Dodaj do ulubionych

oczyszczanie twarzy - znacie dobrą kosmetyczkę?

16.02.09, 19:21
Zna ktoś i może mi polecić dobrą kosmetyczkę, która profesjonalnie
oczyści mi twarz?
Obserwuj wątek
    • majka_1982 Re: oczyszczanie twarzy - znacie dobrą kosmetyczk 16.02.09, 20:16
      Mam problemy z trądzikiem, byłam kilka razy na oczyszczaniu mechanicznym u różnych kosmetyczek lecz nie przynosiło to oczekiwanego rezultatu. Trafiłam później do gabinetu "Geranium" na ul. Kubusia Puchatka 15 w Koszalinie, gdzie zalecono mi zabieg mikrodermabrazji, nieznacznie tylko droższe od manualnego oczyszczania, które oczyściły mi twarz niewiarygodnie, sama byłam zaskoczona, bo po tych oczyszczaniach straciłam nadzieje.
      Pani kosmetolog z tego gabinetu bardzo profesjonalnie się mną zajęła. Robię zabiegi raz na cztery tygodnie i w sumie to nie obciąża mojego budżetu. Byłam na czterech zabiegach i widzę zdecydowaną poprawę, lepszą niż po stosowaniu antybiotyku, po którym miałam jeszcze gorszy wysyp krost.
        • majka_1982 Re: oczyszczanie twarzy - znacie dobrą kosmetyczk 13.03.09, 13:29
          paulka883 napisała:

> A mogłabyś powiedzieć ile kosztuje taki zabieg? Właśnie mam zamiar
          > wybrać się do kosmetyczki i chciałabym sie wczesniej zorientować,
          > poszukać jakiegos dobrego zakładu.

Za twarz płacę 110zł, a raz robiłam też szyję i dekolt to wtedy zapłaciłam 140.
          Kupiłam też u tej pani krem do stosowania na noc z kwasami, fajnie bo kupiłam za
          drugim razem, a za pierwszym nie wciskała mi kremu tak jak inne, na siłę, tylko
          dała mi próbki. Polecam też tonik antybakteryjny.
            • majka_1982 Pani z Kubusia Puchatka. 15.03.09, 13:42
              bulikinia napisała:

> Jesteś pierwszą osobą, która pochlebnie wyraża się o zabiegach u Pani na Kubusi
              > a Puchatka. Ja osobiście nie polecam, podobnie jak wiele osób - to już było gdz
              > ieś w wątkach.

Nie polecam pani i jej zabiegów, która przyjmuje na Kubusia Puchatka 34 - to
              dermatolog, Mariola Kondaszewska, ma rzeczywiście nieciekawą reputację. Ja
              mówiłam o pani kosmetolog, która przyjmuje na Kubusia Puchatka 15! Ma gabinet od
              listopada i nazywa się Jurgielaniec.
              • kierowniczkaaa Re: Pani z Kubusia Puchatka. 01.04.09, 10:02
                Ja też odradzam wizyty u Pani Kondaszewskiej na Kubusia Puchatka 36.
                Właśnie zrobiła mi zabieg mikrodermabrazji... Zabieg trwał ok 5 minut i
                zapłaciłam 200,00 złotych! Nic bym nie powiedziała co do ceny, gdyby nie ta
                maniera starej napuszonej matrony! Zero uśmiechu, zero informacji na temat stanu
                cery i możliwości jej poprawy. Odniosłam wrażenie, że ta Pani myśli o sobie jak
                o monopolistce w dziedzinie kosmetologii. Może i lekarzem dermatologiem jest
                dobrym, ale zdecydowanie nie polecam dopuszczać jej do wykonywania zabiegów
                kosmetycznych.
                • hanwar do kierowniczkaa 02.04.09, 18:12
                  Ja też byłam ostatnio na mikroderabrazji tylko,że w innym gabinecie
                  i u kosmetyczki.Cena taka sama.Zabieg ok. 1,5 do 2 h. Kilka maseczek
                  (jakieś kapsułki, algi, itp.), masaż twarzy, kilka słów, co i
                  jak.Nie wyobrażam sobie, jak można coś takiego zrobić w 5 minut?
                  • kierowniczkaaa Re: do kierowniczkaa 05.04.09, 15:14
                    Napisz proszę u jakiej kosmetyczki byłaś na mikrodermabrazji. Jestem
                    zaskoczona faktem, że Pani kosmetyczka poświęciła Ci tyle czasu.
                    Rozumiem, ze jesteś zadowolona z zabiegu. Ja juz po kilku dniach mogę
                    stwierdzić, że Pani Kondaszewska nic przez te 5 minut nie zdziałała.
                    Efekt jedynie taki jak po domowym peelingu z kawy mielonej i nic poza
                    tym. Dodam jeszcze, że bardzo mnie ten zabieg bolał i cieszyłam się
                    po tych 5 minutach, że to już koniec.
                  • issey_miyake Re: do kierowniczkaa 05.04.09, 19:36
                    hanwar napisała:

> Ja też byłam ostatnio na mikroderabrazji tylko,że w innym gabinecie
                    > i u kosmetyczki.Cena taka sama.Zabieg ok. 1,5 do 2 h. Kilka maseczek
                    > (jakieś kapsułki, algi, itp.), masaż twarzy, kilka słów, co i
                    > jak.Nie wyobrażam sobie, jak można coś takiego zrobić w 5 minut?

Zabiegu z wykorzystaniem mikrodermabrazji nie ma sensu robić dłużej niż 90
                    minut. Wiadomo, że wszystko zależy od tego ile leżą algi, maska kremowa,
                    termiczna, cokolwiek. Ale każde inne wydłużanie czasu poprzez nakładanie dużej
                    ilości masek nie przynosi żadnego konkretnego efektu. To tak jakbyście kładły
                    grubą warstwę kremu w myśl tego, że skóra sobie spije całą grubą warstwę kremu.
                    Skóra bierze tyle ile chce. Masażu twarzy nie powinno wykonywać się przy zabiegu
                    mikrodermabrazji - nie jest wskazane dodatkowe uwrażliwianie skóry. Tak robi
                    moja kosmetyczka i ma na to grube podstawy. A takie babki co to wymyślają dwie
                    godziny zabiegu, kilka maseczek, to nie mają na czym ludzi naciągać. Także nie
                    wierzcie w to kobietki. Z własnego doświadczenia wam radzę, sama się nabrałam na
                    kilka takich numerów, ale w odpowiednim na szczęście czasie, zostałam ocucona.
                • misia311 Re: Pani z Kubusia Puchatka. 03.04.09, 13:48
                  kierowniczkaaa napisała:
                  Może i lekarzem dermatologiem jest
                  > dobrym, ale zdecydowanie nie polecam dopuszczać jej do wykonywania zabiegów
                  > kosmetycznych.

no więc lekarzem dermatologiem też jest średnim - mnie nawet nie obejrzał
                  dokładnie, bo nie sądzę aby z odległości 1 m stwierdzić dolegliwość
        • kasiatrzebnicka Ja jestem zadowolona z pani Agnieszki 06.04.09, 10:06
          Wierzcie mi lub nie (zaraz posądzą mnie o partnerstwo lub reklamę) ale z tej
          kobietki jestem naprawdę zadowolona.Byłam już u kilku pań kosmetyczek i jedne
          były beznadziejne inne lepsze ale mi akurat przypadła do gustu właśnie ta pani.
          Z nią można porozmawiać,doradzić się i dowiedzieć coś nt.skóry i zabiegu.W
          gabinecie jest czysto i przyjemnie. Ostatnio widziałam,że wprowadziła kosmetyki
          Thalgo.Polecam ją nie tylko za to ale również za profesjonalne podejście do
          klientki oraz wiedzę. Telefon do niej 501711160
            • kasiatrzebnicka Re: Ja jestem zadowolona z pani Agnieszki 06.04.09, 16:09
              Nie,nie chodziło mi o tą panią ,choć ją też znam.Miałam na myśli Agnieszkę
              Szymańską ona pracuje w gabinecie przy Głowackiego a umówić się najlepiej
              poprzez telefon bo tam jest jeszcze inna kosmetyczka ale nie znam jej imienia i
              nic o niej nie mogę powiedzieć.
            • kasiatrzebnicka Re: kasiatrzebnicka zawsze polecasz to samo. 06.04.09, 22:32
              kropla_beskidu napisała:

> Polecasz ją zawsze i wszędzie. Fascynujące, że pałasz się taką reklamą i nie
              > wiesz na czym polega bycie fair play.
              No i tak jak pisałam wcześniej,posadzono mnie o reklamę i o bycie nie fair.
              Otóż droga pani...podkreślam jeszcze raz to co pisałam kiedyś: forum jest po to
              i takie ma zadanie aby dzielić się opiniami z innymi użytkownikami którzy
              potrzebują jakiejkolwiek informacji. Nie jest reklamą polecanie czyichś usług z
              których się korzystało i jest się zadowolonym.Nie mogę powiedzieć też np.: aby
              skorzystać z usług tej lub innej firmy idź prosto do dużego drzewa a następnie
              skręć w lewo i po pokonaniu 100 metrów za parkingiem jest firma "A". Dla
              jasności muszę podać np adres lub telefon,czy to jest niedozwolone? Każdy ma
              prawo wyrazić swoje zdanie na jakikolwiek temat i ja to czynię. Proszę,można
              polecić też inne usługi innej kobiety, każdy ma wolny wybór.Pozdrawiam
              • kropla_beskidu Re: kasiatrzebnicka zawsze polecasz to samo. 06.04.09, 22:53
                kasiatrzebnicka napisała:
                > No i tak jak pisałam wcześniej,posadzono mnie o reklamę i o bycie nie fair.
                > Otóż droga pani...podkreślam jeszcze raz to co pisałam kiedyś: forum jest po to
                > i takie ma zadanie aby dzielić się opiniami z innymi użytkownikami którzy
                > potrzebują jakiejkolwiek informacji. Nie jest reklamą polecanie czyichś usług z
                > których się korzystało i jest się zadowolonym.Nie mogę powiedzieć też np.: aby
                > skorzystać z usług tej lub innej firmy idź prosto do dużego drzewa a następnie
                > skręć w lewo i po pokonaniu 100 metrów za parkingiem jest firma "A". Dla
                > jasności muszę podać np adres lub telefon,czy to jest niedozwolone? Każdy ma
                > prawo wyrazić swoje zdanie na jakikolwiek temat i ja to czynię. Proszę,można
                > polecić też inne usługi innej kobiety, każdy ma wolny wybór.Pozdrawiam

Forum to nie jest słup ogłoszeniowy. Jeśli masz jakieś ciekawe informacje
                dotyczące numeru telefonu czy adresu możesz dołączyć informację do swojego
                postu, że zainteresowanym podajesz numer bądź adres we wiadomości zwrotnej.
                Zawsze i na każdym kroku polecasz tę kobietę w ten sam sposób, to naprawdę staje
                się nudne.
                Oczywiście, że każdy ma prawo wyrazić własną opinię, ale poznaje się kiedy ktoś
                jest nachalny i usilnie robi reklamę, a kiedy ktoś potrafi zachować fason i jest
                dyskretny.
                • kasiatrzebnicka Re: kasiatrzebnicka zawsze polecasz to samo. 07.04.09, 16:01
                  Nie wiem o co ci chodzi ale jeśli chcesz potyczek to proszę bardzo. Wystarczy
                  przeczytać Twoje inne posty aby przekonać się ,że i one z dyskrecją nie mają nic
                  wspólnego.
                  Co w tym złego,że polecam jakąś osobę,piekarnię czy usługi? Doprawdy nie
                  rozumiem Twojego zażenowania i zacięcia. A może ta pani jest dla ciebie
                  konkurencją? Jeśli tak to mogłoby to trochę tłumaczyć Twoja postawę ale
                  chciałabym przypomnieć iż na pewno ktoś gdzieś jest lepszy od tej osoby która
                  polecam ale polecam ją dlatego,że miałam kontakt z nią i wiem co
                  potrafi.Cukiernia A jest lepsza dla mnie od cukierni B ale dla kogoś innego jest
                  odwrotnie i niech tak zostaje. Taksówkami tez wolę jeździć z korporacji A bo w
                  korporacji B pan nie miał jak wydać mi reszty ale to nie oznacza,że korporacja B
                  jest gorsza. Równie dobrze mogłabym polecić i Ciebie ale nie znamy się i nie
                  wiem w czym jesteś dobra.Nie mogę polecić siebie bo WTEDY byłaby to reklama ale
                  księgowość mogę Tobie poprowadzić.
                  Mniej zazdrości, mniej złości a wszystko będzie piękniejsze.
                  pozdrawiam
                  • kropla_beskidu Re: kasiatrzebnicka zawsze polecasz to samo. 07.04.09, 21:29
                    Nikt szczególnie nie rzucił mi się w oczy, a jestem na tym forum już długo. Nie
                    polecasz jakoś szczególnie innych usług, tylko tą jedną panią Agnieszkę. Nie
                    chodzi o konkurencję, ale o sposób wypowiedzi, po prostu drażni mnie taki sposób
                    reklamowania każdej możliwej sposobności. Jeśli byłabyś fair w stosunku do
                    przesłania forum, to opisywałabyś dużo dyskretniej opinie na temat usług i
                    informację zainteresowanym podawała ewentualnie na e-maila.

W poście odpowiadającym na mojego udzielasz informacji o cukierni, taksówkach,
                    itd., ale w Twoich postach tego nie ma - są tylko usługi pani Agnieszki.
                    • kasiatrzebnicka Re: kasiatrzebnicka zawsze polecasz to samo. 07.04.09, 21:55
                      Na forum jestem aktywna faktycznie nieczęsto i w zasadzie bardzo krótko ale to
                      nie oznacza,że nie mam prawa wypowiadać się w stosunku do np.jednej osoby. Jedni
                      wysyłają dziesiątki postów a inni jak np. ja rzadziej uczestniczą w dyskusjach
                      ale to wcale nie oznacza,że nie powinnam się wypowiadać.
                      Spór nasz uważam za bezsensowny i do niczego nieprowadzący.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka