Dodaj do ulubionych

w jakim szpitalu mam urodzic syna?

09.08.06, 21:02
jest to moj pierwszy porod.
co sadzicie o szpitalu na polnej a co o szpitalu na lutyckiej?
chetnie sie czegos dowiem
agnieszka.mackowiak@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • swaj Re: w jakim szpitalu mam urodzic syna? 10.08.06, 15:03
      polecam Engla, tzn. ten na tyłach Areny. Mały, przytulny choć w starych murach.
      Nie jest to fabryka jak Polna i nie ma zakażeń jak to było na Lutyckiej.
      Moja małżonka tam rodziła, byłem przy porodzie, jak dla nas super.
      • sara433 Re: w jakim szpitalu mam urodzic syna? 21.10.06, 23:25
        Jesli nie jest za pozno :) _ rowniez polecsm Klinike sw. rodziny. w czerwcu
        urodzilam tam synka. Super atmosfera, wszyscy biegaja nad Toba jakby byli
        pooplacani;) polozne rewelacja - przy moim porodzie byla p. Kamila Manczak
        (pochodzi ze swaja) super kobieta tak mi pomogla przy porodzie ze naprawde
        polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • dora100 Re: do Sara433 23.10.06, 10:13
          Też bym chciała rodzić w Św. rodzinie. Mam do Ciebie kilka pytań: czy miałaś
          poród rodzinny? Czy miałaś salę jednoosobową (a jeżeli nie to czy teraz byś
          sobie wzięła)? Czy ta położona, o której piszesz pracuje też jako położna,
          która przychodzi po porodzie do domu - jeżeli tak to jak można się do niej
          zapisać?
          • apsik77 Re: do Sara433 11.11.06, 21:52
            Hejka, ja też kiedys chcialam rodzic w szpitalu sw. Rodziny, ale jednak
            urodzilam na Polnej. I Polną polecam. Rodziłam w czerwcu i ze sw. rodziny
            przyjezdzaly rodzące, bo nie było tam.... wody. Rodziły tam ( w klinice) moje 2
            koleżanki i miały poród kleszczowy, bo za długo to trwało. Ja też rodziłam b.
            długo, bo 20 godzin i nikt na polnej nie poszedł na łatwizne. 2 położne aż
            prawie skakały po moim brzuchu, żeby popmóc wyjśc mojej Oleńce.
            POLECAM POLNĄ. Jest super :)
      • monjop Re: w jakim szpitalu mam urodzic syna? 15.11.06, 22:42
        myślę,że każdy szpital może sie sprawdzić jeśli poród 'idzie' bezproblemowo
        a co jesli nie
        ja rodziłam dwa razy na Polnej -problemów generalnie nie było, ale moje
        pierwsze dziecko po pół godzinie zostało dokładnie przebadane przez lekarzy bo
        zauwazono że z nim cos nie tak
        znajomirodzili w 'świetej rodzinie' i na gwałtu rety leciała na Polna karetka z
        ich małym -tylko tam, niestety, są w stanie ratowac maleństwa
        warto wiec zastanowic sie na tym tak naprawde nam zalezy
        Monika
        • asienkak2 Re: w jakim szpitalu mam urodzic syna? 03.04.07, 09:04
          Ja rodziłam na Lutyckiej i jestem super zadowolona. Lekarze i pielęgniarki
          bardzo pomocni, uczynni i zero problemu z podaniem czegokolwiek. Nie mam
          porownania z innymi szpitalami ale mam kolezanke ktora rodziła na Polnej i
          drugie dziecko na Lutyxkiej i jest bardziej zadowolona z Lutyckiej. Zresztą o
          Polnej słyszałam same niepochlebne opinie jesli chodzi o położne. Ponoć sa
          opryskliwe i trzeba sie o wszystko prosic. Ale nie przezyłam tego sama wiec na
          100% nie moge powiedziec jak jest. Polne ma swoja zalete jest dobrze rozwinity
          oddział neonatologiczny o jak sie cos dzieje z dzidziusiem to faktycznie tam
          jest najlepiej bo z innych szpitali tam dzieci wozą. Ale nie mozna zakładac ze
          cos sie bedzie działo :) Życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamom i takiego
          super porodu jak ja miałam :) Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka