Dodaj do ulubionych

telewizja w Swarzedzu. City Net, Inotel czy Inea ?

12.02.14, 12:46
witam!

w tej chwili użytkuję Inotel. wszystko byłoby fajnie, ale mają mało programów w HD (a nie po to kupiłam świetny TV, żeby nie korzystać z programów HD). cena spoko, w pakiecie z internetem i telefonem wychodzi koło 100zł.

ALE

Inea zamontowała niedawno światłowody w nas w bloku.
Zastanawiam się więc nad ich ofertą. Tylko uważam, że jest trochę drogo. Pal licho cenę, bo te 150zł mogę płacić, z tym że nie wiem czy śmiga jak trzeba? ktoś wie?

Niedawno znalazłam ulotki City Net w skrzynce, ale nie mają żadnej strony internetowej ani numeru telefonu, więc zastanawiam się co z tą firmą? ktoś ma jakiś namiar?

Wiem, że Inea do niedawna korzystała z kabli City Netu. kiedy skończyła się między nimi umowa, City Net postanowiło wznowić działalność, a Inea zamontowała swoje kable.
Słyszałam także, że Inea ma niedługo wykupić Inotel (albo już to zrobiła), dlatego zastanawiam się, co teraz jest dla abonentów najlepsze.

ktoś ma jakieś pomysły/wiadomości/cokolwiek??

pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • inea.pl Re: telewizja w Swarzedzu. City Net, Inotel czy I 13.02.14, 11:45
      Witaj,

zdecydowanie polecamy naszą ofertę :)

Nie sprecyzowałaś, jakie kanały najbardziej Cię interesują, ale w podanej kwocie możemy zaoferować pakiet SUPER HD (149zł) lub dodatkowo z dekoderem PVR (159zł) - są to 152 kanały w tym 39 HD, z usługą internetową (do 250Mb/s) i telefonem (10 000min). Warto wspomnieć o promocji, dzięki której za zamówienie usługi poprzez stronę www otrzymuje się pierwszy miesiąc za 1zł. Dodatkowo w najbliższych tygodniach nasza oferta telewizyjna zostanie wzbogacona o kilka kolejnych kanałów w wysokiej rozdzielczości.

Zapraszamy na www.inea.pl/dom/pakiety/3-pak/ i pozdrawiamy
    • maxdata Re: telewizja w Swarzedzu. City Net, Inotel czy I 03.06.14, 17:00
      zdecydowanie nie polecam Ineii, zgłoszenie awarii telefonicznie graniczy z cudem, karta CI już raz wymieniona a wcześniejszy tuner cyfrowy non stop się zawieszał, obsługa miła jak potrzebujesz podpisać umowę później już nie jest tak kolorowo i zapomnij że szybko usuną awarię, ja się przesiadam do konkurencji, pozdro
      • johanka79 Re: telewizja w Swarzedzu. City Net, Inotel czy I 14.06.14, 17:55
        ja tez odradzam firmę INEA! zwłaszcza za to jak potraktowali klientów w części Swarzędza i Zalasewa. Po prostu pewnego dnia bez żadnej informacji została nam wyłączona telewizja i okazało się ze CN nie przedłużył im umowy, a nas nikt nawet o tym nie uprzedził. Koszmarna obsługa klienta nigdy więcej!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka