Dodaj do ulubionych

W razie niepogody-gdzie z dziecmi?

16.03.05, 13:28
Wybieram sie na wakacje do Darlowka i z tego co wiem jedno z wiekszych miast
w okolicy to Koszalin. Chcialabym zapytac czy w Koszalinie sa jakies miejsca
gdzie moglabym sie udac z dziecmi w razie niepogody. mam na mysli jakies hale
zabaw, suche baseny z pilkami,(cos takiego jak w ikei) oczywiscie im wieksze
tym lepsze. moze w jakioms centrum handlowym jest cos takiego. Koszalina nie
znam w ogole a dobrze byloby miec cos w zanadrzu w razie deszcowej pogody.
Z gory bardzo dziekuje za podpowiedzi.
Pozdrawiam z Wroclawia.
Obserwuj wątek
    • aniutka009 Re: W razie niepogody-gdzie z dziecmi? 16.03.05, 17:57
      W Koszalinie na niepogodę polecamy:
      1.Emka - jest tam małpi gaj dla dzieci - duże centrum handlowe - do tego
      kręgle, bilard, automaty z grami
      2.Kino - latem fajne filmy dla dzieci np.Kino Kryterium w centrum miasta
      I to chyba na tyle :) Nic mi nie przychodzi do głowy. O ile wiem koło Darłówka
      a może i nawet w nim jest duży park wodny ze zjeżdzalniami - super frajda dla
      dzieci
      • gagunia Re: W razie niepogody-gdzie z dziecmi? 16.03.05, 21:36
        W darlowku latem znajdziesz o wiele wiecej atrakcji niz w koszalinie. Na pewno
        beda jakies trampoliny czy baseny pileczkowe itp. Poza tym park wodny, wesole
        miasteczko, akies konkursy i zabawy na plazy. Jest sporo atrakcji. W Darlowie
        jest kino. Zas jesli chodzi o Koszalin to chyba niewiele sie organizuje latem
        dla dzieci, a i poza sezonem malo tu atrakcji. Mysle, ze warto tez podczas
        pobytu poczytac lokalne dzienniki i poszukac informacji o organizowanych w
        okolicy imprezach dla dzieci.
        • andzelika2 Re: W razie niepogody-gdzie z dziecmi? 17.03.05, 09:01
          Dziekuje wam za odpowiedzi. W darlowku bylam juz i wiem, ze sporo tam sie
          dzieje. Tylko jak pada deszcz to raczej wszelkie atrakcje odpadaja a mi wlasnie
          chodzilo o cos takiego jak ten malpi gaj w Emce. Ogromna prośba przy jakiej
          ulicy miesci się to centrum. Poszukam na mapie i juz bede spokojna, jak bedzie
          lalo to w samochod i prosto do centrum. Dziekuje i pozdrowionka. We wroclawiu
          juz czuc wiosne a jak u was nad morzem? Tak wam zazdroszcze !!!
          • gagunia Re: W razie niepogody-gdzie z dziecmi? 17.03.05, 18:15
            Emka jest dosc dobrze rozreklamowana i ne sposob tam nie trafic. zeby bylo
            najproscie to powiem, ze na pierwszych swiatlach (rondo) po wjezdzie do
            koszalina od strony darlowa trzeba skrecic w prawo (jana pawla II) i caly czas
            prosto - emka jest widoczna z daleka.
            chyba nie bylo napisane, ze w emce sa tez skalki. podejrzewam, ze masz male
            dzieci, ale juz kilkuletnie maluchy sie wdrapuja.
    • andre3b Re: W razie niepogody-gdzie z dziecmi? 18.03.05, 13:07
      Ja jeszcze proponuje Smykoland ! Jest to największy w K-linie plac zabaw pod
      dachem z basenem suchym, dmuchanym pałacem, ślizgawkami itp. Oprócz kręgielni w
      Emce jest jeszcze kręgielnia( większa i fajniejsza) w Nowych Bielicach! Latem
      czynny jest także basen dla maluchów ze zjeżdżalnią( tzw brodzik), a już za
      półtora roku otwarcie( dzisiaj w Głosie przeczytałem) wielkiego AQuaparku.Ale w
      sumie możesz się skupić na Emce bo są tam i skałki wspinaczkowe(również dal
      dzieci), automaty do gry, Eldorado, kręgielnia z torami przystosowanymi dla
      dzieci, stoły bilardowe, z głodu też tam nie padniesz bo jest kilka restauracji
      , barów i lodziarnia! Pozdrawiam i zapraszamy na wybrzeże środkowe :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka