Dodaj do ulubionych

Przyjmę pieluchy

01.12.10, 22:10
Jeśli ktoś ma pieluchy jednorazowe, których nie zdążył wykorzystać, chętnie przyjmę w każdej ilości i w każdym rozmiarze. Pokryje koszt wysyłki.
Obserwuj wątek
    • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 01.12.10, 22:22
      jak w każdym rozmiarze nie rozumiem..za małe lub za duże pampersy dziecku ubierzesz??????dziwne trochę..ja też mam 4 miesięczne dziecko i też mi ciężko i też prosiłam o pieluchuchy ale napisałam konkretnie od 4 kilo..nie wyobrażam sobie aby dziecku za małe ubierać..dzxiwna sprawa
      • inbluesky Re: Przyjmę pieluchy 01.12.10, 23:45
        Jak zerkniesz na suwaczek to zobaczysz, że autorka postu jest jeszcze w ciąży, trudno będzie o za małe pieluszki :)
        • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 08:14
          a no tak przepraszam..ale i tak obojętnie jaki rozmiar,to co za duze ubierze..czy zakłada,ze już zawsze nie będzie jej stać..nie wiem
      • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 12:39
        Zwróć uwagę na mój suwaczek www.suwaczki.com/tickers/oar8skjop1ojsl6s.png !!!
        Mój termin już minął, ale lada dzień pojawi się mały człowieczek na świecie, dlatego pieluchy od najmniejszych w każdym rozmiarze się przydadzą. Moja sytuacja finansowa nie jest najlepsza, ale nie chcę o niej pisać i się usprawiedliwiać.
        Moja przyjaciółka też ma nieciekawą sytuację i starsze dziecko.
        Krytyka i brak zrozumienia to nie jest najlepszy sposób na pomoc.
        • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 14:49
          ale ja doskonale rozumiem i nie krytykuje ,daleko mi do tego..jeśli żle mnie zrozumiałas przepraszam ja pytałam po prostu..a tak ogólnie to masz ciuszki??????zostało mi sporo ubranek rozmiar 56 najmniejsze mój synuś ma 4 miesiące i wyrósł..i mam oliwkę bambino raz użytą bo mały ma uczulenie,oraz smoczek uspakajacz z aventu nowy nie używany ,dostałam gp ale mój synuś ma inna końcówkę smoczka więc tego nawet nie otwierałam..niestety też mam teraz cięzko i nie mam na pokrycie kosztów przesyłki,skąd jesteś?
          • missmiriam1 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 15:30
            Anno, ja mogę pokryć koszty przesyłki:)
            • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 16:03
              to jeśli ta pani jest chętna i przyjmie te ubranka to ja chętnie oddam ..zważe to jutro na poczcie i zapytam ile by kosztowała przesyłka..lub kurierem nie wiem co taniej może pani sie na tym zna bardziej..ja te rzeczy chętnie oddam
              • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 19:31
                Nie pogardzę żadną rzeczą. Bardzo chętnie wszystko przyjmę.
                Obecnie mieszkam w Pruszkowie, lecz nie wiem jak długo uda nam się tu zostać, bo nie jest to moje mieszkanie.
                Jeśli zorientuje się pani ile kosztuje wysyłka paczki, proszę o informację.
                • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 19:46
                  puójde jutro na poczte i zważe te ubranka i dam znac ile kosztuje wysyłka :-) a to bedzie chłopiec czy dziewczynka wie pani bo mam rozek ?
                  • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 03.12.10, 09:24
                    Czekamy na Filipa. Rożek mam, dostałam, dziękuje.
                    • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 03.12.10, 10:35
                      To szczęśliwego rozwiązania życze,ja mam Kacperka....wróciłam właśnie z poczty zważyłam te ubranka i oliwkę ,jest to niecałe 2 kg koszt paczki około 11 zł..nie mam na razie na wysyłkę ,gdybyś mogła pokryć koszty wysyłki mogę paczke w poniedziałek nadac...ciuszki sa wyprane w proszku dziecięcym i wypłukane w płynie też dla dzieci bo mały miał wysypki i w innym nie pralam..są wyprasowane.
                      • Gość: missmiriam1 Re: Przyjmę pieluchy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.10, 16:48
                        Anno, podaj mi na gazetową dane do przelewu to pokryję koszt przesyłki.
                        • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 03.12.10, 21:15
                          napisalam na gazetowy
                          • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 03.12.10, 22:51
                            Na adres gazetowy wyślę swoje dane adresowe.
                            W niedzielę mam się zgłosić na patologię ciąży, więc niedługo dzidziuś będzie już na świecie.
                            Okropnie się boję, więc trzymajcie za mnie kciuki :)
                        • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 03.12.10, 22:46
                          Czym sobie zasłużyłam na aż taką uprzejmość?
                          Szczerze to zamieściłam to ogłoszenie, ale nie wierzyłam w to że są jeszcze ludzie na świecie którzy chcą pomóc.
                          Jestem zaskoczona i naprawdę wzruszona. Nie wiem jak się odwdzięczę, naprawdę jest to dla mnie niesamowite i BARDZO dziękuję.
                          Mam nadzieję że i ja kiedyś będę mogła komus choćby w taki sposób pomóc.
                          • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 15:35
                            Nie martw sie będzie wszystko dobrze,ja też strasznie bałam się porodu tym bardziej ze miałam cesarkę ale jak już zobaczysz dzidziusia to jest takie szczęście ze wszystko mija ;-) a co do ubranek mam pytanko ,jak Ty idziesz do szpitala będzie miał kto odebrać pacvzkę gdy wyśle w poniedziałek?dołoże grzechotkę bo dostałam i mam dużo więc się podziele chętnie ;-)
                            • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 19:09
                              Mój mąż odbierze, myslę że na poczcie nie będzie problemu.
                              Serdecznie dziękuję :)
    • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 12:45
      Ja zwróciłam się z prośbą o pieluszki. Jeśli ktoś nie zamierza mi pomoc, to za dziwne pytania i docinki uprzejmie dziękuje.
      To nie jest forum na którym wyraża się opinię, ze coś komuś wydaje się dziwne i niezrozumiałe.
    • czarnulka1982-26 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 15:33
      Ja mam jedna paczke pieluszek rozmiar 3 do oddania,jesli byłabys zainteresowana to napisz.
      Pozdrawiam
      • goska781 Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 18:14
        mam dużą pake pieluch mogłabym oddać mama kupiła mojej małej a ona nie używa już dawno pieluch i one leżą a szkoda wyrzucic tyle że nie dla noworodka bo od 8 kg i nie moge pokryc kosztow wysylki.
        • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 02.12.10, 19:33
          Odp.na maila
    • inbluesky Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 10:16
      Czy wanienka się przyda? Mam sporą, mogę oddać. Mam też działającą karuzelkę z Canpolu, tylko miśki trzeba by mocniej zamontować. Mam też jakieś inne drobiazgi, mogę się rozejrzeć co nada się dla maluszka. Też jestem z Pruszkowa, więc koszt przesyłki odejdzie :)
      • edytahk Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 10:18
        czy chce Pani pieluszki hagiss do pływania 3-6 kg ? dla mnie sa zbedne
        • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 10:41
          Obawiam się że nie będzie mnie stać na to by z maluchem chodzić na basen, więc serdecznie dziękuję.
      • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 10:41
        Wanienkę mam, dziękuję. Ale karuzeli nie posiadam, chętnie przyjmę, bądź jakieś inne rzeczy. Tylko tak jak wcześniej pisałam jutro 05.12 trafiam na patologię ciąży, będzie mi ciężko odebrać, chyba że mój mąż by odebrał.
        • inbluesky Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 17:38
          To może poproszę o jakiś kontakt do męża, dam znać co znalazłam i się umówię na odbiór.
          • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 04.12.10, 19:13
            Napiszę na maila
    • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 06.12.10, 14:22
      paczuszka wysłana ;-)
      • kroolicze Re: Przyjmę pieluchy 10.12.10, 16:37
        Dziękuję.
        W niedzielę trafiłam na patologie ciąży w poniedziałek 06-12-2010 maly Filip przyszedł na swiat o wadze 3140g i 53cm /10pkt.
        • anngam8388 Re: Przyjmę pieluchy 11.12.10, 01:14
          gratuluje
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka