Dodaj do ulubionych

w dalszym ciagu potrzebna pomoc:(

08.02.12, 14:30
w dalszym ciagu potrzebna pomoc... pisze ponownie. jezeli ma ktos z okolic Gliwic lub z centrum do oddania ciuszki dla noworodka czyli od rozmiaru 56 w gore oraz ciuszki na metrowegp chlopczyka.. prosze pilnie o kontakt na telefon. nie posiadam internetu ani komputera wiec nie siedze na tej stronie dziennie. przyjme wszystko nawet inne zeczy i zabawki. jezeli chcesz wyrzucic lub spalic je daj znac chetnie wszystko przyjme. nie stac nas niestety na zakup nowych . prosze o kontakt na telefon 517113045 paulina.
Obserwuj wątek
    • sabka22 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 13.02.12, 21:31
      Miałam wielką chęć Ci pomóc ale...jak dostałam Twojego smsa że przyjmiesz wszystko co mam mimo że napisałam tylko o wanience to stwierdziłam że zbierasz co popadnie...tym bardziej że piszesz i prosisz o pilną pomoc a do porodu masz 7 czy 6 mies...z opisu wynika jakbyś zaraz miała rodzić..może mniej nachalnie a na pewno znajdą się osoby chcące Ci pomóc.
      --
      Moje Skarby:
      Mateusz 13.03.2006r
      Julia 25.11.2007r
      Dawid 26.03.2011r.
      • paulina88611 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 15.02.12, 17:25
        jezu ludzie czepiacie sie szczegolow. i lapiecie za jezyk. napisalam tak w sms poniewaz jakby miala pani cos jeszcze do wyrzucenia to bym to zabrala. bo po malym wszystko powydawalam nie sadzilam ze mi sie kolejna ciaza przytrafi. wy tego nie rozumiecie. ze ja musze juz sie rozgladac za zeczami jakie ktos ma do wyrzucenia bo niedaj bog jak urodze dajmy na to w 7 mies to co ja zrobie. pisalam tu na forum do ludzi ktorzy powystawiali ogloszenia ze oddadza rzeczy dla dziecka ale na tym sie zakonczyl temat nikt nie odpisuje.
    • bj32 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 14.02.12, 09:59
      Nie rób z siebie hurtowniczki i nie podbijaj sztucznie wątku. Potrzebujących jest więcej. Może zamiast pisać "ja potrzebuję" - przejrzyj wątki i popisz do osób, które chcą oddać.
      W dodatku to, co pisze Sabka, jest bardzo intrygujące... Będąc w pierwszym trymestrze zbierasz ciuszki dla dziecka? To chore. I wyraźnie jesteś roszczeniowa.
      --
      Ale że co? Że Ty pomagasz bez niczego? To nie pomagaj? A.... nie pomagasz? No tak. To zajmij się swoimi sprawami, a nie wszczynaniem pyskówek w każdym wątku. - by Anka7961 do Madziulec
      napisz maila w tej sprawie na forum@agora.pl by Dzieneusz
      • paulina88611 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 15.02.12, 17:18
        po pierwsze zaczol sie 2gi trymestr ciazy po drugie wedlug twojej opini powinnam co dopiero po porodzie prosic o pomoc gdy nie bede juz miala w co malenstwo wsadzic. i gdzie tu logika myslenia?? nie slyszala pani nigdy tego zdania lepiej zawsze sie wczesniej zabezpieczyc niz szukac potem na ostatnia chwile
            • paulina88611 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 16.02.12, 09:20
              bylam wczoraj w pck i udalo sie mi 3kaftaniki i spioszki dopasc ale w dalszym ciagu brakuje paru rzeczy. i nie dostalem nic na tego mojego malego na metr rozmiar. i dlatego prubuje wytlumaczyc kazdy glupi komentarz. bo naprawde mam 30zl do ostatniego pusta lodowke. a potrzebuje jeszcze wozek i na tego starszego i na te co sie urodzi. bo wozek ktory mam w tej chwili jest w totalnej rozsypce i jezdzi bo musi. a nie mam nawet na tyle zeby isc do komisu z uzywanymi i kupic
              • bj32 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 16.02.12, 11:46
                Owszem, słyszałam, ze trzeba się zabezpieczyć. Dlatego mam tylko jedno dziecko.
                Powtórzę: jesteś roszczeniowa. I nieprzyjemna w obyciu. Szczególnie, kiedy odpowiadasz na "każdy głupi komentarz".
                Ja również mam pustą lodówkę, a na koncie minus. Przed 5 marca nie będę miała wpływu. I co? Warczę do ludzi? Żądam? Domagam się ciuchów dla dziecka?
                Skoro zaszłaś w ciążę, to pewnie masz jakiegoś chłopa - niech ruszy zadek do roboty i zarobi, zamiast wyłącznie płodzić.
                --
                Ale że co? Że Ty pomagasz bez niczego? To nie pomagaj? A.... nie pomagasz? No tak. To zajmij się swoimi sprawami, a nie wszczynaniem pyskówek w każdym wątku. - by Anka7961 do Madziulec
              • saguara Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 16.02.12, 12:27
                glupie komentarze to sa twoje. jestes w ciazy, bez zadnych perspektyw i jeszcze warczysz na ludzi. przeciez to nie nasz obowiazek tobie pomagac. to nie my odpowiadamy za twoja ciaze. wydajac dziecko na swiat, swiadomie skazujesz go na zycie w nedzy. dziecko to nie zabawka, nie kaprys. jest jeszcze ojciec dziecka, pomyslalas o alimentach?
                • sabka22 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 16.02.12, 22:15
                  No a jak zapytałam z smsie czy rożek byś chciała to mogłaś odpisać że już masz a napisałaś że przyjmiesz wszystko co mam...nie lubię takiego tonu żądającego wręcz namawiającego żeby chcący Ci pomóc szukał po kątach co jeszcze by mógł znaleźć dla Ciebie...facetowi powiedz że masz 30zł na koncie albo zmień faceta.
                  Przecież nie będziesz co pół roku pisać na forum że wszystko przyjmiesz.
                  --
                  Moje Skarby:
                  Mateusz 13.03.2006r
                  Julia 25.11.2007r
                  Dawid 26.03.2011r.
      • stokrotka_szczecin Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 17.02.12, 07:03
        Dziewczyna musi mieć Stodołę żeby trzymać te wszystkie rzeczy coś ściąga od ludzi !
        Dziwni są ludzie !

gratyzchaty.pl/viewtopic.php?t=492339&f=5
        Nie było nawet dziękuje ;(
        forum.gazeta.pl/forum/w,615,124067919,124067919,wysylal_ktos_paczke_do_paulina88611_.html
          • bj32 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 17.02.12, 16:40
            Tobie oddała, a sama zbiera? Idiotyzm. To raz.
            Dwa, że ilość propozycji, jakie dostaje i fakt, ze notorycznie i wszędzie żebrze, a po otrzymaniu czegokolwiek nie raczy się odezwać - cudnie o niej świadczy. Dodatkowo plącze się w zeznaniach, nie wie, ile ten jej gach zarabia [raz jest 1000,-, później się okazuje, że 1500,-, zatem nie przysługują świadczenia, a przecież po zapłaceniu podatków zostaje 600,-... Od kiedy MOPS liczy dochód od brutto?].
            I nie - nie zejdziemy, bo my złe kobiety jesteśmy i naciągaczy nie lubimy.

Paulina - jak taka uczciwa i biedna z Ciebie sierotka, to udaj się na Pomocne, zapoznaj z zasadami i załóż wątek. Zobaczymy, jak ta Twoja uczciwość i nędza wygląda. I jeśli tak, jak twierdzisz - otrzymasz pomoc.
            --
            • bj32 Rotfl: 17.02.12, 16:52
              Cytat ze startera na kafeterii:
              "JEZELI MASZ JAKIES UBRANKA STARE WOZKI NADAJACE SIE"
              Ile tych wózków koleżanka potrzebuje? 8?
              Co ciekawe - tam starszy dzieciak potrzebuje ciuchy na 92, a tu na 100. Skurczył się? W ciągu tygodnia?
              --
              • bj32 Re: Rotfl: 17.02.12, 17:37
                dopasowani.pl/profile/paulina88611/
                Czyżbyś szukała tatusia dla dzieci? Tak z ciekawości pytam...
                --
                • bj32 Re: Rotfl: 17.02.12, 18:21
                  Ogólnie fajny ten wątek, na kafe... Odpuść sobie, dziewczyna. Marne szanse, żeby tutaj Ci ktoś coś dał.
                  --
                  • 7miesiecznykubamanowotwor bj32 18.02.12, 19:08
                    podasz mi swój adres mailowy - mam kilka pytań, a słabo jeszcze się poruszam po gazecie i nie udało mi się znaleźć maila do Ciebie... a nawet zdjęcia znalazłam.... a maila nie:( Jak możesz to się odezwij monikakoziol1@wp.pl Tematu na kafe już nie ma - moderatorzy zgodnie z prośbą Paulinki usunęli... A ja bym Wam chętnie pomogła. Monika.
                    • anna.k777 Re: bj32 18.02.12, 19:12
                      7miesiecznykubamanowotwor napisała:

> podasz mi swój adres mailowy - mam kilka pytań, a słabo jeszcze się poruszam po
                      > gazecie i nie udało mi się znaleźć maila do Ciebie... a nawet zdjęcia znalazła
                      > m.... a maila nie:( Jak możesz to się odezwij monikakoziol1@wp.pl Tematu na kaf
                      > e już nie ma - moderatorzy zgodnie z prośbą Paulinki usunęli... A ja bym Wam ch
                      > ętnie pomogła. Monika.
                      bj32@gazeta.pl
                    • bj32 Re: bj32 18.02.12, 21:07
                      Szkoda, że za każdym razem, kiedy idzie zgłoszenie - tak się z cięciem nie spieszą... A może jak widzą w wątku "Pomocne", to już wpadają w histerię...
                      Swoją drogą - bez złośliwości - jak to jest, że większość ludzi, zakładając konto na Gazecie i podpisując Regulamin - nie czytają go...
                      --
    • paulina88611 Re: w dalszym ciagu potrzebna pomoc:( 23.02.12, 09:59
      a teraz do BJ32 jak dalej tu sleczysz i sledzisz na tym temacie!!! CZEKAM na przeprosiny i z twojej strony i ze strony tych co mnie oskarzyli o handel ubrankami wyludzanie i zebranie. 2dni temu opiekunka dzwonila do mnie ze doszly do niej dwa maile jeden z oskarzeniem o wyludzanie a drugi z zapytaniem czy opiekunka moze potwierdzic cala moja sytuacje w jakiej sie znajduje. i podpisalam oswiadczenie ze zgadzam sie na przekazanie moichdanych
       o mojej osobie dziewczynie
       ktora wyslala tego maila do nich z potwierdzeniem tej sytuacji. i opiekunka wysle do tej dziewczyny zwrotnego maila!! teraz nie jest ci glupio bj32 oskarzac i osadzac osoby ktore sa prawdo mowne???!!! skontaktuj sie z ta osoba i zapytaj co opiekunka jej odp. 
      • marta1-8 Re: przeprosiny. 23.02.12, 10:55
        myślisz ze tu są jakieś idiotki czy jak?
        co ma potwierdzić twój pracownik socjalny? (że nie prowadzisz sklepu? wybacz, ale skuteczność pracowników socjalnych sięga zeru.) Znam takich co pracują a potrafią dostać kilka stów z Mops-u, tak kombinują. Dlatego ja opiniom pracowników socjalnych nie wierzę.
        jeszcze ciuszki to zrozumiem, sama szybko oddawałam koleżance, ale wanienka?
        a czym zajmuje się twój gach?
        Sam fakt że o pomoc nie prosisz na pomocnych tylko tu o czymś świadczy.
        Ba! Ty nie prosisz o pomoc tylko żebrzesz od ludzi nie potrzebne rzeczy, wszystko przyjmiesz.
        przeprosiny byś chciała?
          • bj32 paulina88611 24.02.12, 14:41
            Zachowuj się przyzwoicie. I nie proś, żebym Cie przeprosiła. Przynajmniej póki się nie nauczysz kultury.
            --
            Ale że co? Że Ty pomagasz bez niczego? To nie pomagaj? A.... nie pomagasz? No tak. To zajmij się swoimi sprawami, a nie wszczynaniem pyskówek w każdym wątku. - by Anka7961
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka