Dodaj do ulubionych

Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci?

IP: *.aster.pl 17.05.07, 22:53
Witam!
w sierpniu biore ślub,potrzebuje sprawdzonej i godnej polecenia
wizażystki.Moze ktoś mi kogoś poleci,byłabym wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • paulina.wawa Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 01.06.07, 23:26
      Cześć, ja mogę polecić super wizażystkę, a do tego przemiłą i kontaktową - z
      Warszawy. Dam ci namiar na stronkę, tam są wszystkie informacje o lokalizacji i
      nr tel. makijazslubny.pl/
      • n_i_n_k_a Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 04.06.07, 15:42
        Ja polecam salon Beauty Secret w Warszawie przy ul Słomińskiego. Pracuje tam p.
        Kasia - wizażystka, która robiła sesje dla czasopism ślubnych. Jest moim zdaniem
        rewelacyjna. Może znajdziecie gdzieś jeszcze te pisemka.
        Jej makijaże są w numerach „Moda na Ślub” nr 1/2006 i poradnika „Super Ślub”
        I/II 2006
        Można też zajrzeć na stronę www.beautysecret.pl
      • Gość: wizaz Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 11:52
        jesli pani chce moge wykonac pani makijaz tylko musiala bym znac dokladny termin.
        szkonczylam 2 letnia szkole wizazu i charakteryzacji.jesli jest pani
        zainteresowana moj nr:
        606623746
        • Gość: gosc Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? IP: *.acn.waw.pl 03.07.07, 21:54
          www.vizaz.pl/ Polecam bardzo ladnie i starannie robi makijaz i jest
          b.sympatyczna
          • marinata1 Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 05.07.07, 20:39
            Skorzystałam z usług Pani Karoliny z www.makijazslubny.pl/ i szczerze
            mogę polecić, naprawdę wie co robi ta Pani. Poza tym robiłam zabieg w salonie w
            którym pracuje i na pewno jeszcze tam wrócę!! :)
    • wizazystka.forum Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 15.07.07, 15:30
      Przykro mi niestety nie mogę reklamować wizażystek na forum.
      Pozdrawiam
    • Gość: Ania Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? IP: *.aster.pl 26.07.07, 21:53
      Witam . Mam już to za sobą :)z czystym sumieniem polecam Ci Panią Tatianę
      (0605424288) naprawde piękny i trwały makijaż ( mam fotki jak zechcesz prześlę
      Ci na meila)Dojeżdza do domu , co dla mnie było istotne. Poleciłam mi ją
      koleżanka którą wcześniej malowała również do ślubu.
      • Gość: ilonka Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? IP: *.aster.pl 26.07.07, 22:03
        ta pani Tatiana poza Warszawę tez dojeżdza? mieszkam w Pruszkowie?
        • aga.make-up Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 27.07.07, 12:20
          Witam, jestem wizażystką, z przyjemnością wykonam makijaż ślubny wraz z
          makijażem próbnym jeśli będzie potrzeba. Mieszkam blisko Pruszkowa więc z
          dojazdem nie ma problemu. W razie pytań i ustalenia terminu proszę pisać na
          maila aga.make-up@wp.pl lub dzwonić 0503-145-208
        • Gość: Ania Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? IP: *.aster.pl 27.07.07, 17:35
          Myślę że nie będzie problemu. pozdrawiam
    • justin_r Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 27.07.07, 17:33
      Witam, jestem wizażystką z Warszawy, z przyjemnością wykonam makijaż dzienny,
      wieczorowy, francuski, fantazyjny, ślubny, fotograficzny z dojazdem do klienta.
      Jeśli jesteście zainteresowane to proszę o tel. 501-143-937 lub maila
      ashiarona@gmail.com.

Pozdrawiam Justyna
      • kasia.wronska Re: Wizażyska z Warszawy-moze ktoś poleci? 20.09.07, 14:01
        Ja polecam panią Karolinę www.makijazslubny.pl/ , pięknie
        maluje, poza tym chodzę do niej na zabiegi kosmetyczne, każdemu
        polecam znaleźć taką osobę, która się zatroszczy o urodę!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka