Dodaj do ulubionych

czy jesteś uzależniony/a od hazardu ?

IP: *.chello.pl 20.04.07, 11:27
nie wyobrażam sobie weekendu bez obstawiania... nie robie tego nawet dla $$
lecz dla poczucia tego wypełnienia czegoś w sobie... najlepszym momentem
weekendu nie jest ogladanie meczu, lecz chwila gdy IDZIESZ obstawić.. na
chwile przed meczem, nigdy nie mam dość tego uczucia. Potrafie sie opanować z
obstawianiem...ale nie chce, a może mi sie jedynie wydaje..
Obserwuj wątek
    • Gość: taro35 Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 12:14
      A jakie są twoje typy na dziś koleżanko, bo myślę że tutaj nikt nie szuka żadnej
      filozofi i na tym forum tylko rozmawiamy o sporcie, a na te tematy tutaj nie ma
      miejsca.
      • Gość: ONA Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.chello.pl 20.04.07, 13:42
        typy na dziś:
        buffalo-ny island. 1
        antwerp-lierse 1
        Derry-UC Dublin 1
        Diosgyor-Debreczyn 02
        A.Lust.-Kapfenberg 1
        Brema-Aachen 1
        Venlo-Top Oss 1
    • Gość: Julka Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 12:14
      Ja moze już jestem? Gram tylko u "naziemnych" za 2 - 5 zł. Gdybym jednak miała
      sama lecieć do bukmachera, to chyba bym nie grała. To znaczy od czasu do czasu
      sama wysyłam, najczęściej jednak ktoś robi to za mnie. Czasami od rana jestem
      poganiana: "No masz już coś, bo za chwilę idę wysłać". Jeszcze się nie
      zdarzyło, żeby nie musieli czekać:)
      • Gość: piter Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 12:43
        Julka skoro boisz sie grac za 50 zl to moze podawaj czesciej swoje typy z
        kilkugodzinnym wyprzedzeniem na te swoje kilka zdarzen, z tego co widze dosc
        czesto wygrywasz wiec mozesz umozliwic wysokie wygrane tym ktorzy nie boja sie
        zagrac za 50 zl, a nie boj sie ze ktos bedzie mial do Ciebie pretensje jesli
        przegra na Twoich typach,bo jestsmy ludzmi myslacymi i nikt nas do niczego nie
        zmusza, skorzystanie z podawanych typow jest dobrowolne.dlatego tez nalegam na
        wiecej smialosci w dzieleniu sie przeczuciami:)
        • Gość: Julka Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 12:58
          Na dzisiaj:
          Derby - Luton 1
          A. Lust. - Kapf. 1
          Maastr. - Go Ah. 1X
          Brema - Aachen 1
          Amadora -Boav. mniej niż 3 bramki
          Schaff. - Suhr 1 (piłka reczna)
          Bryan/B - Fischer/T 1
          Bjork./M - Bennet./G 1
          Bogdanovic - Moodie 2
          W związku z tym, ze odebrałam wygraną pozwoliłam sobie na jeszcze jeden kupon
          Argentinos Jrs. - Colon 1
          LASK Linz - Admira 1
          Beerschot - Lierse 1
          Venlo - Top Oss 1
          Bohemian - Galway 1
          1860 Mon. - FC Koeln 1X
          K`Lauten - Offenbach 1
          Wupertaler - Lubeck 1X
          Diospor - Debrecen X2
          • Gość: piter Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 13:27
            no prosze jak odwaznie:) dzieki:P moze skorzystam z drugiego kuponika:) i tak
            wyniki poznam dopiero w niedziele wieczorem, jak sie juz nie odezwe to znaczy ze
            komp zostal zniszczony z nerwow:)postawilem na weekend 5 kuponow
            • Gość: Do pitera Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 17:25
              Piter podaj te swoje kupony
              • Gość: piter Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 17:28
                wiesz co nie ma mnie juz w domku a kupony tam zostaly potem nie bedzie mnie w
                necie do niedzieli:/ na pewno zagralem na valencie w jednym, mam jakies z wloch
                chyba empoli, charlton, mallorca, jeden kupon ten co ma julka i nie pamietam
                juz co
                • rudestus0700 Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? 20.04.07, 19:45
                  Grał ktoś z Was dziś Levskiego w lidze bułgarskiej w siatkówce? O 16 miał się
                  zacząć mecz, a dotąd nie ma wyniku. Kurcze ważne to dla mnie bo od tego
                  uzależniam stawkę kolejnego zakładu.Wie ktoś o tym?

• rudestus0700 Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? 20.04.07, 20:05
                    Mam już, niestety 1:3.
                • Gość: Julka Re: czy jesteś uzależniony/a od hazardu ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 20:41
                  Piter, jeżeli wybrałeś drugi kupon to jeszcze jest nadzieja (nikła, ale jest) a
                  jeżeli pierwszy to...po ptokach
                  • Gość: Julka No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 22:54
                    Bohemian zremisowało, Beerschot przegrało 2:3, mimo, że wygrało pierwszą
                    połowę. Jeszcze w nocy Argeninos??? Reszta trafiona.
                    • Gość: typer Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 01:25
                      kurde dzis dostalem mandat:(:(:( za szybka jazde:) trzeba zarobic na kare:):):)
                      co powiecie na Napoli dzis?Pojdzie za ciosem,jak myslicie???
                      Genoa gra z Juve i w razie nawet remisu tych druzyn ma szanse przy swsojej
                      wygranej wskoczyc na drugie miejsce premiowane awansem bezposrednim.Wykorzysta
                      ta szanse???
                      odpowiadajac na pytanie ONA to chyba jestem uzalezniony:(ale czym byloby
                      ogladanie meczu bez braku postawienia na niego kasy??!!!Tak to sa wieksze emocje:)
                      • Gość: Julka Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 09:58
                        Typer, to przecież Ty masz największego "czuja". Pewnie bedzie tak jak piszesz.
                        PS. Jeżdżę samochodem już 7 lat. Jeżdżę codziennie, po mieście, poza miastem w
                        różnych godzinach. Jeszcze nigdy nie zatrzymano mnie nawet do rutynowej
                        kontroli.
                        Lepiej zwolnić. Zawsze to bezpieczniej i... szkoda kasy na głupi mandat.
                        • Gość: typer Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 10:38
                          ja nie jezdze szybko.Tzn tam gdzie mozna to jezdze:) ale jak jest ograniczenie
                          predkosci to zawsze zwalniam...staram sie jezdzic przepisowo...jak to mowia
                          SPIESZ SIE POWOLI....i teraz tez jechalem wolno....przekroczylem tylko o 10km/h
                          predkosc...
                          chyba trzeba na tym NAPOLI zarobic na mandat.
                          • Gość: Julka Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 12:39
                            Eee. O 10 to nie żadne przekroczenie. Musiałeś trafić na złośliwca. Wystarczyło
                            pouczenie, a i bez tego by sie obeszło.
                            Ps. O 10 to dość często mi się zdarza.
                            Zagraj i odegraj się. Masz rację :)
                          • Gość: typer Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 18:26
                            nie zagralem:(:(:(:(:(

Napoli wygralo 2:1!!!!!

kurde:(:(:(
                            • Gość: Julka Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 19:18
                              A ja jakiego mam pecha :( Z II ligii angielskiej postawiłam tylko na Preston i
                              tylko oni przegrali. A tyle tam juz trafiłam.
                              Mam jeszcze jeden mały kuponik, ale MU musi wygrać, a na razie remisuje 1:1
                              Typer, Ty jak zwykle dobrze prognozowałeś. Jeszcze wygrasz. Nie przejmuj się :)
                              • Gość: Julka Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 22:11
                                I znowu niestety. MU zremisował 1:1. jutro znowu zagram :)
                                • Gość: batlin Re: No i niestety :( IP: *.ilabs.pl 22.04.07, 11:31
                                  Mialem na kuponie dwa typy powyzej 2 (zwyciestwa gosci), poprosilem zeby zona
                                  wybrala jeden do wywalenia (mialem przeczucie ze oba nie wejda). zona wywalila
                                  zwyciestwo burton (do przerwy wygrywali 3:0) a zostawila sunderland. pozostale
                                  typy weszly ^^. ale nic to, gramy dalej.
                                  • Gość: piter Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 19:29
                                    wiatm ponownie jak na drugiej czesci meczu!! Julka faktyczniue kupon Twoj
                                    poszedl do smieci, ale z 5 kuponow weszly mi dwa tak ze jestem na plusie ale nie
                                    wiecej niz 20 zl:/ kurde mialem kupon z 6 zdarzniami zagralem systemem i na
                                    kuponie trafilem tylko 2 mecze - masakra:/a kupon wydawal sie taki sensowny, na
                                    szczescie inny mi slicznie wszedl - 8 zdarzen w kuponie!tym razem dobrze
                                    wyczulem lige hiszpanska(oprocz valenci) weszla zaragoza i mallorca.w zasadzie
                                    jestem zadowolony:) jesli chodzi o mandaty to zatrzymywali mnie w ciagu 6 lat 3
                                    razy i ani razu nie placilem mandatu - raz dalem na vodke, raz udalo sie ugadac,
                                    a raz robilem pompki:) serio,gadale prosilem to powiedzial ze jak walne 100
                                    pompek z max.jedna przerwa na odpoczynek to daruje mandat, no to machnalem na
                                    przystanku autobusowym 2x50 pompeczek:P
                                    • Gość: piter Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 20:48
                                      wyczulem tez lazio ze przez kartki w ostatnim meczu nie dadza rady no i
                                      rome:)wiedzialem ze odpuszcza bo nie ma o co grac
                                    • Gość: Julka Re: No i niestety :( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.07, 23:08
                                      chyba wolałabym zapłacić mandat niż "walnąć" 100 pompek na przystanku
                                      autobusowym. Nawet gdyby to miało być 4x25 :)))
                                      Na pewno wolałabym zapłacić mandat.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka