na basenie i jakie z tego wnioski?
    • radzido Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 21:57
      ols napisał:

> - umożliwimy wybieranie kolorystyki (tak jak do tej pory z dolną
      stopką bloga).

Uprzejmie poproszę o ciemny róż: #BD358B. Będzie mi się ładnie
      komponować z hoverującymi odnośnikami. big_grin
    • nudniejszy Moje konstruktywne postulaty 16.02.09, 23:19
      Z tego co czytam, dla wielu osób (dla mnie zresztą też) najbardziej drażniąca jest kolorystyka tej nowej "belki".

Zresztą zrozumiałe: Dajecie możliwość dopasowania sobie pliku CSS, własnych grafik - i ludzie z tego korzystają. Niektóre blogi są bardzo dopieszczone, jeśli chodzi o stronę graficzną. I wstawienie tam na eksponowanym miejscu ramki w niepasujących kolorach psuje cały efekt.

Ale do meritum:

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłby osobny arkusz CSS dla tej ramki (czy tez "belki"). Żebym mógł dać tam moje kolory i moje czcionki, takie jakich używam na blogu.

Jako krawędź zwijającą/rozwijającą ramkę, chciałbym wgrać własną grafikę. Niech będzie w zadanych wymiarach, ale chce moje kolory i mój styl. Podobnie przycisk "załóż bloga".

Plus fajnie byłoby, gdyby można było umieścić całość - do wyboru - u góry, w środku albo na dole. I po lewej albo prawej stronie.

A w ogóle to dużo mniej inwazyjnym, lepiej komponującym się do struktury graficznej blogów rozwiązaniem byłaby ramka umieszczona w wąskiej szpalcie, poniżej linków.
    • hrabina_feu Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 16.02.09, 23:34
      ja poproszę o zostawienie tego ślicznego pomarańczowego koloru!
    • kris.mm Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 00:35
      Nie czytałem Main strony, wysłałem opinię pod adres pomoc@gazeta.pl
      już wczoraj 16/2 koło czwartej rano.
      Nie podoba mi się Wasz pomysł.
      1. weszliście na blog nie pytając się o zgodę
      2. ramka nie jest przezroczysta i szpeci winietę
      3. nie widzę powodów dla których mój blog ma reklamować np kominka
      który bierze kasę za swoją działalność
      4. nie robicie tego dla nas, tylko dla siebie
      5. wycofam swój blog z bloxa, jeżeli nie będę miał opcji całkowitego
      wyrzucenia waszego cudownego pomysłu.
      6. nie potrzebuję reklamy o której mówicie.

To jest nie fair.
    • pink_not_dead Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 02:57
      zupełnie nie rozumiem dlaczego przymuszacie ludzi do ramki - przecież
      macie stronę bloga na której się reklamujecie - dlaczego musicie się
      reklamować na czyimś blogu. W momencie zakładania bloga ponad dwa lata
      temu nie było takiego układu czemu więc zmieniać reguły gry ?

Uważam, że ramka powinna być opcjonalna.

pozdrawiam

maurycy

• chomik007 Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 08:10
        Wypada się zgodzić z tym, że reklamy wszystkich są zarówno na
        stronie głównej bloxa, jak i na wszystkich stronach gazety. Po co
        one na każdym blogu? Szczególnie, że reklamują największe. A ja
        kominka reklamować nie chcę. Dopóki ramka będzie wspierać taką formę
        reklamy, dopóty się na nią nie zgadzam!
    • konread Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 10:42
      Moim skromnym zdaniem, strzelacie sobie samobója tą ramką. Dlaczego?
      Otóż jednym z czynników dla których ludzie wybierają Waszą platformę blogową,
      był fakt braku takiej wielkie ramki - przeszkadzajki, jak właśnie na platformach
      oferowanych przez Wirtualną Polskę, Onet czy Interię. To że można ją schować -
      fajnie, tylko ilu przypadkowych czytelników to odkryje? - tyle bełkotu pod katem
      marketingowym i użyteczności witryn internetowych.
      Ja bym proponował co innego, czyli belkę taka jaka była, tylko że umieszczoną
      zamiast na samym dole, na górze - podobnie jak ma to blogspot. Istotnie do tej
      pory była ona mało widoczna, i pewnie mało który z czytelników do niej dochodziłwink
      Pozdrówka
    • truscaveczka Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 11:12
      Heh, ja tam się już wyprowadzam z bloxa - to pomarańczowe paszkustfo było
      kropla, która przepełnila czarę uncertain
    • roztoczanski Jak wygląda w IE 7 17.02.09, 12:11
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1670259.html
      fotoforum.gazeta.pl/3,0,1670260.html
      • roztoczanski Re: Jak wygląda w IE 7 17.02.09, 12:13
        Zapomniałem dodać - przezroczystość = 0
    • Gość: aaaaa Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.stk.vectranet.pl 17.02.09, 14:00
      wg. mnie jeśli generuje większy ruch to ok ale dlaczego mam wrażenie
      że pojawiają się w ramce ciągle te same blogi?jaki jest sposób
      dobierania blogów do ramki?
      • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 14:44
        Sposób jest opisany w blox.blox.pl - w skrócie, najprostszym sposobem na znalezienie się w ramce jest dodanie bloga do katalogu.
        • perrier Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 16:00
          Ok, a jezeli sa tacy, ktorym na zwiekszonym ruchu na blogu nie zalezy, to co?
          Podejrzewam, ze nico... :[ Bloxowi zalezy na wejsciach, wyjsciach, ogladaniach,
          przegladaniach i klikaniach.
          • proces7 Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 16:35
            perrier napisała:

> [ Bloxowi zalezy na wejsciach, wyjsciach, ogladaniach,
            > przegladaniach i klikaniach.

I to mają być pretensje? Tak jakbyś kupiła akcje jakiegoś banku i miała pretensje do jego zarządu, że zależy im na maksymalizacji zysków.
            Oczywiście, że Bloksowi chodzi o jak największą liczbę wejść. Gdyby było inaczej, wtedy dopiero byłyby pretensje. Chyba nie sądzisz, że platforma powstała po to, żeby Tobie było miło? Jeśli Blox.pl nie będzie przynosił Gazecie określonych korzyści (jakie sobie zakładają) to go zamkną.
            • roztoczanski Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 17:45
              Tylko po co generować dodatkowy ruch jak sprzęt nie wytrzymuje obecnego?
              • ols Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 18:46
                Mpieck ma na trzecie imię Optymalizacja (na drugie dali mu Bezpieczeństwo), więc przewidujemy żeby problemy z wydajnością będą się teraz zmniejszać.
                • roztoczanski Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój 17.02.09, 19:01
                  To życzę powodzenia, szkoda, że tylko bloxem się zajmuje, bo z powodu wydajności
                  z fotoforów parę moich postów wyleciało jak z końcowych wyjaśnień wynikało wink
    • Gość: aniam_w Re: Pomarańczowa ramka - dalszy rozwój IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 18:54
      Odkąd pojawiła się ramka zniknął mi ze strony licznik odwiedzin sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka