Dodaj do ulubionych

LIGA powraca!!!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 10:53
Zapraszam do umieszczania typow na weekend a szczegolnie prosze o opinie
dotyczace ponizszych spotkan, jakie typujecie w nich rozstrzygniecia.Noze ktos
ma jakies info o kontuzjach w tych druzynach albo innych wydarzeniach ktore
moga wplynac na wynik...

Odra - Bełchatów
Charlton - Wigan
Nurnberga - Hertha
Udinese - Lazio
Gimnastic - Recreativo
Moeskroen - Brugge

prosze o wasze typy tych spotkan i czy uwazacie za 100% pewniaka mecz Empoli -
Ascoli ??
Obserwuj wątek
    • Gość: piter Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.07, 18:59
      ??????????????????????????????
      • Gość: piter Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 09:55
        empoli - ascoli 1
        bolton - sheffield 1
        belenenses - aves 1
        atl.madryt - mallorca 1

oceny??
        • Gość: Julka Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 10:12
          100% trafień :)
          • Gość: piter Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 21:54
            widze ze nikt nie ma pomyslow na weekend
            • rudestus0700 Re: LIGA powraca!!!!! 29.03.07, 22:08
              Spox. Jutro piątek, będzie burza mózgów...
              • Gość: talk80 Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.citronex.pl 30.03.07, 09:49
                wydaje mi suię, że dziś w NBA powinno wejść:
                san antonio - utah 1

dallas - new york 1

phoenix - denwer 1

• rudestus0700 Re: LIGA powraca!!!!! 30.03.07, 12:20
                  Nie daruję sobie!!! Trafiłem wszystko co chciałem z wczoraj, tylko że w meczu
                  Phoenix-Colorado zamiast 2 dałem jeden i wszystko szlag trafiło. Bullsów
                  trafiłem, St. Louis i tenis kilka meczy.

Na dzisiaj proponuję:
                  Devils-Flyers 1
                  Panthers-Capitals 1
                  Charlotte-Milwaukee 1
                  Lakers-Rockets 2
                  Spurs-Jazz 1
                  Macerata-Friedr. 1

Devils po paru dotkliwych porażkach ostatnio zaczęli grać lepiej, która drużyna
                  jest lepsza do pokonania niż Flyers. Washington przegrał ostatnie 6 meczy na
                  wyjeździe; to typ niepewny bo może się im przydarzyć w tym meczu. Nie przekonują
                  mnie ostatnie wygrane Lakersów, wystarczy spojrzeć na drużyny z którymi grali
                  minimalne z nimi zwycięstwa, a na dodatek ostatnią porażkę z Memphis. Houston
                  gra jedną z najlepszych obron w NBA, jeśli zatrzymają Bryanta to pewnie wygrają
                  po niezłym kursie. Spurs powinni przed play off pokazać, że grają dobrze i
                  wygrać z mocnymi Jazz. No i Macerata spokojnie powinna ograć Friedrichschafen.
                  Co o tym sądzicie?
                  • Gość: talk80 Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.citronex.pl 31.03.07, 09:39
                    bravo za te typy!! szkoda tylko tego remisu la lakers z houston jednak
                    gratuluje wyczucia, pokonali ich ,jestem pod wrazeniem dla rudestus0700
                    • rudestus0700 Re: LIGA powraca!!!!! 31.03.07, 20:56
                      Tak naprawdę zamiast Panthers zagrałem Buffalo, a zamiast Charlotte
                      Slovan-Trenczyn w słowackiej. I wszystko by weszło gdyby nie ten cholerny remis
                      Houston. Ech może pech opuści mnie jutro...
                  • Gość: Julka Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 21:49
                    No i jak ta Macerata? Nie mogę znaleźć wyniku.
                    • Gość: Julka Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 22:46
                      No i niestety. Macerata przegrała 2:3. Drugi raz zdarzyło mi się na nich
                      postawić jako na pewniaków i drugi raz mnie zawiedli :(((
                      • rudestus0700 Re: LIGA powraca!!!!! 01.04.07, 01:24
                        No to nawet się cieszę, bo mniejszy ból po przegranej...
                        • Gość: Julka Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 17:15
                          no ja nie bardzo, bo inne miałam trafione. Gdy to pisałam nie miałam jeszcze
                          wyniku Tampa Bay. Teraz już wiem, ze gdyby nie Macerata...
                          Ale trudno :)
                • Gość: batlin Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.ilabs.pl 31.03.07, 11:05
                  Zagralem taki lajtowy kuponik za 50 zlotych (maly come-back do bukow
                  naziemnych;)) w totomixie:
                  san jose - phoenix 1,5
                  new jersey - philadelphia - 1,65
                  dallas - new york - 1,12 (tego zalowalem, jak pomyslalem ze przez taki niski
                  kurs moge zawalic kupon;))
                  i weszlo - pierwszy kupon z nowej pensji zarobil na siebie;))
                  stawka - 50
                  wygrana - 124,60
                  zapraszam zone na chinszczyzne;)
                  • Gość: batlin Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.ilabs.pl 31.03.07, 12:25
                    wycieczka po odbior wygranej (postawilem przy okazji maly kupon za mala kwote,
                    jakby nie do konca wierzac, ze moge wygrac 2 razy z rzedu;)) uswiadomila mi, ze
                    tak naprawde,to ja sie bawie w obstawianie - przede mna gosc (starszy pan)
                    odbieral wygrana przeszlo 650 zlotych (kurs x24 za 30 zlotych), wiec ta moja
                    stowa (za wieksza kase postawiona) wydala mi sie smieszna. No, zartuje
                    oczywiscie, ale ilekroc jestem w tym punkcie to ktos odbiera duza wygrana.
                    znaczy sie da sie na tym zarobic;)). i tym optymistycznym akcentem koncze.
                    aha - postawilem na wygrana chicago i clippersow (oba nba)
                    • Gość: piter Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.07, 13:40
                      a moze jakies na pilke nozna typy? tam gdzie ja chodze to sa kolesie co od czasu
                      do czsu ( raz w tygodniu) odbieraja 1 tys czasem 2 tys :/ chyba bede podgladal
                      co obstawiaja:)
                      • Gość: batlin Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.ilabs.pl 31.03.07, 15:49
                        no przy mnie tez sie zdarza ze odbierali po 1,5kPLN:), a obstawiali za 300
                        powiedzmy. coz, nie ta liga (jeszcze;)).
                        • Gość: piter Re: LIGA powraca!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 11:49
                          no kto wiecej ryzykuje ten wiecej moze zyskac(w moim przypadku stracic) :) jak
                          wam ida kupony ?wchodzim cos?mi juz dwa polecialy,ale mam jeszcze dwa:)gram
                          progresja na remis groclinu, szkoda ze zaglebie ich ogralo:)ale licze ze jeszcze
                          uda im sie zremisowac przed zakonczeniem rozgrywek:P
                        • rudestus0700 Re: LIGA powraca!!!!! 01.04.07, 11:54
                          Moje propozycje na dzisiaj:
                          Tottenham-Reading 1
                          Genk-St.Truiden 1
                          Exelsior-Den Haag 1
                          Hamburg-Wolsburg 1
                          Lechia-Polkowice 1
                          Rużomberok-Dukla 1
                          Hibernian-Hearts 1

Nie widzę innego wyjścia dla Tottenhamu w tym sezonie jak puchary, bo to dobra i
                          bogata drużyna. Na razie są poza z niewielką stratą. U siebie wygrywaja poza
                          porażkami Z MANU i The Blues więc spokojnie są w stanie pokonać dobry Reading po
                          całkiem niezłej stawce. Genk nie jest już liderem Jupiler Ligi, ale ma niewielką
                          stratę do Anderlechtu i pewnie jeszcze powalczy o mistrzostwo, a do tego
                          niewątpliwie potrzebne im jest zwycięstwo z przeciętnymi gośćmi.Exelsior walczy
                          o utrzymanie, a Den Haag jest juz właściwie jedną nogą w drugiej lidze. Komuś
                          tam pewnie punkty odbierze, ale chyba nie gospodarzom którzy grają nieźle
                          ostatnio. Hamburg i Wolfsburg grają ostatnio dobrze, ale stawiam na gospodarzy
                          po dobrej stawce. Lechia walczy o pierwszą ligę i gra dobrze powinna pokonać
                          Polkowice. Rużomberok nie ma już nic w lidze do ugrania, dawno nie wygrał u
                          siebie więc liczę na przełamanie. W derbach Edynburga stawiam na gospodarzy,
                          którzy wygrali przekonująco ostatnie dwa mecze podczas gdy Hearts oba przegrało.
                          Czekam na komentarze. Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka