Dodaj do ulubionych

Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy

21.09.12, 11:26
dostałam z kilku miejsc i mam za dużo. i tak mam rożek i śpiworek , kombinezon zimowy, dużo czapeczek , body , bluzeczki, śpiochy. Odbiór osobisty w Warszawie, ale jeśli ktoś bardzo potrzebuje mogę wysłać
Obserwuj wątek
    • Gość: kasia Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.warszawa.vectranet.pl 21.09.12, 21:24
      chętnie przyjmę:)dla siostry
    • Gość: Iza Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.b.glogowek.net 22.09.12, 10:22
      ja również chętnie przyjmę dla uboższej kuzynki która ma urodzić chłopczyka w grudniu.

Bardzo proszę o kontakt grzenda@op.pl
      • 2-aleksandra1981 Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy 22.09.12, 14:35
        odpisałam
      • 2-aleksandra1981 Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy 22.09.12, 16:07
        rzeczy dla dziewczynki
    • Gość: kasia Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.wroclaw.mm.pl 24.09.12, 14:18
      witam jestem zainteresowana ciuszkami dal chłopca, mogła bym poprosić o jakieś zdjęcia??
    • Gość: Kinga Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 20:33
      Dobry wieczór chętnie przyjmę, tylko jeśli to nie problem prosiłabym o wysłanie pocztą o ile ogłoszenie jest wciąż aktualne. Pozdrawiam
    • Gość: joanna Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.robnet.pl 26.09.12, 20:33
      Witam, mam koleżankę która jest w potrzebie, otóż jest w ciąży i chętnie przyjmie wszelką pomoc dla swojej przyszłej córeczki Gabrysi która urodzi się za miesiąc, czy ogłoszenie nadal aktualne?
    • Gość: jadwigap39@wp.pl Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.12, 16:57
      Witam, chętnie przyjmę ciuszki dla Wnusi która ma się urodzić za miesiąc i będę bardzo wdzięczna - jeżeli jest to poważna oferta to oczekuję na pilny kontakt .... nie ukrywam, że jestem też na etapie poszukiwania sukienki do Chrztu św. i kombinezonika lub śpiwora zimowego - za przesyłkę zapłacę bez problemu, pozdrawiam:)
      • 2-aleksandra1981 Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy 03.10.12, 20:35
        rzeczy już oddałam ;)
    • Gość: Kasia Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.10.12, 08:29
      Witam chętnie przyjmę oto moja historia :( i adres Katarzyna Demska Błotnia 14 83-041 Mierzeszyn z całego serca dziękuję .
      Jestesmy już prawie rodziną chociaz młodzi bo ja mam 23 lata a mój chłopak 28 to mieszkamy w domu ktory w kazdej chwili moze się zawalic w zime jest u nas -4 stopnie a czasami -6 :( nie pisałabym gdzybym nie spodziewala sie dziecka jestem w 3 miesiącu ciąży ...mamy bardzo ciężkie życie poniewaz działka na której mieszkamy nie posiada wody musimy ją brać z hydrantu który jest parę nascie metrów dalej najgorzej jest zimą ponieważ hydrant zamarza jak nie mam wody w domu to nawet nie moge polac go na dworzu goraca wodą :( zeby odmarzł tynk nam się sypie ze scian dach przecieka podłoga składa się z desek pod którymi jest piwnica nie zasypana piach i kamienie boje sie ze mozemy wpasc poniewaz dom nie nadaje się do remontu zajmujemy w nim jedno pomieszczenie w którym mamy kuchnie sypialnie korytarz idt. wszystko obok siebie meble stoją kazde w inna strone mamy tylko 2 stare szafy łóżko stół mały i 2 krzesła ....potrzebyjemy pomocy gmina nie chce nam pomóc pisałam juz pismo do telewizji czekamy na ich przyjazd Bardzo proszę o pomoc jesli bedzie trzeba przeslę fotki naszego mieszkania badz zapraszam z całego serca można nas odwiedzic zeby samemu się przekonac jak jest nam ciężko :(:( niestety ja nie mam rodziny a rodzina od strony chłopaka nie pomaga jeszcze by nam zabrali ostatni chleb :( nie wiem co robić nie mamy dosłownie nic :( kaza pomoc się dla nas liczy nie będę tu wymieniała co potrzebuje mogą być rzeczy używane Była bym bardzo wdzięczna za jaką kolwiek pomoc czy było by to jedzenie czy ubrania czy inne rzeczy co kolwiek bo wszystko nas ratuje a najbardziej materiały budowlane bo ja mam termin porodu na kwietnia nie wiem gdzie bede mieszkac z tym dzieciatkiem :(:( łzy mi same spływają tak mi jest przykro i do tego idzie zima :( mam tyle do opisania opowiedzenia :( Proszę z całego serca i w imieniu naszego jeszcze nie narodzonego dziecka Proszę o pomoc wierzę ze są jeszcze dobrzy ludzie ...mój adres e-mail kasia20069@wp.pl więcej danych podam przy bliższym kontakcie . Pozdrawiam
      • Gość: Estera Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.12, 12:19
        dziewczyno, to jest ogólnodostępne forum, gdzie każdy może wejść i przeczytać.Nie podawaj swoich danych osobowych w takim miejscu.
    • Gość: kasia Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.10.12, 08:33
      kasia20069@wp.pl to mój e-mail proszę napisac podam adres i sytuację w której się znajduję :(
      • Gość: Olen Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: 66.90.101.* 11.10.12, 02:31
        straszne to co piszesz i az trudne do uwierzenia - tylko czy prawdziwe...
        ktos kto ma taka sytuacje, ma pieniadze na inetrnet, ktory tani nie jest?
        Straszne to jest, ze nie pracujesz a zachodzisz w ciaze, moze najpierw powinnas pomyslec o pracy/zarobku a pozniej o ciazy...
        • 2-aleksandra1981 Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy 11.10.12, 08:59
          kim jesteś rzeby oceniać ? Może przecież z internetu korzystać od kogoś .
    • missya Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy 11.10.12, 17:09
      Witam przepraszam ze tutaj, ale przygotowuję badanie na temat zakupu produktów spożywczych i roli reklamy oraz internetu w tej kwestii. Moja prośba: poświęćcie 3-4 minuty i wypełnijcie ankietę z zamkniętymi pytaniami: moje-ankiety.pl/respond-31422.html
    • Gość: mkate8756 Re: Oddam dla noworodka do ok. 3 m-cy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.12, 14:52
      Witam
      Czy propozycja jest nadal aktualna?
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka