Dodaj do ulubionych

Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy??

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 09:35
jakies typy bo musze zarobic:) na EL. do Euro nie stawiam.

co myslicie o tym??

ŁKS - Legia mniej niz 3 bramki
Wsila plock - belchatow wiecej niz 2 bramki
Gornik zabrze - zaglebie 1/2 2
Obserwuj wątek
    • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 10:08
      jeste jeszcze inna propozycja warta uwagi:

Odra - Wisła Kraków 1

dwa argumenty 1) Wisła gra ostatnio bardzo bardzo slabo 2) do kadry na mecze
      EL.EURO zostalo powolanych kilku pilkarzy z tego co sie orientuje
      kokoszka,dudka, blaszczykowski, sobolewski, to az 1/4 zespolu, wiec przy
      aktualnej dyspozycji i braku kilku zawodnikow wisla moze wtopic a kurs jest
      baaardzo zachecajacy bo 5,65
      • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 11:05
        Zadnych typow??
        • Gość: typer Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 12:05
          na dzis
          Jamajka-Szwajcaria typ 2
          U17 Holandia-Bialorus typ 1
          NHL Detroit-Columbus typ 1
          Phoenix-Anaheim typ 2
          Valerenga-Sparta S. typ 1

wczoraj odbilem na NHL o dziwo wszystkie pewniaki powchodzily:)Jak nigdy:)
          Do super wygranej zabraklo mi niewiele.Stawialem na Skre Belchatow ze w meczu
          bedzie mniej niz 183pkt a bylo 186pkt cholerne 4 pkt i bym sie super cieszyl.

Dzis mysle ze warty zastanowienia jest meczyk Jamajka-Szwajcaria.Szwajcaria jest
          zdecydowanie mocniejsza.Mecz jest rozgrywany na neutralnym boisku wiec pewnie
          Jamjczykom kibice zbytnio nie pomoga dopingiem.Puste trybuny wiec Szwajcaria
          powinna dac rade.Co myslicie????????

• Gość: typer Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 12:22
            nie moge znalezc w jakim skladzie wystapi Szwajcaria ale skoro jest to termin
            FIFA to pewnie wystapia w najsilniejszym.Przynajmiej w pierwszej polowie.Mozna
            wiec obstawiac wynik I polowy na korzysc Szwajcarow.
            Co myslicie?

kursy do sprawdzenia na stronie:

www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=16697
      • Gość: batlin Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.ilabs.pl 23.03.07, 18:59
        no i wyglada na to, ze wejdzie ci ten typek, niezle!!!
        mi ostatnio wchodzi NBA (za to przegrywam na nhl i wychodze na zero;))
    • Gość: Julka na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 12:29
      Boca Juniors - Toluca 1
      Holandia - Białorus 1
      Ferencvaros Vasas 1
      Pardubice - Budejowice 1X
      Davos - Kloten 1
      Tampa B... - New Jersey 1X
      Radwańska - Perry 1
      Berlocq - Summerson 1
      • Gość: piter Re: na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 13:22
        postawilem na szwajcarie i na boca juniors
        • Gość: piter Re: na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 15:15
          czy wiecie ze zawisii dzis arke gdynia na miesiac??co z meczem obstawionym??
          usuwa sie z kuponu??
          • Gość: Julka Re: na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 16:41
            chodzi Ci o wczorajszy mecz Arka - Lech?
            Zostaje 2.
            Jeżeli mecz ma się dopiero odbyć, wtedy zapewne jest "zwrot", czyli nie liczy
            się go.
            • Gość: piter Re: na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 18:28
              chodzi mi oczywiscie o mecz ktory ma sie odbyc.wiem juz ze stawka bedzie 1 czyli
              tak jakby meczu nie bylo.a wiecie moze jakie sa wyniki szwajcarii i boca?
              • Gość: typer Re: na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.07, 21:16
                Szwajcaria i Boca graja po polnocy dopiero.
                Ja jeszcze zastanawiam sie nad Santosem dzis w Copa America.
                Co myslicie?
                • Gość: piter Re: na dzisiaj, 22 marca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 00:02
                  dzis kumpel mi powiedzial ze jego znajomy wygral 900 zl za 2 zl wkladu.nie wiem
                  czy to prawda ale czemu mialby klamac.niezla wygrana jak na 2 zl:) podobno duzo
                  w kuponie mial polskiej ligi:)
                • Gość: typer Re: na dzisiaj, 22 marca LADNIE:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 01:34
                  dzis ladnie szkoda ze nie zagralem za wiecej:( ale i tak jestem sporo do przodu.
                  Zagralem w koncu ten Santos i to przyszalem ze bedzie prowadzil po pierwszej
                  polowie i wygra i tak bylo a kurs byl 4:65 i dolozylem Szwajcarie tez ze bedzie
                  prowadzic po I polowie i wygra.Do przerwy jest 2:0 wiec pewnie nie dadza sobie
                  juz odebrac zwyciestwa kurs byl 2,65 wiec laczny wyszedl cos ponad 12:)
                  ide wiec spac.
                  dobra robota dzis wykonana:)

• Gość: Julka Wszystko oprócz Ferencvaros buuuuuu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 09:15
        • Gość: piter udany okres IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 19:15
          co powiecei na moje typy ktore zamiescilem chyba wczoraj?? wytypowalem ze odra
          wygra z wisla i co?? prowadzi 2:0 :)wreszcie jakis "trudny" typ mi wszedl, a
          kurs byl 5,6:)postawilem za 10 zl:)drugi kupon w polowie tez mi wszedl bo
          zaglebie wygrywalo po pierwszej polowie, jesli LKS-Legia bedzie dzis mniej niz 3
          bramki to drugi kupon do przodu i znowu niezly dzien:)
          • Gość: piter Re: udany okres IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:09
            dodatkowo dzis dowiedzialem sie ze wisla i tak miala juz zapewniony awans do
            nastepnej rundy, wiec praktycznie nie miala powodu zeby wygrac.tym bardziej sie
            dziwie ze taki kurs dali:)
            • Gość: piter Re: udany okres IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:27
              o w morde jest 1:1 ale emocje!!!!jeszcze 5 min!mam nadzieje ze bramka nie
              padnie!bo kasa satysfakcjonujaca
              • Gość: typer Re: udany okres IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:32
                Piter trzymam kciuki,,,,,napewno nie padnie:) skonczy sie 1:1!!!!!!!
                • Gość: taro Re: udany okres IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:40
                  Przykro ale strzelili
    • Gość: typer Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:43
      nie przejmuj sie....bedzie lepiej..dla pocieszenia moge Ci powiedziec ze dzis
      troche mnie zawiodl Belchatow..stawialem ze wygra do przerwy ....teraz wygrywa
      2:0 a nie mogli tak wczesniej grac:(
      Jak grasz w necie to stawiaj na Portugalie U21 ze Slowacja....do przerwy ze
      bedzie prowadzic i caly mecz wygra..przelicznik nawet jest spory,,,warto!!!
      • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:49
        ale pech:/ mimo wszystko lekko do przodu dzieki odrze, jutro sie odegram:)
      • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:50
        czemu myslisz ze warto??
        • Gość: typer Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 21:56
          Portugalczycy sa zdecydowanie lepsi.Wystarczy spojrzec na mecze eliminacyjne jak
          czesza kazdego.Odwrotnie Slowacja.Po za tym Slowacja niedawno przegrala z
          Hiszpania a Hiszpania to prawie Portugalia wiec Portugalczycy nie beda chcieli
          byc gorsi:)
          • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 22:04
            a co powiesz na taki typ??

Malaga - Xerez 2
            Vecindario - Ciudad Murcia 2
            kurs 5,35
            systemem 1/2
            jakie dajesz szanse??w przypdaku wejscia chociaz jednego zwracaja sie koszty
            • Gość: typer Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 22:24
              nie obstawiam drugiej ligi hiszpanskiej:)Ale popatrzylem na tebele Xerez chcac
              walczyc o awans musza to wygrac bo inaczej moga zapomniec o awansie to ostatnia
              szansa.Awansuja tam 3 druzyny a oni traca 8 pkt do 3 zespolu.Jesli teraz
              przegraja to koniec.Vecinandario to ostani zespol dostaje baty od kazdego ale
              czy Ciudad Murcia sie zmobilizuje na ten mecz oni juz o nic nie walcza raczej.

Duzej kasy bym nie gral ale tak na piwko mozna zaryzykowac.Mysle ze jest 70%
              powodzenia.
      • Gość: typer Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.07, 23:20
        no i lece spac w dobrym humorze:)nie czekam do konca meczu 63min i Portugalia
        wygrywa 2:0:)Tu juz nic sie nie stanie!!!
        Do przerwy wygrywala 1:0 wiec kuponik wszedl:)
        pozdrawiam
        zagrales Piter wkoncu???
        • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 09:37
          na portugalie nie zagralem bo nie mialem kiedy, nie gram w necie.
          • Gość: piter Re: Moze cos na dzis albo puchar ekstraklasy?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.03.07, 10:03
            zagralem sobie dzis kuponem skladajacym sie z 20 zdarzen:)) w sumie bardziej
            dla jaj:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka