Dodaj do ulubionych

Przyjmę pieluchy

01.12.10, 22:10
Jeśli ktoś ma pieluchy jednorazowe, których nie zdążył wykorzystać, chętnie przyjmę w każdej ilości i w każdym rozmiarze. Pokryje koszt wysyłki.
Obserwuj wątek
    • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 01.12.10, 22:22
      jak w każdym rozmiarze nie rozumiem..za małe lub za duże pampersy dziecku ubierzesz??????dziwne trochę..ja też mam 4 miesięczne dziecko i też mi ciężko i też prosiłam o pieluchuchy ale napisałam konkretnie od 4 kilo..nie wyobrażam sobie aby dziecku za małe ubierać..dzxiwna sprawa
      • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 12:39
        Zwróć uwagę na mój suwaczek www.suwaczki.com/tickers/oar8skjop1ojsl6s.png !!!
        Mój termin już minął, ale lada dzień pojawi się mały człowieczek na świecie, dlatego pieluchy od najmniejszych w każdym rozmiarze się przydadzą. Moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza, ale nie chcę o niej pisać i się usprawiedliwiać.
        Moja przyjaciółka też ma nieciekawą sytuację i starsze dziecko.
        Krytyka i brak zrozumienia to nie jest najlepszy sposób na pomoc.
        • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 14:49
          ale ja doskonale rozumiem i nie krytykuje ,daleko mi do tego..jeśli żle mnie zrozumiałas przepraszam ja pytałam po prostu..a tak ogólnie to masz ciuszki??????zostało mi sporo ubranek rozmiar 56 najmniejsze mój synuś ma 4 miesiące i wyrósł..i mam oliwkę bambino raz użytą bo mały ma uczulenie,oraz smoczek uspakajacz z aventu nowy nie używany ,dostałam gp ale mój synuś ma inna końcówkę smoczka więc tego nawet nie otwierałam..niestety też mam teraz cięzko i nie mam na pokrycie kosztów przesyłki,skąd jesteś?
            • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 16:03
              to jeśli ta pani jest chętna i przyjmie te ubranka to ja chętnie oddam ..zważe to jutro na poczcie i zapytam ile by kosztowała przesyłka..lub kurierem nie wiem co taniej może pani sie na tym zna bardziej..ja te rzeczy chętnie oddam
              • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 19:31
                Nie pogardzę żadną rzeczą. Bardzo chętnie wszystko przyjmę.
                Obecnie mieszkam w Pruszkowie, lecz nie wiem jak długo uda nam się tu zostać, bo nie jest to moje mieszkanie.
                Jeśli zorientuje się pani ile kosztuje wysyłka paczki, proszę o informację.
                    • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 03.12.10, 10:35
                      To szczęśliwego rozwiązania życze,ja mam Kacperka....wróciłam właśnie z poczty zważyłam te ubranka i oliwkę ,jest to niecałe 2 kg koszt paczki około 11 zł..nie mam na razie na wysyłkę ,gdybyś mogła pokryć koszty wysyłki mogę paczke w poniedziałek nadac...ciuszki sa wyprane w proszku dziecięcym i wypłukane w płynie też dla dzieci bo mały miał wysypki i w innym nie pralam..są wyprasowane.
    • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 12:45
      Ja zwróciłam się z prośbą o pieluszki. Jeśli ktoś nie zamierza mi pomoc, to za dziwne pytania i docinki uprzejmie dziękuje.
      To nie jest forum na którym wyraża się opinię, ze coś komuś wydaje się dziwne i niezrozumiałe.
    • inbluesky Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 10:16
      Czy wanienka się przyda? Mam sporą, mogę oddać. Mam też działającą karuzelkę z Canpolu, tylko miśki trzeba by mocniej zamontować. Mam też jakieś inne drobiazgi, mogę się rozejrzeć co nada się dla maluszka. Też jestem z Pruszkowa, więc koszt przesyłki odejdzie :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka