Dodaj do ulubionych

przyjmę żywnosc na swięta

IP: *.dynamic.chello.pl 20.11.11, 11:28
jest skromnie u mnie, chetnie przyjme żywność. Jeżeli ktoś chce pomóc proszę o kontakt bsk2@o2.pl
Obserwuj wątek
                • ata-07 Re: przyjmę żywnosc na swięta 30.11.11, 18:52
                  Magdziu, jak wiesz ,nikt sie sam nie może zglosić do szlachetnej paczki,a wierz mi ,że nie każdy MOPS, zwlaszcza GOPS i szkoła w ogóle zglasza kogokolwiek,nawet jakbyś poprosiła,to im się po prostu nie chce.

I proszę, dziewczyny, nie uprzedzajcie faktów,zanim ktoś odpowie,przecież nie znamy tej osoby. To trochę niesmaczne. Zwłaszcza przed swiętami.

Bez odp. Pzdr.

• magdag28 Re: przyjmę żywnosc na swięta 30.11.11, 19:55
                    ata-07 napisała:

> Magdziu, jak wiesz ,nikt sie sam nie może zglosić do szlachetnej paczki,a wierz
                    > mi ,że nie każdy MOPS, zwlaszcza GOPS i szkoła w ogóle zglasza kogokolwiek,na
                    > wet jakbyś poprosiła,to im się po prostu nie chce.
                    >
                    > I proszę, dziewczyny, nie uprzedzajcie faktów,zanim ktoś odpowie,przecież nie z
                    > namy tej osoby. To trochę niesmaczne. Zwłaszcza przed swiętami.
                    >
                    > Bez odp. Pzdr.
                    >

nie wiem jak to odebrałaś ale zapytalam nie w tym kontekście...chodziło mi o to dlaczego nikt jej nie zgłosił bo z pierwszego postu wynikało że ma ciężko więc zapytałam tylko grzecznie. Zadałam też pytanie dlaczego ma tak a nie inaczej żeby coś powiedziała bo jak ja byłam tu na początku i zapytałam o coś to zostałam zastrzelona pytaniami i wszystkie proszące tak mialy i maja i myśle ze tak bedzie bo kazdy chce wiedziec jak pomaga.

Ja mam też cieżko jak nie bardzo ciężko ale było jeszcze cięzej.
                    W mojej wypowiedzi nie było nic zlośliwego a przynajmniej nie miałam takiego zamiaru
                  • missmiriam1 Re: przyjmę żywnosc na swięta 30.11.11, 20:18
                    To nie zawsze jest tak, że im się nie chce. Często są rejony, w których Szlachetna Paczka nie działa - brak wolontariuszy i koordynatorów. Autorce wątku nikt tu jakoś głowy nie urywał. Jest z Warszawy o ile się nie mylę, więc może poszukałaby ogłoszeń o myciu okien i sprzątaniu przedświątecznym, sporo osób nie ma czasu samemu tego robić.
                    • renata.36 Re: przyjmę żywnosc na swięta 01.12.11, 08:56
                      Z tymi ogłoszeniami to jest tak...że szkoda gadać.sama od jakiegoś czasu zamieszczam na lokalnych forach takowe.Myślałam.że przed świetami cos uda sie dorobić.odzew był taki.że miałam jeden telefon i wiem.że upieke tej pani ciasto na swieta.To wszystko na razie.Cały czas odświeżam te moje ogłoszenia i nic.Może to dlatego.że u mnie region bidny raczej.
                      • mamusiawikusi Re: przyjmę żywnosc na swięta 01.12.11, 09:16
                        renata.36 napisała:

> Z tymi ogłoszeniami to jest tak...że szkoda gadać.sama od jakiegoś czasu zamies
                        > zczam na lokalnych forach takowe.Myślałam.że przed świetami cos uda sie dorobić
                        mam dokładnie to samo, ogłoszenia o sprzątaniu pomocy w przygotowaniach wrzuciłam w net wszędzie gdzie patrzą na takie ogłoszenia, wywiesiłam w połowie sklepów w okolicy i u mnie też 1 telefon, ale pani któras do mnie dzwoniła po usłyszeniu, że mam 20 lat uznała, że na porządkach się nie znam i woli jakiejs "babci"(jej słowa) zapłacić... zrobiło mi się po prostu przykro bo szukam czegokolwiek... może to tez wina regionu... a co do autorki wątku, może na nia MOPS wypiął się jakk na mnie? chociaz, ona pisze, że cos tam zarabia więc trochę inna sytuacja... ale uwieżcie, że MOPS potrafił odmówic pomocy dwójce bezrobotnyvh aktywnie szukających pracy z dzieckiem(i nie chcieliśmy żadnych zasiłków celowych czy okresowych tylko zgłoszenie do banku zywności czy jak to się tam zwie, żeby dostawać paczkę żywnościową, nic więcej). także trzymam kciuki, że autorka wątku sobie jakoś dorobi lub znajdzie kogoś kto się z nią podzieli. pozdrawiam.
                        • aniulka8503 Re: przyjmę żywnosc na swięta 01.12.11, 09:39
                          Z MOPS-em u mnie było to samo...a poszłam prosić tylko o mleko dla syna.ja pracowałam, mąż stracił wtedy pracę, ledwo wystarczało na opłaty...a powiedzieli mi, ŻE JESTEM BOGATA...to jest takie przykre...i kazali mi zadzwonić za miesiąc, może coś im zostanie z żywności...nieważne, że się starasz...
                          • ata-07 Re: przyjmę żywnosc na swięta 02.12.11, 14:13
                            Magdziu,wiem,że pisałaś grzecznie, tak pomyślalam, też wzięłaś do siebie :).
                            Jak widzisz podzieliłam mój post na dwie odpowiedzi,no i na przyszłość...święta idą.

Renata,to ja lepiej,dostalam tel,czy interesuje mnie..sponsoring.Tylko tyle.
                            • magdag28 Re: przyjmę żywnosc na swięta 02.12.11, 14:33
                              ata-07 napisała:

> Magdziu,wiem,że pisałaś grzecznie, tak pomyślalam, też wzięłaś do siebie :).

no to już w szystko jasne :)

ja też szukam żywności na świeta i to nie dla siebie tylko dla rodziny którą mam pod opieką w szlachetnej paczce w piatek się kończy akcja a u nas tyle rodzin nie ma darczyńców...
                        • puchatka29 Re: przyjmę żywnosc na swięta 03.12.11, 12:05
                          ja polecam jednak obklejanie słupów , korzystający z neta wolą zamówić firme sprzątającą ,dla nich jest ważna fv . Mozesz też powrzucać do skrzynek pocztowych -tam gdzie mieszkają osoby starsze oraz na willowych osiedlach. Mnie też w tym roku nie udało się nic znalezc w sprzątaniu mimo bardzo wielu karteluszek, ale na szczęście są jeszcze ulotki , niestety nie w każdej miejscowości znajdzie się nawet taka fuszka.
                • gabi683 Re: przyjmę żywnosc na swięta 05.12.11, 10:26
                  Gość portalu: ja napisał(a):

> jakie dokumnety mam okazac, umowe o prace? bo tylko to mam, nie korzystam z jak
                  > iejkolwiek pomocy, niewiele zarabiam ale także nie kwalifikuje sie na zasiłki.

niech się pani nie tłumaczy bo wcale pani nie musi,wiadomo w życiu rożnie bywa .
    • justyna198515 Re: przyjmę żywnosc na swięta 03.12.11, 08:46
      Wiesz co , nie chodziło o to, że prosisz, że to tylko żywność tylko w jaki sposób to zrobiłaś i tyle. Ja nie mam nic do Ciebie, ale to jakoś nieładnie brzmi: przyjmę żywność na święta.Wiesz, ja też przyjmę, właśnie mój mąż stracił pracę, mamy tylko moje 550 zł ze zlecenia , nawet rodzinnego nie mam, bo nie składałam, bo dobrze nam się powodziło. Jednak ja nie chce nic przyjąć. Chce sobie jakoś poradzić. Widzisz kwestia doboru złych słów. tu tosię pomaga z własnych środków, często skromnych a dla mnie to takie trochę roszczeniowe. Zobacz na inne wątki, osoby pisały inaczej i pomoc otrzymywały a te w podobnym tonie do Ciebie niestety nie.
      • hugo43 Re: przyjmę żywnosc na swięta 03.12.11, 10:45
        tu z reguly oddaje sie rzeczy,ktore sa niepotrzebne a jeszcze nadaja sie do uzytku.zywnosc to jednak jakis wydatek,dlatego darczyncow brak,zwlaszcza dla osoby anonimowej.moze popros na pomocnych mamach,udokumentuj swa sytuacje itd.
        • magdag28 Re: przyjmę żywnosc na swięta 03.12.11, 10:57
          hugo43 napisała:

> tu z reguly oddaje sie rzeczy,ktore sa niepotrzebne a jeszcze nadaja sie do uzy
          > tku.zywnosc to jednak jakis wydatek,dlatego darczyncow brak,zwlaszcza dla osoby
          > anonimowej.moze popros na pomocnych mamach,udokumentuj swa sytuacje itd.

Na pomocnych jako anonimowa tez raczej nie ma szans na otrzymanie pomocy... tam trzeba wysłać dokumenty jak już napisałaś i coś opowiedzieć o sobie odpowiadac na pytania a ta osobia nic nie pisze nic sie nie odzywa a jak siie o coś pyta to sie bulwersuje
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka