Dodaj do ulubionych

Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zabawki

21.02.11, 10:07
szukam namiarów na potrzebującą rodzinę z Wrocławia, mam trochę ciuszków po córce (body, rajtuzy, śpiochy, spodnie, czapeczki ,pluszaki, klocki) rozmiar ubranek 74 wzwyż.
Dawałam ogłoszenie na oddam/przyjmę, ale nikt się nie zgłosił, może być tak, że potrzebujący jest ale nie ma dostępu do netu.
Obserwuj wątek
    • malutka106 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 21.02.11, 15:27
      Napisalm wiadomosc na poczte.
    • zuzann-a Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 22.02.11, 11:31
      Podpinam się bo również mam troszkę ubranek po synku 74-80cm.
      • tynuska29 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 22.02.11, 14:05
        Witam napisałam na priv
        • zuzann-a Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 22.02.11, 17:52
          Dopiero aktywowałam pocztę na gazecie w związku z tym proszę o ponowne wysłanie maila:-)
          • Gość: zuzanna Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab IP: *.elektrosat.pl 23.02.11, 19:21
            Kurczę, naprawdę nie ma tu potrzebujących mam z Wrocławia?
          • mala_dziewczynka2010 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 24.02.11, 13:16
            Witam
            podaj proszę swój e-mail bo jakoś nie mogę nic wysłać
            lub napisz na mala_dziewczynka2010@gazeta.pl
            Pozdrawiam
            • Gość: zuzanna Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab IP: 80.50.81.* 24.02.11, 13:36
              anna.m73@interia.pl, z tym, że odpiszę Ci dopiero wieczorem jak będę w domu i będę miała chwilkę.
    • mala_dziewczynka2010 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 23.02.11, 22:19
      Witam
      jestem zainteresowana ciuszkami, pracuje od 5 stycznia na 0,22 etatu - wcześniej na 0,5 i było bardzo ciężko, a teraz jest dużo trudniej...
      jestem z Oławy, jakby można się jakoś omówić na odbiór to podjadę po nie, bardzo by mi się przydały
      proszę o numer telefonu jeżeli zdecydowała by się pani oddać mnie te ubranka to ułatwi kontakt
      pozdrawiam
      Aga
      • Gość: zuzanna Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab IP: 80.50.81.* 24.02.11, 07:17
        No to super bo tak się składa, że prawdopodobnie niebawem będę przejeżdżała przez Oławę. A Ty masz dzieciaczka czy oczekujesz dopiero? Napisz mi coś więcej o swojej sytuacji na maila gazetowego a ja Ci wyślę swój numer tel. i się jakoś umówimy:-) Pozdrawiam:-)
        • aguti88 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 24.02.11, 12:03

Witam, ja chętnie przyjmę ciuszki dla swojego 3 potomka jeszcze niewiadomo czy to chłopiec czy dziewczynka a jestem w 5 m-c wedle lekarki :)
          A ja zdążyłam wyzbyć sie wszystkich "maleńkich" ciuszków i reszty akcesorii takich jak łużeczko itd.
          W tygodniu mogłabym odebrać ciuszki.
          W weekendy niestety pracuje.
          • Gość: zuzanna Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab IP: 80.50.81.* 24.02.11, 12:36
            Wiesz, pozwolilam sobie troszke poprzegladac Twoja historie na tym forum i jak widze juz od 2008r bylo u Ciebie kiepsko (dalej sie nie zaglebialam) i zastanawiam sie dlaczego zdecydowalas sie na trzecie dziecko? I czy robisz cos w kierunku poprawy swego i dzieci bytu czy Twoja aktywnosc ogranicza sie do forum oddam/przyjme?
            Sama mam jedno dziecko i bardzo chcialabym drugie ale zdaje sobie sprawe, ze mnie po prostu na to nie stac.
            • aguti88 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 15.03.11, 15:47
              Gość portalu: zuzanna napisał(a):

> Wiesz, pozwolilam sobie troszke poprzegladac Twoja historie na tym forum i jak
              > widze juz od 2008r bylo u Ciebie kiepsko (dalej sie nie zaglebialam) i zastanaw
              > iam sie dlaczego zdecydowalas sie na trzecie dziecko? I czy robisz cos w kierun
              > ku poprawy swego i dzieci bytu czy Twoja aktywnosc ogranicza sie do forum oddam
              > /przyjme?
              > Sama mam jedno dziecko i bardzo chcialabym drugie ale zdaje sobie sprawe, ze mn
              > ie po prostu na to nie stac.

Zuzanna przepraszam to było do mnie?? Jasne przeglądanie moich postów na tym forum niejest zabronione, ale czy ty masz jakiś problem z tym że mam 2 dzieci i będe miała 3 ?
              Nienapisałam że np. głodujemy itp. wiec po co próbujesz mnie oceniać ?? Co ja robię aby było nam lepiej ? Wybacz moja sprawa ja w nikogo życie sie niewcinam w tym też twoje.
              A że zaglądam od czasu do czasu na oddam/przyjmę to chyba moja sprawa i nieprzypominam sobie żebym gdzieś sie podpisywała że będe robiła to co innym sie podoba.
              Wybacz jak zbyt "mocno" wyraziłam swoją opinie ale chyba troszkę sie wtrącasz nie tam gdzie trzeba.
              A jeśli pytasz z czystej ciekawości napisz na gazetowego a nie zaśmiecasz wątek.
              Pozdrawiam
    • Gość: aaaa Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.11, 23:12
      ja bym chciała ciuszki bo naprawde nie stac mnie a samej jest mi cieszko to jest num.tel.796612704 asia
    • agnieszka_sn6 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 15.03.11, 16:29
      jeśli ogłoszenie nadal aktualne to chętnie przyjmę ubranka dla córeczek od rozmiaru 92 wzwyż (młodsza wchodzi w 92 a starsza nosi 104-110) oczywiście większe tez mogą być bo przecież dzieci rosną. Nie mieszkam we Wrocławiu ale mam tam 2 braci i by mogli odebrać. Rzeczy po moich dzieciach również oddaję.
      Nie mówię że "klepiemy straszną biedę" no ale jest ciężko i nie na wszystko starcza
    • kasica1975.4 Re: Szukam potrzebującej z Wrocławia-ciuszki, zab 17.03.11, 14:41
      witam ja jestem osoba ktura potrzebuje ale nie stety nie jestem z wroclawia jesli bylaby mozliwosc wysylki bylabym wdzieczna za koszty zaplace oto muj meil kasica1975@tlen.pl z gury bardzo dziekuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka