Dodaj do ulubionych

szukam zespołu na wesele w lipcu!

20.03.07, 14:22
proszę o odzew!
Obserwuj wątek
    • jantarka13 Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 20.03.07, 21:26
      ojj, ciężko - ja właśnie też szukam na lipiec. na szczęście już finiszuję, ale
      łatwo nie jest... polecam grzebanie w sieci i branie pod uwagę kapel z całej
      wielkopolski (a i tu kończą się teminy do wyboru!), chętni są na przyjazd. w
      Pile już się chyba wykończyły terminy u lokalnych zespołów.

na pewno ci się uda - mi to zajęło 3 dni:) powodzenia!
        • paacynka Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 22.03.07, 13:03
          dlaczego tak zakładasz?
          wszystko zależy na jaki termin lipcowy szukasz. Lipiec nie jest szalonym
          miesiącem, prócz daty 7 lipiec 2007 na którą młodzi zapisują się od 2 lat
          conajmniej. Na tą datę chyba żaden zespół w Polsce nie ma wolnego już.

• podchmielony2 Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 23.03.07, 12:47
            Tak jak napisalem Jantarce:
            Polecam fajny duecik wokalny. Mozna ich uslyszec w pubie Tequila w piatki o
            21.0, gdzie prowadza karaoke. Ja bylem na zabawie zakladowej na Płotkach, gdzie
            grali i bylo swietnie. Tyle, ze nie jest to muza w stylu:
            "lapu capu lapu capu
            zabieraju Cie do lachu"
            To takich dwoje mlodych ludzi- kobieta i chlopak. Nie graja, ale spiewaja niezle
            ;]i to same Przeboje przez duze P :)
            Nie mam do nich kontaktu, ale polecam przejsc sie do pubu i z nimi porozmawiac :)
              • lukaszzespoldolnyslask Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 27.03.08, 13:54
                czesc mam na imie lukasz, siedze sobie przy kompie i tak
                przeczytalem twoje ogloszenie, ze poszukujesz zespolu na wesele w
                lipcu,mysle ze moglbym ci pomoc,jestem jednym z czlonkow zespolu na
                wesela w 3 osobowym skladzie w tym wokalistka,ok troszke
                reklamy,jestesmy profesjonalnym zespolem mamy duza renome grania co
                tydzien z wyprzedzeniem rocznym hehe wiem moze dziwne ale tak
                jest,lipiec naogol robimy wolny na wakacje ale ewentualnie mogli
                bysmy zagrac,dysponujemy telebimem i projektorem tz goscie ktorzy
                sie bawia na weselu widza w czasie rzeczywistym sie w telebimie
                nasza kamera postawiona na statywie to kreci, a pozniej w przerwach
                goscia odtwarzamy i bedac na weselu juz widza jak np. przed chwila
                sie bawili,dotego robimy na zyczenie mlodych karaoke po weselu
                plyte z kamery dajemy gratis w prezencie parze mlodej,jesli jest
                potrzeba zagrania marsza pod domem mlodej tez nakrecamy na kamere i
                pozniej np ok 22giej puszczamy goscia na weselu mowiac a tak to sie
                wszystko dzis zaczynalo i goscie w przerwie ,stolujac sie
                ogladaja,jestem profesjonalnym wodzirejem potrafie rozbawic gosci
                do lez,cala oprawa my sie zajmujemy, spiewamy swietnie na poziomie
                idola pierwszych miejsc /wokalistka po akademi muzycznej/ tz jak
                spiewamy to goscie sluchajac nas tak jakby z plyty suchali jednym
                slowem nie kaleczymy hehe,na weselu super zespol to podstawa ,my
                otym wiemy potrafimy zabawic wszystkich framy praktycznie kazda
                muzyke a sprawic na weselu moge, /tak zartobliwie mowiac/ze babcie
                beda z zadowoleniem techno tanczyc , naprawde duzo pisania my sie
                nigdzie nie oglaszamy bo nie mamy takiej potrzeby naprawde,zespolow
                jest mase ale jeden drugiemu nie jest rowny,jak bys byla
                zainteresowana to prosze o kontakt 785 511 933 lub e.mail
                lukaszzespol@buziaczek.pl, jak cos mamy mat pokazowe,pozdr lukasz
            • maja9912 Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 11.05.07, 14:23
              Witam. Jesteśmy zespolem, znanym na rynku. Nasza strona to
              calimero.go.pl/ mozemy wyslac nasze kawalki jakie gramy. A gramy kazda
              muzyke od disco polo po dance, stare i nowe przeboje. Mój tel 0507-980-512 gg
              8582101 lub emaila. Zapraszamy:) Mamy jeszcze Wolne terminy!!!
        • nadia_i_zespol Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 23.04.07, 10:39
          Zapomniałam dodać,iż jesteśmy z Wyrzyska czyli mamy blisko do Piły.Kolega uczy
          sie w szkole muzycznej i ja także przez pewien czas uczyłam się w klasie
          śpiewu.Teraz kształcę się prywatnie.Jesteśmy mało znani,bo dopiero zaczynamy
          pracę pod nazwa tego zespołu.Mateusz i Natalia(zespół SEVENTH HEAVEN)
    • li-fe Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 14.01.08, 17:20
      witam polecam enjoylife starogard gdański .gramy do 500 km.sklad 4 osobowy 2
      wokalistki gramy wszystko i dla wszystkich .bogaty repertuar
      wielojezyczny.saksofon klarnet klawisze .ave marija w kosciele na saksie i
      klarnecie.gramy pod domem pani mlodej .konkursy oswietlenie konferasjerka
      karaoke.mozliwosc przeslania dema poczta .kontakt0608196127 mgr bogdan
    • zespolrif Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 23.03.08, 18:22
      Zapraszam na stronę: Zespół muzyczny RIF na wesele , zabawe i inne.
      www.rif.cba.pl
      w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać rif@op.pl

Zespół na wesele Piła, Chodzież, Poznań, Oborniki, Rogoźno, Wągrowiec, Gniezno,
      Środa Wielkopolska, Wielkopolska, cała Polska

Zapraszamy
    • lukaszzespoldolnyslask moge zagrac wesele z zespolem 27.03.08, 14:11
      czesc mimi moge zagrac wesele ze swoim zespolem podam ci numer tel
      nie chce mi sie pisac powiem tylko tyle ze mamy duza renome i
      wesela z rocznym wyprzedzeniem , mamy tez telebim i spiewamy na
      poziomie idola pierwszych miejsc ale wiecej pod 695 900 611 pozd a
      ci co sie talk opisuja chwalac to sa nic niewarci hehe pa
    • acap-ella Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 21.02.09, 16:16
      Witam. Reprezentuje zespół muzyczny wokalno-instrumentalny coverband z Warszawy.
      Na dzień dzisiejszy mamy ten termin wolny. Wiecej o nas na www.acapella.com.pl,
      portale ślubno-weselne. Na naszej stronie mozna zapoznac sie z oferta,
      galeria,sprzętem,repertuarem,próbkami mp3 i fragmentami video z imprez.
      Dane kontaktowe: zespol@acapella.com.pl
      tel. do bendleadera Mirek 604-775-211 lub Grzegorz 601-181-536
    • remix-1 Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 22.05.09, 17:13
      Chciałbym polecić państwu mój zespół muzyczny REMIX na wesele.Skład zespołu jest
      damsko-męski trzyosobowy plus wodzirej.
      Bawimy gości rytmiczną muzyką w stylu pop,dens i disco polo.Gramy na żywo na
      klawiszach,gitarze i akordeonie.
      W przerwach prowadzimy śmieszne zabawy i konkursy a przy stołach śpiewamy z
      gośćmi piosenki biesiadne z akompaniamentem
      gitary Witam. i akordeonu.Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie jest
      gwarancją dobrej zabawy.Więcej o nas na stronie:
      www opolanka.pl lub mail damian_czarnecki@op.pl. Utwory mp3 w załączonym pliku.
      Tel. 698 557 758
      Cena za usługę jest zależna od czasu trwania wesela ( jeden lub dwa dni) i
      kosztami dojazdu.
      Zapraszam do skorzystania z naszych usług i proszę o kontakt. Pozdrawiam.
    • cover.band Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 26.05.09, 23:39
      Witam, jestesmy zespolem coverowo-weselnym z Bielska.Zespol sklada sie z 2
      wokali, klawiszowca (rowniez spiewa)oraz wodzireja .Posiadamy profesionalne
      naglosnienie oraz oswietlenie.Nasi muzycy dzialaja na rynku juz od kilu lat
      .Wokalisci posiadaja nieprzecietne umiejetnosci oraz doswiadczenie w prowadzeniu
      imprez. Gwarantowana dobra zabawa .Jesli oferta nadal jest aktualna prosze o
      kontakt a przesle probke umiejetnosci zespolu na maila .Cena to 2300 zl. Dawid

505-583-813
      • ericjedrzejczak ZESPÓŁ Make Me Feel z okolic Warszawy Super Zabawa 17.05.12, 09:29
        www.wokalisci.pl.tl

Zespół Make Me Feel to jedyny w swoim rodzaju zespół grający muzykę Blues, Rock, Dance lat 70’, 80’ i 90’-tych i obecnych.
        Atutem zespołu są laureaci wielu konkursów wokalnych i instrumentalnych, a także wyjątkowe osobowości. Każda jednostka wnosi w zespół coś innego, co wyróżnia Ich z pośród innych. Przede wszystkim liczą się z każdym Klientem i dostosowują się do Jego potrzeb.

„Uczciwość, oddanie muzyce i pasja, to to co wyróżnia ich z pośród innych kapel”

Gwarantują, także niezapomniane chwile, wrażenia i emocje, które na długo zapadną Wam w sercu.

!!! Są Do Twojej Dyspozycji !!!
        !!! Make Me Feel !!!

Dane kontaktowe:
        Tel.: 696776100
        www.wokalisci.pl.tl
    • kapelanawesele Re: szukam zespołu na wesele w lipcu! 20.02.11, 10:49
      Witam serdecznie jestem przedstawicielem zespołu muzycznego ERATO.
      Tych z Państwa kórzy zainteresowani są bliższym zapoznaniem się z naszą działalnością zapraszam do odwiedzenia naszego profilu na "Planujemy Wesele" znajdą tam Państwo dane kontaktowe oraz kilka informacji o zespole. Pozdrwaiam serdecznie

www.planujemywesele.pl/597-erato
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka