Dodaj do ulubionych

na poniedzialek

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.07, 21:45
co myslicie o takim typku??

Slask - miedz 1
benfica - leiria 1
Obserwuj wątek
    • Gość: batlin Re: na poniedzialek IP: 195.47.201.* 12.03.07, 12:24
      Benfika wygrywac powinna, natomiast slask... moze wejsc, aczkolwiek mnie
      pachnie remisem ostatnio ogolnie;))
      • Gość: piter Re: na poniedzialek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 20:32
        slask wszedl, teraz czekam na benfice:)
        • Gość: piter Re: na poniedzialek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 22:19
          typer a z Toba co?? zrezygnowales juz?:) moze jakies typy na jutro?jest kilka
          ciekawych spotkan na nizsze ligi angielskie i II wloska:)
          • Gość: piter Re: na poniedzialek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 22:51
            kuponik slicznie siadl:)i slask i benfica do przodu:) dobry poczatek tygodnia,
            mam jeszcze nadzieje ze jakis remisik w NBA padnie:P
            • Gość: Yaro Re: na poniedzialek IP: 213.17.223.* 12.03.07, 22:57
              pewnie znowu wygrałeś na lizaki haha
            • Gość: przemo Re: na poniedzialek IP: 213.17.223.* 12.03.07, 22:59
              co za pajac z tego pitera przechwala się i może na słonecznik mu starczy
            • Gość: kinga Re: na poniedzialek IP: 213.17.223.* 12.03.07, 23:00
              zaraz was będzie wyzywał ten narwaniec i samochwała
              • Gość: Julka Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jednym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 23:09
                komputerze, czy może chodzi o jakieś potrojenie jaźni? (ten sam numer IP)
                Pozdrawiam całą "trójkę"
                A Tobie Piter gratuluję. Te dwa fajnie trafiłeś. Powodzenia w NBA.
                Ja znowu do tyłu (2 zł)
                • Gość: Pyciu Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.20.energis.pl 13.03.07, 08:29
                  W takim razie jak przechwałki kogoś drażnią to ja dzisiejszy dzień zacząłem od
                  wygranej:
                  Postawiłem na:
                  1. Atlanta - Washington 1 :)
                  2. Phoenix Suns - Houston Rockets 1 :)
                  Stawka: 50PLN
                  Ako: 2.14
                  Wygrana: 107PLN

Pozdrawiam.
                  • Gość: Julka Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 08:45
                    Mnie nie drażnią. Ja się cieszę razem z wygranym. Poważnie.
                    Na pewno wygrałeś 107 zł?
                    Mi wychodzi 2,14*50*0,9=96,30 zł, ale niech Ci będzie :)
                    Powodzenia dzisiaj i w ogóle :)
                    • Gość: piter Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 09:12
                      jejku jaki zaburzony koles.hehehe!podaje sie za innych i pisze,ale jest
                      niepelnosprytny.hehe.ale rozstrojenie jazni to juz powazna sprawa:P
                      remisik zaden nie wlecial w NBA ale bede probowal dalej:) Julka grasz cos moze
                      na dzis??
                      • Gość: Julka Piter, pewnie zagram dziś, ale wolę nie pisać, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 09:58
                        bo ostatnio w ogóle nie mam szczęścia :(
                    • Gość: Pyciu Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.20.energis.pl 13.03.07, 09:23
                      Mnie nie dotyczy 10% podatek, gram na www.expekt.com :)
                      • Gość: Julka Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 09:55
                        Nie gram na www.expekt.com, więc się nie znam. Racja po Twojej stronie w takim
                        razie.
                        To 10% to chyba nie jest podatek, ale zysk firmy bukmacherskiej (Profesional,
                        STS, itp)
                        • Gość: Pyciu Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.20.energis.pl 13.03.07, 10:05
                          10% jest podatkiem nałożonym za loterie i tego rodzaju gry. Julka wrzuć coś na
                          dzisiaj, nawet jak nie wejdzie to żadnych strat nie poniesiesz a innym typerom
                          dasz do myślenia.
                          • Gość: piter Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 10:22
                            ja sobie mysle ze:
                            Leicester - Leeds 1 oba zespoly slabe ale leicester u sibie i troche lepszy:)
                            Derby - QPR 1
                            Mantova - Spezia 1 (liga wloska II)
                            Napoli - Vicenza 1

kurs 7.10, za 10 zl 63,90zł
                            • Gość: Pyciu Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.20.energis.pl 13.03.07, 12:59
                              Myślę, że można śmiało dorzucić jeszcze z II ligi włoskiej:
                              1. Frosinone - Pescara 1
                              2. Juventus - Treviso 1
                              3. Rimini - Lecce 1
                              • Gość: piter Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 13:52
                                II liga wloska ma chyba najwiekszy procent remisow ze wszystkich lig dlatego
                                wytypowac 5 spotkan bez rmisu jest dosc ryzykowne:) Juve wejdzi na 100000 % ale
                                reszta....moze byc gdzies remisik:)
                                • Gość: piter Re: Yaro, przemo i Kinga !!! Siedzicie przy jedny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 16:45
                                  mowielm ze remisy beda we wloskiej:) tam mozna stawiac na remisy:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka