Dodaj do ulubionych

Nie sprzedajemy moherowych beretów.

05.01.06, 09:16
www.wm.pl/Index.php?ct=elk&sct=elk&id=804772
No i gdzie ja teraz beret kupię?
Obserwuj wątek
    • koks77 Re: Nie sprzedajemy moherowych beretów. 05.01.06, 11:11
      <Nasze ubrania kierujemy do ludzi młodych, ciekawych świata, otwartych i odważnych>
      Phi! Typek zupełnie nie wie co jest `en vogue`, jaja na targu Mu sprzedawać!
      Tu zdjątko pięknej Nicole w stosownym nakryciu głowy:
      www.yenra.com/nicole-kidman/nicole-kidman-brooke-burke-picture-01.jpg
      • manio15 Re: Nie sprzedajemy moherowych beretów. 15.01.06, 21:54
        mrozosia napisała:

> Manio, ale wnioskuje, ze probowales byc trendy z tym moherem, i nie
        > wyszlo...tak ?? skora sie zbuntowala, komorki zawrzaly ;-))

trendy jestem zawsze :) tylko w innym stylu : chusteczka,łańcuchy,
        tatuaże ,sporty walki, samochody dziewczyny, tanie wino( dobre bo tanie) ,
        spiew i co tam jeszcze NYC wymyśli.
        A moherek znam z innej okazji - po prostu mamusia przed laty widząc moją gołą
        łepetynę zrobiła mi czapeczkę , a chciała by była z najlepszej welny. Od tego
        czasu wiem że z moherkim mojej glowie nie po drodze:)), sweterek podobnie nawet
        jesli pod spodem gruba koszula! niech zyje bawełna i len! Nie strzyc owiec ani
        baranów - niech sobie chodza w moherku !
        Obserwując rozwoj sytuacji w kaczej RP mogę śmiało stwierdzic że dawno czułem
        to przez skórę :))))

naturalnie tekstylny manio
    • mrozosia Ten sie smieje........ 18.01.06, 16:36
      I co? Zapowiada sie ,ze bedziecie musieli moherki przeprosic i naciagnac na
      glowki, wszak rosyjski mrozny wyz sie zbliza i scisnie , oj scisnie!!!
      Chyba ,ze macie futrzane czapki uszatki??

Aby do Wiosny rodacy!!! ;-))
      • ralston Re: Ten sie smieje........ 18.01.06, 16:40
        Ja se tam mam kominiareczkę, w której żem śmigał po śniegach Kilimandżaro i
        mroziska mi nie straszne. A właśnie się wybieram na łażenie po Chwaniowie i
        Górach Słonych. Będzie czadersko!
          • ralston Re: Ten sie smieje........ 18.01.06, 17:40
            A bo jest się czym pochwalić. Wszak kominiareczka jak marzenie. Taka z otworem
            na twarz. Nie jest gruba, więc spokojnie na wierzch idzie jeszcze zwykła czapka
            narciarska - jak jeszcze wierzchem pójdzie kaptur, to mrozy niestraszne. Byle
            wiatru nie było, to i w minus trzydzieści przetrzymam.
            • ralston Re: Ten sie smieje........ 18.01.06, 17:44
              Dodam, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, że kominiareczka nie jest z moheru,
              bo bym w przeciwnym razie chyba zwariował od ciągłego drapania się i ani chybi
              wiosny bym nie doczekał.
                • manio15 Re: Ten sie smieje........ 19.01.06, 20:02
                  chwalipięta jest z tym Kilimandżaro , ale gdzi mu do Adaśka i jego 5$ rzuconych
                  pańskim gestem za skorzystanie z toalety u krewnych (pamiętacie parodię?).Ja
                  też jestem gotowy do mrozu , weekendowo naloze gumofilce (takie nowoczesne
                  walonki) , czakę uszankę co mi zostala z marowego kombinezonu narciarskiego,
                  rękawice wędkarkie co je kupilem od Ruskiego i niech sie dzieje co chce : jadę
                  na ryby z dziury w lodzie( ale nie tylko!). Ja by mnie nie bylo w poniedzialek
                  to znaczy że sie jadak lód załamał...
                  A na urlop wyjeżdzam za tydzień :)
                  • mobb Re: Ten sie smieje........ 20.01.06, 12:28
                    pamiętamy 5 usd za nadmiernie intensywane spuszczanie wody, ale chcielibyśmy
                    przeczytać jeszcze raz
                    - i tu znowu wraca kwestia przeszukiwania wątków archiwalnych - jakoś nie mogę
                    tego znaleźć,pewnie za mało szczegółow o tamtym poście pamiętam.
                    Masz Manio na to sposób ?
                    • mobb Re: Ten sie smieje........ 20.01.06, 12:39
                      :) poczytalem sobie za to watek o paryżankach oraz ich nie-goleniu pach i
                      kroczy
                      warto sie zapoznac wszak wiosna już niedługo a sprawa chyba nie została w końcu
                      wyjaśniona

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=80&w=11643783&v=2&s=0
                      • mrozosia przeczytalam.. 20.01.06, 18:57

Jeny, Mobb,jakos mnie ominal ten watek wczesniej, nie znalam tego i
                        rzeczywiscie smiac sie czy plakac... Ale Adam mistrzem byl swego rodzaju, i az
                        boje sie to napisac...
                        jakos teraz spokojnie tu bez niego i zadnych sensacyji ni ma ;-P

Apropos mrozu jeszcze, co wy na pomysly rodakow na rozgrzanie i uruchomienia
                        aut, konczace sie pozarami, oraz telefomy komorkowe zmarzniete z uszkiem...?
                        Moim zdaniem jedno z tego dobre przynajmnie delikwentowi raczka nie dretwieje ;-
                        P
                        • manio15 Re: przeczytalam.. 20.01.06, 19:57
                          no to poczytajcie jeszcze raz o Franklinie w Ełku. Slowo kluczowe ktorym sie
                          posluzylem do znalezienia watku brzmi "szczoteczka".
                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=80&w=9127118&a=9495003
                          to oryginał w którym Adam podlizuje się swojemu klonowi sarnie.
                          Lepszy jest jednak kolejny post w którym głos zabiera jego cień

archiwista manio
                          • mobb Re: przeczytalam.. 20.01.06, 21:49
                            dobre :)))
                            ale kurde skleroza jednak mnie trochę zjada - byłem przekonany że historia z
                            odlewem penisa i ta o oszczędności wody to były zupełnie inne wątki

ciężkie czasy nastały - kiedy główna radośc pochodzi z archiwum.

Nic tylko trzeba jakiegoś reportera GW wysłać coby prześledził losy Amerykana.
                            Lu, Klima - czy ten temat Was nie rusza ? Ja nie wierzę że taki talent jak Adam
                            tak po prostu się zawziął i przestał pisać :) Popadł w złe towarzystwo albo
                            coś ?
                            • moniamm Re: przeczytalam.. 21.01.06, 14:13
                              ach to byly czasy.....:) az lezka w oku sie kreci.
                              swoja droga w dalszym ciagu nie moge sie nadziwic, ze mozna byc takim
                              bezdennie glupim czlowiekiem. szczerze mowiac to mozna tu spotkac wielu takich
                              idiotow - to dziwne jak bardzo dolary moga przewrocic w glowach.
                              • moniamm Re: przeczytalam.. 21.01.06, 14:29
                                i wiecie co jeszcze? brakuje mi na tym forum speca.
                                a zeby pokazac jacy sa polacy w chicago (nie wszyscy) proponuje wam znalezc
                                forum chicago z jego krolem marxxem, moze brakuje mu troche do adama ale ten
                                sam typ czlowieka. ja przestalam tam wogole zagladac i z tego co wiem zostal
                                tam tyllko on i grupka jego zagorzalych fanow.
                          • mrozosia No poprostu rewelacja ;-)) 21.01.06, 16:21

Rals poprawiles mi humorek w sobotni poranek , dzieki!!!

Cytacik:
                            "Może Sarna mnie widziała jak z plaży wracałem? Głodny byłem wtedy jak sto
                            pięćdziesiąt, zanim się u mamy kartaczy nie ożarłem... A potem zgasiłem
                            światło, żeby dziennika se obejrzeć. A żeby było taniej, to obraz trochę
                            ściemniłem i przyciszyłem głos. Sąsiad - no ten to jest bogaty - to se słucha
                            na cały regulator i u nas wszyściusieńko było dobrze słychać. No normalnie
                            jeszcze bym sobie mógł zaoszczędzić, tylko sąsiedni blok za daleko i słabo z
                            okna widać telewizora tej sąsiadki, co to ma siedmioro dzieci i męża pijaka i
                            czynszu nie płaci a na telewizor kurna i wóde to jom stać..."
                  • ralston Re: Ten sie smieje........ 30.01.06, 14:55
                    manio15 napisał:

> chwalipięta jest z tym Kilimandżaro

ani mi przez myśl nie przeszło, żeby się kilimandżarem chwalić, bo i nie ma
                    czym - tam było cieplutko w porównaniu z tym, co teraz miałem za Przemyślem.
                    Kominiareczka się sprawdziła, na ciele miałem też sześć warstw - a i to po
                    powrocie na ostatnim polarze, pod kurtką zrobiła się warstewka lodu. Ale się
                    udało w tych warunkach całkiem przyzwoite trasy pokonywać, takie 30
                    kilometrowe. I mówię Wam - nie ma co za egzotyką jeździć po Afrykach jakichś.
                    Ona jest na wyciągnięcie ręki - starczy się na Ścianę Wschodnią wyprawić.
                    Zagubione wśród gór drewniane cerkiewki, opuszczone wioski, zapomniane
                    cmentarzyki - a nawet szyby naftowe jak w szejkanacie jakimś. A do tego cud
                    krajobrazy - góry, lasy. Widoczność przy tych mrozach taka, że chyba z ponad 40
                    kilometrów było widać panoramę bieszczadzkich połonin, Halicz, Tarnicę -
                    miodzio. Wszystkim polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka