Dodaj do ulubionych

Balaton, spokojne miejsce do wypoczynku.

03.07.12, 19:13
Witam.
Szukam jakies spokojnej miesciny nad Balatonem. Wraz z rodzina nie potrzebujemy zadnych atrakcji, koncertow etc zalezy nam tylko na ciszy i spokoju. Moglibyscie pomoc?
Mam zamiar tam jechac pierwszy raz, wiec nie mam zielonego pojecia gdzie sie 'podziac'.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: gnypek Re: Balaton, spokojne miejsce do wypoczynku. IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.12, 09:19
      No to na przykład Badacsonytomaj. Jest też tam spokojna mała plaża, na pd-wsch. krańcu ulicy Parkowej (to podaję gdybyscie zerkali np. do maps.google, radzę maks. powiększenie). A jak za spokojna, to niedaleko są inne, większe. Jeżeli nie przeszkadza Ci parę km oddalenia od brzegu, to na linii Badacsonytomaj-Tapolca jest kilka spokojnych wsi. Wtedy można podjechać na plażę (nie ma wielkiego kłopotu aby przy wspomnianej plaży znaleźć miejsce i nie płaci się za parkowanie). Przecież i tak zwiedza się to i owo, rusza się pojazd. W samym Badacsonytomaj niektóre uliczki są na zboczu góry, warto zwrócić uwagę,żeby nie być zaskoczonym. Dla jednych to plus, dla innych minus.
      Jak się spokój znudzi to można spacerkiem się wybrać do mniej spokojnego Badacsony (m.in. często odpływają statki wycieczkowe; można wyskoczyć na przeciwległy brzeg, ok. pół godziny się płynie).
    • helkatours Re: Balaton, spokojne miejsce do wypoczynku. 15.07.12, 18:31
      Witam!

Jesli sa dzieci, to ja bym polecala brzeg poludniowy. Spokojnie jest zwlaszcza w okolicach Balatonfenyves, Balatonmáriafürdő, Balatonkeresztúr - cisza, dzika przyroda i niskie ceny. Mamy tam sporo miejsc noclegowych - zapraszam na nasza strone www.helkatours.hu lub bezposrednio do mnie na maila kociuba@helkatours.hu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka