Dodaj do ulubionych

Eliminacje ligi mistrzów

IP: *.chello.pl 13.08.07, 15:27
Co sądzicie o takim kuponiku:

VALENCIA - ELFSBORG 1.25 5.00 9.00 typ 1
SEVILLA - AEK ATENY 1.35 4.20 7.56 typ 1
BATE BORISOV - ST.BUKARESZT 3.70 3.25 1.88 typ 2

Razem 3.17
Obserwuj wątek
    • gemciu83 Re: Eliminacje ligi mistrzów 13.08.07, 18:10
      Dobry kupon
      Patrząc na przeciwnika Valenci, który skromnie pokonał w eliminacjach Debrecen
      1-0 w wyjazdowym pierwszym meczu i remisie u siebie po 0. Porównując to z
      meczami sparingowymi Valenci i to z jakimi rywalami grała to do typowania
      pozostaje tylko Valencia:)

Mecz Sevilli z AEK można chociażby ocenić na podstawie ostatniego meczu o
      Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt, gdzie Sevilla dyktowała warunki gry tak
      więc AEK nie ma najmniejszych szans.

Mecz BATE BORISOV - ST.BUKARESZT może być jednym z takich spotkań niewiadomych,
      ale powinien wejść po stronie Steaua Bucuresti

Zapraszam na www.ccphp.pl/forum/index.php
      • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.07, 19:30
        coz za doglebna ale jakze oczywista analiza:)
        • gemciu83 Re: Eliminacje ligi mistrzów 13.08.07, 20:37
          ale cóż piter uważasz, że nie potrzebnie się rozpisałem?:)
          • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.07, 09:57
            mysle ze niektorych oczywistych spotkan nie trzeba komentowac
    • Gość: Miro Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.chello.pl 15.08.07, 19:59
      no i właśnie mój kupon poszedł sie jeb..ć. Już nigdy nie zagram u
      buka i wam też to radze. Skończcie nabijać im kabze.
    • gemciu83 Re: Eliminacje ligi mistrzów 15.08.07, 22:20
      Miro przecież polecałem ci żebyś zamienił spotkanie BATE BORISOV - ST.BUKARESZT
      na coś innego pewnego albo sobie odpuścił je i zagrał na dwa spotkania.

Przy dwóch spotkaniach miałbyś kurs 1,68 co jest przyzwoite według mnie.

Zapraszam na www.ccphp.pl/forum/index.php jak tylko wgrane będzie na serwer
      • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.07, 06:26
        nie nalezy konczyc grac tylko zaczac grac z glowa:)
        • Gość: Miro Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.chello.pl 16.08.07, 08:43
          z głową nie z głową zawsze zdażają sie niespodzianki, nawet jak
          postawie 5 pewniaczków to i tak nie wejdzie, a TY Piter przyznaj sie
          ile utopiłeś w ten weekend, ja tylko dziekuje sobie że nie miałem
          czasu bo bym nieźle popłynął na manchesterze i lidze niemieckiej :(
          • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.07, 20:42
            na pewniaki gralem kiedys ale zmadrzalem i juz praktycznie nie gram.nikt kto sie
            liczy w te klocki nie obstawia pewniakow tylko kursy kolo 2 wzwyz.jesli chodzi o
            moje obstawianie to moze Ty umoczyles na MU, ja nie bo obstawilem ze bedzie
            remis - zobacz sobie na innym poscie:)
            • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.07, 06:16
              wypada sie pochwalic ze oba obstawione na weekend kupony mi weszly.nie oparlem
              sie pokusie i zagralem na kilka pewniakow zeby podbic stawke:)

Wisla - Gornik 1 (1,22)
              Schalke - Dortmund 1 (1,85)
              Sporting - Academica 1 (1,25)
              Heracles - PSV 2 (1,6)
              Rangers - Falklir 1 (1,25)
              kurs 5,64

LKS - Legia 2 (1,9)
              Widzew - Wisla 2 (1,65)
              Porsmouth - Bolton 1 (1,9)
              Braga - Porto 2 (2,0)
              De Graafschap - Ajax 2 (1,55)
              kurs 18,47

z drugiego kupony jestem bardzo zadowolony bo zagralem za 50 zl a wiec jestem
              830 zl do przodu:) oby kolejna kolejka byla jeszcze bardziej udana,ale
              podejrzewam ze skoro ta byla tak przewidywalna to nastepna bedzie wypelniona
              niespodziankami
              • Gość: Hubert Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: 195.47.201.* 21.08.07, 07:40
                Cześć piter jesli bedziesz grał dziś lub w przyszłosci podaj prosze
                swoje typy
                • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.07, 19:53
                  gram w kazdy weekend, nie zawsze jednak mam czas tu zagladac i wpisywac typy
                  ostatnio jestem troche zapracowany:/ ale w miare mozliwosci bede podawal typy,
                  ale radze sie za mocno nie sugerowac, bo nie chce zeby potem bylo na mnie w
                  przypadku niepowodzenia:)
                  • Gość: piter Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.08.07, 20:08
                    na pierwszy rzut oka atrakcyjnie wygladasja nastepujace spotkania ( z tym ze nie
                    wiem jeszcze w jakie kupony je polaczyc po 3, 4 spotkania), nie pisze tu o
                    takich pewniakach jak legia-sosnowiec i tym podobne bo za maly kurs

lech - widzew 1 (pod warunkiem ze zagra reiss) :)

polonia - groclin 2 -mysle ze bez problemu pownni wejsc a kurs bardzo
                    zachecajacy (2,3)toto mix

sunderland - liverpool 2 (ale duza szansa na remis)

bordeaux - lorient 1 (liga francuska to mega loteria wiec roznie moze byc)

parma - catania 1 1,85(parma chyba w formie)

palermo - roma 2 2,3 (nie wiem czemu tak wysoki kurs, nie zagladalem jeszcze w
                    sklady ale moze roma wystawi rezery alo ma kontuzje wszystkich?:) )

velencia - villareal 1

narazie to tyle, w czwartek lub piatek popatrze po nowinkach, kontuzjach,
                    skladach ewentualnych i moze cos zmienie lub dodam:) udanej gry:P
                    • Gość: Hubert Re: Eliminacje ligi mistrzów IP: 195.47.201.* 22.08.07, 07:41
                      Wielkie dzięki spróbuje to zagrać. Pytam o typy bo od dłuższego
                      czasu przewaznie jedno lub dwa zdarzenia z 7 zagranych mi nie
                      wchodzi.:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka