Dodaj do ulubionych

Warsztat samochodowy dla kobiet

12.10.11, 23:31
Witam!
Prowadzę badania na zajęcia z marketingu dot. nowej usługi - warsztatu samochodowego dla kobiet. Potrzebuję Twojej pomocy:) Dlatego bardzo proszę, jeśli jesteś kierowcą, o wypełnienie ankiety, której wyniki pomogą mi wykonać projekt. Jeśli jest to możliwe, to prześlij ją również innym kobietom - kierowcom. Będę bardzo wdzięczna, jeśli poświęcisz dla mnie kilka chwil wypełniając tę ankietę:
webankieta.pl/ankiety/woc3alii8tve.
Pozdrawiam i dziękuje: Basia
Obserwuj wątek
    • jacekmarmur Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 25.10.11, 21:58
      A co to za różnica, ja korzystam z www.solidny-blacharz.pl i z tego co zaobserwowałem i przy zdawaniu auta, jak i przy odbiorze, a akurat też Panie zostawiały swoje samochody do naprawy, to kobiety są tam traktowane z pełnym szacunkiem (jak coś jest nie wiadomo to pracownik potrafi tłumaczyć do znudzenia co i jak i to w sposób uważam bardzo zrozumiały dla nazwijmy to laika, przyznam się, że do takowych zaliczam się również ja-nie każdy facet musi się znać na mechanice, wbrew powszechnej opinii, podobnie jak to, że są kobiety, które nie jednego faceta, potrafią "poskładać w te klocki"-sam mam taka jedną koleżankę w pracy) i nawet lepiej od mężczyzn, więc po co znów coś bez sensu dzielić i stwarzać różnice...
      • Gość: BIBELLA Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.welnowiec.net 23.01.12, 12:35
        A ja mogę polecić fajną obsługę w warsztacie w Siemianowicach Śl. Warsztat się bodajże nazywa Negro czy coś takiego - szefem w każdym bądź razie jest Pan Mariusz.
        Jestem laikiem w sprawach naprawy i części a tam wszystko fajnie mi wytłumaczyli tak na babski rozum, no i oczywiście dobrze naprawili mi autko :) Polecam.
      • Gość: Sylwia Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 28.02.12, 10:55
        Jak najbardziej oddaję swój głos na solidny-blacharz.pl Praktycznie jak pomyśle o stosunku ich do kobiet, poziomie obsługi jak i jakości dokonanej naprawy, to mogę ich określić tylko samymi pozytywami
    • Gość: Mosqito Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 27.10.11, 17:37
      Szukasz przyjaznego warsztatu dla kobiet? Zobacz www.naprawy-nadwozi.pl Robiłem tam samochód i ja, ale również moja żona. Z tego co mi opowiadała, to mogę stwierdzić, że ich podejście do kobiet pod względem obsługi, wytłumaczenia wszystkiego oraz pomocy naprawdę zasługuje na pochwałę. Oczywiście samochodzik zrobiony idealnie.
      • bigmastiff Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 31.10.11, 15:26
        Może w recepcji warsztatu dla kobiet powinny też pracować kobiety.... Może jakaś nić porozumienia by była :-)
        • Gość: swrta Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.home.aster.pl 03.11.11, 10:00
          Szczerze mówiąc nie spotkałam się nigdy z warsztatami tylko dla kobiet... w sumie ciekawa inicjatywa :) Na szczęście nie musiałam nigdy często korzystać z usług warsztatów. A jeśli już, to korzystam z wyszukiwarek, np. ta jest świetna www.autosluga.pl/strona_glowna
          • rerekumkum04 Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 04.11.11, 13:45
            Jeżdzę Volvo S40 i muszę zmienić opony. Zawsze robię to w Karliku w Poznaniu. Przyjazny serwis nie tylko dla kobiet;) Ostatnio za naprawę zapłaciła 40% mniej, ot promocja taka jest hihi, dobrze, że moje autko wiedziało kiedy się popsuć.
            • Gość: matylda Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 14.11.11, 08:14
              zgadzam się z Tobą, serwis karlik jest przyjazny dla kobiet-oni zawsze mi spokojnie tłumaczą co i jak oraz dlaczego bo to dla mnie czarna magia
      • muminka21 Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 09.11.11, 11:29
        a może ktoś z was wie gdzie znajdę fajny warsztat blisko Komornik gdzie obsłużą kobietę kierowcę a nie kosmitę który niema pojęcia z czym się je....wymianę tarczy i klocków bez nabicia w butelkę
        • Gość: jomtom Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 22.11.11, 13:21
          Myślę, że nie do końca dobrym założeniem jest jeżdżenie do kogoś, kto jest blisko, jeśli zaufany mechanik jest nieco dalej, to raczej warto. Ktoś tu na przykład wspomniał o Karliku. Przykładam się, ponieważ i mnie jako kobiecie, tłumaczą jak należy i nigdy nie czuję, że robią ze mnie idiotkę.
          • Gość: Mijajja Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 28.11.11, 13:43
            Kobietom polecam ASO Karlik Volvo Baranowo, szybko i dokładnie, bez zbędnego gadania i namawiania na nie wiadomo jak drogie części, znamy to przecież. Do Karlika mozna przyjechać ze swoimi częściami a im zlecić montaż.
        • Gość: Gosg Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 31.05.12, 22:15
          Tam to nie wiem, ale w Gdańsku jest taki jeden - prowadzony m.in. przez kobietę :)
          Polecam - 3City Garage www.3citygarage.com
      • roma-nka Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 07.05.12, 02:18
        Ja również mam dobre zdanie o tym serwisie. Moje koleżanki zresztą też :) Więc chyba można uznać, że jest przyjazny dla płci pięknej :)
      • roma-nka Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 07.05.12, 02:21
        Gość portalu: Mosqito napisał(a):

> Szukasz przyjaznego warsztatu dla kobiet? Zobacz www.naprawy-nadwozi.pl Robiłem
        > tam samochód i ja, ale również moja żona. Z tego co mi opowiadała, to mogę stw
        > ierdzić, że ich podejście do kobiet pod względem obsługi, wytłumaczenia wszystk
        > iego oraz pomocy naprawdę zasługuje na pochwałę. Oczywiście samochodzik zrobion
        > y idealnie.

Ja również mam dobre zdanie o tym serwisie. Moje koleżanki zresztą też :) Więc chyba można uznać, że jest przyjazny dla płci pięknej :)
    • Gość: Mijajja Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 05.12.11, 12:35
      W Karliku nie pracują kobiety jako mechanicy, ale za to Panowie mechanicy są dla kobiet uprzejmi i służą wszelką poradą i pomocą. :)
      • rerekumkum04 Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 12.12.11, 15:45
        Kobiety byłyby chyba jeszcze lepszymi specami od facetów, ale....cóż. '
        Znam ten serwis w Baranowie, jest dobry, jak marki które serwisują.
        • leeonowa Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 20.12.11, 13:52
          Wszystko fajnie i pięknie, ale dlaczego u licha w ASO jest drożej? I tak będę korzystać, ale wolałabym aby ceny były niższe.
    • rerekumkum04 Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 29.12.11, 19:35
      Dokładnie jak mówi Agnieszka. NIe każdy domowy warsztat jest zły, tylko ma zazwyczaj ograniczone działanie. Dlatego jak ktoś nie wie, do kogo jechać powinien zdecydować się na ASO.
    • faflaming Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 31.12.11, 16:09
      Ja ostatnio trafiłam na przemiłą obsługę w mitcarze w Warszawie, podczas naprawy czekałam z pyszną kawą i gazetką. Takich miejsc powinno być więcej!:)
      • leeonowa Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 02.01.12, 11:27
        Coś mi się wydaje, że w każdym ASO można liczyć na kawę i gazetę. Żadna nowość.
    • Gość: Żona_Kermita Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 23.01.12, 16:40
      Nie wiem i zastanawiam się czy wszyscy zrozumieli o co chodziło w poście, ten był zaproszeniem do ankiety, a nie rozpisywaniem się odnośnie kto jaki warsztat poleca, a zrobiła się z tego paplanina odnośnie ten dobry, a ten jeszcze lepszy. W sumie czasy już takie, że mało kto będzie ryzykował, aby popsuć sobie opinię na zasadzie, że kobiety są gorzej traktowane. Uważam, że głównym problemem jest oddzielenie warsztatów dobrych i uczciwie traktujących klienta bez względu, czy jest to kobieta czy mężczyzna.Gdy trafimy bowiem do partacza, to obojętnie jaka będziemy mieli płeć to i tak będzie spróbował nas skubnąć i tak. Przykładowo jednym z takich, które uważam należy polecać jest ten z zawartego linku. Ale jest on uczciwy i poważnie traktujący klientów wszystkich, nie tylko mężczyzn lub kobiety. Nie zauważyłam tam takich różnic. I to chyba powinno być punktem wyjścia. Profesjonalizm bowiem uważam, że zależy od jakości naprawy i podejścia do klienta i to każdego, bez względu na to czy jest to kobieta, mężczyzna, osoba będąca właścicielem 25 letniego golfa, czy nowego BMW
      • Gość: elenna Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.181.50.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.06.12, 10:29
        Nie bardzo rozumiem, co to miałoby znaczyć, że warsztat jest dla kobiet? Że co? My takie „głupie” jesteśmy, że mechanika nie zrozumiemy?
        • Gość: Jolcia Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 27.06.12, 10:41
          To chyba takie lecenie stereotypem, ze jak babeczka, to nie wie co tam sidzi za stwr pod maska i jak z nim się obchodzić. Poza tym pewnie przeciętnej kbiecinie latwiej wcisnąć więcej pie...k niż normalnemy użytkownikowi samochodu, bo częściej się nie zna niż facet.
          • Gość: elenna Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.180.52.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.06.12, 11:01
            Co to znaczy „normalnemu”?! O ile rozumiem, że faceci z wyższością patrzą na kobiety za kółkiem, to nigdy nie zrozumiem tego podkładania się w takich dyskusjach samych kobiet. Drogie panie nie dajmy spychać się tylko i wyłącznie do roli pasażerek!
            • Gość: kolega_koleżanki Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.home.aster.pl 27.06.12, 11:18
              Widzę, że koleżanka bojowo nastawiona. :) Mam wiele znajomych, które doskonale sobie radzą za kółkiem, ale fakt jest taki, że jeśli chodzi o warsztat, to proszą swoich partnerów o załatwienie tego. Nie wiem, czy chodzi o jakość obsługi, czy może faktycznie wolą nie dyskutować o tematach, o których nie mają pojęcia? :/
              • Gość: elenna Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 27.06.12, 11:40
                Masakra. Ja już od jakiegoś czasu sama korzystam z warsztatu. Jakbym miała czekac az mój „misio” tam się wybierze, to chyba by mi się samochód ze starości rozleciał. Znalazłam sobie warsztat Motoricus.com – kupuję u nich przez internet usługę albo części i od razu zlecam montaż w ich konkretnym warsztacie. Naprawdę można to bezboleśnie i szybko załatwić – trzeba tylko pierwszy raz spróbować, a nie bać się. Odwagi!
            • Gość: zamir Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: 93.188.8.* 29.11.12, 16:45
              Niestety prawda jest taka, że w warsztatach pracują głównie faceci i na kobiety klientki patrzą z politowaniem. Co tu kryć, cała prawda. No dobra nie wszędzie;) A co do polecanych serwisów to ode mnie miłe słowo należy się panom z zakładu Serwis-Lakierniczy.pl i ich mogę zarekomendować.
      • karudka Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 03.02.13, 17:57
        Żono_Kermita :) w pełni popieram Twoją wypowiedź. Na uwagę zasługuje również ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi...dobry zakład mechaniczny naprawi 'staruszka' i 'młodzieniaszka', ale myślę że dobrze będzie jeśli w takim zakładzie będą pracowali mechanicy w różnym wieku
    • Gość: Gosg Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.play-internet.pl 22.06.12, 10:13

Polecam Babskie Wtorki w 3City Garage
      3citygarage.com/aktualnosci/20/babskie_wtorki_w_3cg.html
    • bestmaestra Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 23.11.12, 13:16
      to ja od siebie dorzuce jeszcze Auto Conrad na warszawskich bielanach, ze wzgledu na chociazby wygodna poczekalnie, w ktorej kobiety moga spokojnie poczekac na wykonanie uslugi :)
    • 2ganna Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 29.11.12, 14:46
      Witam
      Czy moglabym prosic o kontakt do autora postu- Basia - bar.ann - Serwis dla kobiet.
      Jestem bardzo zainteresowana przeprowadzona ankieta i jej wynikami - czy jest mozliwosc kontaktu z Pania w tej sprawie - mail / kom?

• Gość: gość Re: Warsztat samochodowy dla kobiet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.13, 15:31
        Polecam ten warsztat: www.motopartner2.pl/
        Pozdrawiam
    • jgalecky Re: Warsztat samochodowy dla kobiet 20.05.13, 11:20
      Polecam z czystym sumieniem :) Korzystam z usług Super Serwisu od prawie roku i jestem zadowolony. Żadnych przewałów i naciągania. Wcześniej parę razy naciąłem się na różnego rodzaju cwaniaków,ale tu jestem mile zaskoczony.
      Wpis dodaję w rewanżu za kawkę i miłą obsługę przy każdej mojej wizycie ;)
      www.facebook.com/superserwiswawa

Pozdrawiam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka