Dodaj do ulubionych

Oddam ubranka dla noworodka

14.01.13, 18:56
Emamy,
czy znacie może kogoś, kto potrzebowałby ubranek dla noworodka? Mam do oddania mnóstwo ubranek nowych i takich mało używanych w rozmiarach 62-74. Chętnie wyślę je potrzebującej rodzinie.
serdeczności!
Obserwuj wątek
    • annabee Re: Oddam ubranka dla noworodka 14.01.13, 19:49
      Witam bardzo chętnie przyjmę ubranka. Już piszę na prywatna skrzynkę.
    • annabee Re: Oddam ubranka dla noworodka 14.01.13, 20:03
      Mam problem z wysłaniem prywatnej wiadomości. Bardzo serdecznie proszę o podanie adresu do korespondencji lub odpowiedź na annabee@gazeta.pl
    • mamakuby25 Re: Oddam ubranka dla noworodka 14.01.13, 20:39
      z wdziewcznoscia przyjelabym nawet czesc . mam opisana sytuacje na pomocne emamy . bede wdzieczna . wysylam wiadomosc na priv
    • Gość: Gabi Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: 46.149.214.* 15.01.13, 09:48
      Witam! wiem że to głupio prosić o pomoc ale z mężem stracilismy prace a mamy na utrzymaniu 3 miesięcznego bobaska...ubranka bardzo by nam się przydały... Pozdrawiam
    • give_me_a_break Re: Oddam ubranka dla noworodka 15.01.13, 10:28
      Dzień dobry,
      jeśli któraś z pań potrzebuje mogę wysłać też nową spacerówkę firmy Jane - kółka były używane do prowadzenia gondoli, ale są sprawne i dobrze się prowadzą, siedzonko spacerówkowe jest nowe, nieużywane.
      Mam też akcesoria dla niemowlaka - przewijak materiałowy, wyposażenie łóżeczka, kołderkę i poduszkę do wózka, karuzelę nad łóżeczko i trochę zabawek.
      Podaję swój e-mail: nina-zarieczna@wp.pl.
      • Gość: Gabi Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: 46.149.214.* 15.01.13, 13:51
        Mi się przyda wszystko co jest potrzebne dla dziecka ,każda matka chce żeby jej dziecku niczego nie brakowało a w obecnej sytuacji nie moge zapewnić tego mojemu dzidziusiowi .Jeśli by tylko pani chciała coś nam oddać to ja i Natanielek będziemy bardzo wdzięczni.Pozdrawiamy.
        P.S.próbowałam wysłać na meila ale nie udało sie mój meil gabi.git@onet.eu
      • goja.301 Re: Oddam ubranka dla noworodka 27.01.13, 20:44
        give_me_a_break napisał(a):
        > Mam też akcesoria dla niemowlaka - przewijak materiałowy, wyposażenie łóżeczka,
        > kołderkę i poduszkę do wózka, karuzelę nad łóżeczko i trochę zabawek.
        > Podaję swój e-mail: nina-zarieczna@wp.pl.

jesli jest aktualne akcesoria dla dziecka to by sie napewno przydały wózeczek juz dostałam wiec mam czym juz wybrac maluszka jak urodze pozdrawiam Małgorzata ps nie mogłam na ten adres meila wysłać goja301@wp.pl
    • Gość: Marzena Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.ostroda.vectranet.pl 15.01.13, 15:18
      ja bym bardzo potrzebowała dla chłopca jest mi bardzo ciezko , chłopak mnie zoztawił i zadnej pomocy nie mam od nikogo:(
      • Gość: ja... Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.range86-182.btcentralplus.com 25.01.13, 21:32
        czesc a ile ma chlopczyk??
        • goja.301 Re: Oddam ubranka dla noworodka 26.01.13, 02:23
          Gość portalu: ja... napisał(a):

> czesc a ile ma chlopczyk??
          dopiero mam urodzić
    • Gość: Oni Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: 109.95.234.* 21.01.13, 21:56
      witam czy te ubranka sa jeszcze aktualne? bylibysmy zainteresowani
    • Gość: natalia Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.01.13, 11:39
      przyjme kaze ubranka dla noworodka piaseczno i okolice
      • ania.nie.nie Re: Oddam ubranka dla noworodka 26.02.13, 13:10
        natalia z okolic piaseczna odezwij sie na gazetowego
        • Gość: renia Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.12-79-r.retail.telecomitalia.it 26.02.13, 13:36
          ja znam .mieszkaja u mnie w domu.to jest para ktura ma 4,latka i nastepne dzieciatko zaniedlugo sie urodzi-naprawde sa w potrzebie ,jesli bys chciala wiecej informacji napisz.a ja chetnie odpowiem
    • Gość: agnieszkapolmka Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.152.149.46.ip.sptelek.com.pl 22.01.13, 19:37
      witaj :)jestem zainteresowana i bardzo proszę o odpowiedz czy ogloszenie jest aktualne Pozdrawiam :)
      • Gość: Gabi Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: 46.149.214.* 22.01.13, 19:39
        Wiem że to ogłoszenie jest juz nieaktualne tu była zasada kto pierwszy ten lepszy
    • Gość: give_me_a_break Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.152.149.46.ip.sptelek.com.pl 22.01.13, 19:48
      witam jestem zainteresowana czy ogloszenie jest aktualne? Pozdrawiam
      • malutka106 Re: Oddam ubranka dla noworodka 24.01.13, 15:25
        Dzien dobry!!!
        bardzo bym prosila o ubranka niedlugo rodze anic prawie niemam dla malenstwa.bardzo prosze
    • Gość: goja Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.tvkstella.pl 24.01.13, 13:44
      akurat jestem w ciąży i nie stac mnie na ubranka dla maleństwa goja301@wp.pl 46066034 gg
    • goja.301 Re: Oddam ubranka dla noworodka 24.01.13, 13:53
      przykro mi stwierdzić ale niestety jestem w cięzkiej sytuacji i nie stac mnie na ubranka dla maleństwa goja301@wp.pl
    • Gość: hania Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.cdma.centertel.pl 25.01.13, 09:46
      witam jestem babcia porzuconego dziecka chetnie przyjme ubranka
    • amelia242 Re: Oddam ubranka dla noworodka 29.01.13, 14:20
      Witam! Mam pytanie czy Twoje ogłoszenie o oddaniu ciuszków dla noworodka jest aktualne. Nie ukrywając bardzo byłabym zainteresowana :) Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
    • Gość: pat Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.gdynia.mm.pl 03.02.13, 11:13
      Witam czy ogłoszenie jest nadal aktualne?jak tak to proszę o kontakt na meila pati201222222222@wp.pl
    • Gość: gosia Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.ittmedia.pl 03.02.13, 15:04
      Witam,
      Ja chętnie przyjmę te ubranka. Znam osobiście potrzebującą rodzinę. Proszę tylko o kontakt ze mną pod nr tel 502 38 14 22 lub kontakt email gosia.zalewska@gmail.com w celu uzgodnienia szczegółów przekazania ubranek. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
      Pozdrawiam.
      Gosia Zalewska
    • goja.301 Re: Oddam ubranka dla noworodka 05.02.13, 02:12
      chętnie przyjme wszystko co dla maluszka,ubranka,przybory,-jestem w ciązy na podtrzymaniu 7 miesiąc prawie ,nie stac mnie na kupno ,nie pracuje ,sama wychowuje starsza córeczkę a utrzymanie ciaży kosztuje mnie sporo,cieszyłam sie bardzo na wieśc o ciąży ponieważ jestem rok po usunieciu obumarłej ale nie sądziłam ze bedzie mnie czekac takie kosztowne leczenie, serdecznie prosze o kontakt na meil- ann551@interia.pl
    • Gość: babcia Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.opera-mini.net 05.02.13, 09:10
      witam mam pytanie w sprawie ubranek mam corke na utrzymaniu i jej dwoje dzieci pokryla bym koszty przesylki ubranka sa nam bardzo potrzebne za co byla bym bardzo wdzieczna
      • Gość: gosia Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.13, 09:35
        W jakim wieku są dzieci? bo ja mam ubranka dla dziewczynki na ok. 7 -9 lat.
        Pozdrawiam.
        • sela03_2 gosia 05.02.13, 10:40
          chetnie przyjme ubranka dla corki 6 letniej. moja poczta sela03_2@gazeta.pl swoja sytuacje przedstawilam na pomocne emamy. bardzo by nam sie przydaly. prosze o odpowiedz
        • klara1985 Re: Oddam ubranka dla noworodka 28.02.13, 20:14
          Czy to ogloszenie dla dziewczynki 7-letniej jest aktualne??
          Bardzo bym prosila i chetna bylabym na te ubranka prosze o kontakt.
    • Gość: gość Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.24.net.pl 07.02.13, 13:10
      jestem w ciąży i wezme wszystko co potrzebne dla noworodka i mamy w ciazy......ubranka, laktator,koszule do karmienia,zabawki,karuzele,lezaczek,poprostu wszystko bo jeszcze nic nie mam...termin mam na czerwiec 2013,kontakt na pietrzykrenia@interia.pl
    • Gość: gość Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.02.13, 17:35
      znam potrzebującą osobę ktura spodziewa się dziecka( marzec)Chętnie odbiorę
    • Gość: stalowawola88 Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.tvkstella.pl 10.02.13, 01:21
      chetnie przyjme ubranka 50,56 ,posciel do łozeczka,laktator ...wszystko bo po pierwszym dziecku oddałam 11 lat temu innej potzrebujacej matce -mam zagrozenie wczesnym porodem ,termin prawidłowy mam na kwiecien ale nie wiadomo czy maluszek tyle wytrzyma :( kontakt stalowawola88@wp.pl
    • Gość: monika Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.centertel.pl 13.02.13, 07:25
      Witam,moja sąsiadka będzie maiła pierwsze dziecko. Niestety została sama a za miesiąc rodzi.myślę że jeśli Tobie ubranka są niepotrzebne to jej się z pewnością przydadzą.pozdrawiam
    • hinka5566 Re: Oddam ubranka dla noworodka 13.02.13, 21:38
      dziendobry szuka pani osoby potrzebującej ubranek dla noworotka to w sumie ja mam trudna sytuacje jestem matka samo wychowujaca dzieci i nastepne w drodze a maz mnie zostawił dla innej
      • izula1978 Re: Oddam ubranka dla noworodka 31.07.13, 11:32
        Ja tez mam ubranka dla noworodka w rozmiarze od 0 do 6 m-cy dla chłopca :).
        Począwszy od bielizny skończywszy na kombinezonach.
        • agulas488 Re: Oddam ubranka dla noworodka 06.08.13, 22:33
          Witam czy ubranka sa aktualne? Jezeli tak to z checia je przujme.Mam 6 dzieci . Malenstwo szybko rosnie , maz sam pracuje...pozdrawiam to moj mail agulas488@interia.pl
        • izula1978 Re: Oddam ubranka dla noworodka 12.03.15, 12:17
          Mam do oddania rózne ubranka dla chłopca w rozmiarze: 6-9 m-cy naprawdę potrzebującej mamie.
          • czarnok7 Re: Oddam ubranka dla noworodka 12.03.15, 12:40
            izula1978 napisała:

> Mam do oddania rózne ubranka dla chłopca w rozmiarze: 6-9 m-cy naprawdę potrzeb
            > ującej mamie.

Witam,z chęcia przyjmę dla koleżanki która jest w ciązy,pozdrawiam
            • izula1978 Re: Oddam ubranka dla noworodka 12.03.15, 15:09
              Czy koleżanka rzeczywiście jest w trudnej sytuacji?
              Jeżeli tak to proszę o jej przedstawienie.Koszty wysyłki ponosi odbiorca.
              • czarnok7 Re: Oddam ubranka dla noworodka 12.03.15, 17:58
                Witam,kolezanka jest w ciazy,chłopak ja zostawił wynajmuje pokój.Rodziny bliższej nie ma.Nie wiem co jeszcze mam napisac?
                • izula1978 Re: Oddam ubranka dla noworodka 13.03.15, 10:49
                  proszę o kontakt przez maila lu tel w celu omówienia szczegółów
          • 19roksana Re: Oddam ubranka dla noworodka 29.03.15, 17:32
            Cześć. Czy ogłoszenie w sprawie ubranek nadal aktualne? Chętnie przyjmiemy ;)
            • izula1978 Re: Oddam ubranka dla noworodka 29.03.15, 23:33
              TAk jest aktualana, proszę napisać na maila gazetowego
    • Gość: renata Re: Oddam ubranka dla noworodka IP: *.12-79-r.retail.telecomitalia.it 19.02.13, 20:32
      czy ogloszenie jest jeszcze aktualne?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka