Dodaj do ulubionych

NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.07.03, 21:30
no, właśnie, które?
Obserwuj wątek
    • Gość: Beata Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.07.03, 21:32
      AVANTI - warsztat FIATA w Piasecznie.
      Robocizna to ponad 100% wartości wymienianych części. Zgroza.
      A części tak drogie, jakby były ze złota.

Ździercy.
      Omijać ich z daleka.
      • Gość: yaris Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: 80.72.34.* 08.07.03, 21:20
        Gość portalu: Beata napisał(a):

> AVANTI - warsztat FIATA w Piasecznie.
        > Robocizna to ponad 100% wartości wymienianych części. Zgroza.
        > A części tak drogie, jakby były ze złota.
        >
        > Ździercy.
        > Omijać ich z daleka.

to pojedż do "toyota z radością"
        robocizna 200 zl za godz {wymiana klocków to 2 godz}
        a części ceny z kosmosu
        • Gość: pako Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.ipartners.pl 16.07.03, 11:29
          Warsztat autoryzowany Nissana w Łomiankach to chyba najdroższy warsztat Nissana
          w Warszawie do tego niesolidny.
          Na marginaesie do warsztatów najlepiej przyjeżdzać z wasnymi częściami można je
          teraz kupić bez większych problemów.
          Klocki proponuję wymieniać samemu bo to żadna sztuka.

pako
          • Gość: Andy Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.03, 12:06
            Solidny??? Wolne żarty. Jak naprawiałem u nich samochod po stluczce to dopiero
            po 2 tygodniach od momentu dostania od PZu zestawu czesci do wymiany zlorzyli
            zamowienie na nie w Nissan Polska na Muszkieterow. Wiem o tym bo pracuje tam
            moj znajomy. A mi wciskali ciemnote ze tak dlugo czesci sie sprowadza.
            Naciagacze. Po zrobionej awanturze dopiero wzieli sie do roboty. A ceny swoja
            droga wysoki. Pozdrawiam
        • Gość: Sie porobiło Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: 62.233.164.* 16.12.03, 20:01
          Wymiana klocków 2 godzny?
          To chyba jak im oczy zawiążesz.
    • Gość: Clint Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: 195.8.130.* 17.07.03, 23:51
      Hyundai na Hynka

1300 za przeglad + klocki (przod) po 30000 w Accencie

Clint
      • krokusek Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach 04.08.03, 08:52
        Nissan na Opaczewskiego.
        Szybko ale ceny kosmiczne. Za wymiane oleju, filtr powietrza i klockow 1300.
        • Gość: NieFilozof Robcie to sami ! IP: *.netspeed.com.au 04.08.03, 10:16
          krokusek napisała:

> Nissan na Opaczewskiego.
          > Szybko ale ceny kosmiczne. Za wymiane oleju, filtr powietrza i klockow 1300.

Wlasnie taki sewis sobie zrobilem sam. Ceny czesci (podobne do tych w Polsce)
          wyszly mi na 265 zlotych, w tym dodatkowo filtr oleju). Calosc zajela mi ok.
          1.5 godziny. Kochani - robcie to sami!!!! Wcale nie trudne i nie potrzeba
          zadnych specjalistycznych narzedzi.
          • Gość: Sie porobiło Re: Robcie to sami ! IP: 62.233.164.* 16.12.03, 20:04
            Tylko trzeba mieć warunki.
        • Gość: jacko Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 17:51
          chyba na Oczapowskiego
    • Gość: voytex Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.dmpbk.com.pl 22.12.03, 09:27
      Auto Plaza Warszawa - serwis forda, tam się chyba tylko Bill Gates serwisuje
    • Gość: Wowa Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.spray.net.pl 30.12.03, 19:05
      Auto Plaza przy Popularnej w Warszawie. Zakup plus montaz kompletu chlapaczy w
      nowym Mondeo kosztuje u nich ok. 360 PLN. Akurat wybieram sie dalej od
      Warszawy i zadzwonilem do dilera, ktorego bede mial po drodze. Tam zaplace 240
      PLN (210 zlotych to chlapacze, cena taka sama jak w Auto Plaza). Montaz
      wychodzi kilkakrotnie taniej. Zeby bylo ciekawiej, dodam ze gdy w Plazie
      zapytalem dlaczego tak drogo, powiedzieli ze to... sporo roboty, samochod mus
      zostawic na ok. 1 godziny. U tego drugiego dilera dowiedzialem sie, ze montaz
      to "chwila moment." To przykre, ze tak traktuje sie klientow w Warszawie. Nie
      zamierzam tego tak zostawic. Wysle pismo do Ford Polska i przytocze swoja
      rozmowe z serwisantem Auto Plazy. Godzine to by mi nie montowali chlapaczy,
      chyba nawet po pijaku.
      • Gość: zx W hondzie lepiej... IP: *.crowley.pl 06.04.04, 12:17
        Cena za 1 szt chlapacza do prelude 150 pln netto. Bez montażu.
      • Gość: hanabe Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.04, 20:01
        polecam MIDas jeśli chodzi o naprawy obsługowe typu klocki czy wymiany filtrów
        itp.
        odradzam B&B na wałbrzyskiej. kiedyś nie dość że zapłaciłem jak w ASO to po
        wymianie jakiś gum w zawieszeniu megana nie zrobili zbierzności i opny też błem
        w plecy. omijajcie z daleka. szef serwisu niski i gruby to cham i burak, drugi
        w okularach uprzejmy i uczynny.
        jeśli chodzi o blacharke to polecam EWATEX parowcowa nietanio jak dla PZU ale
        bardzo solidnie i to wszystkie marki do tego auto zastępcze które ja zdawałem z
        trzema szkodami ale i tak byli mili
      • Gość: mask Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.met.pl 15.06.05, 22:51
        "Guzik" Ci to da. Zobaczysz.
    • Gość: golfiarz Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.bphpbk.pl 25.03.04, 16:19
      Rowiński w Piasecznie. Przegląd Golfa IV po 60K - 1875 zł (wymienili świece).
      Szczęka mi opadła.
      • Gość: Marcin_ Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.03.04, 09:55
        AZ auto (mazda)
        servis klimy: wym: czynnik chlodniczy, srodek dezynfekujący, filtr oleju i
        zaroweczka - to juz nie klima oczywiscie:)) - 191 zl
        Cena czesci: 178.01
        Razem 369 - (z rabatem)
        • Gość: zenon77 Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.man.polbox.pl 06.04.04, 00:08
          Panowie, trzeba być ciężko chorym, by płacić taką kasę za serwisy.
          Seat Toledo tdi '01
          - olej Castrol RS 10W60
          - filtr oleju Knecht
          - filtr powietrza Filtron
          - filtr paliwa Filtron
          - filtr przeciwpyłkowy Filtron (z węglam)
          - robocizna
          razem 410 pln
          warsztat w Radziejowicach i bez kafelków...
          • Gość: aga Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.neostrada.pl / *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.04, 20:42
            CARSERWIS NA 1-SZEGO SIERPNIA! Chryste Panie! Mialam stluczke, oddalam im auto
            (Cienias)(zachecilo mnie to, ze mi powiedzieli, ze dostane zastepczy,
            oczywiscie zostalam zrobiona w wała i nie dostalam!)Troche roboty bylo, to fakt
            (niemniej jeździl, nie musial byc holowany)Uwaga: czesci kosztowaly 1327 a
            robocizna 1515!!!!Myslalam, ze sie przewroce! Dobrze ze z Auto Casco szlo! Sam
            lakiernik za robocizne policzyl 520 zl!!! A do lakierowania byla tylko pokrywa
            silnika!!!!! Omijać z daleka!!!!! teraz jezdze do autoryzowanego serwisu Fiata
            AUTO CONRAD ul.Sokratesa 7- szybko, tanio, solidnie, mila obsluga, kawusie
            dadzą Panowie, rabacik dali 10% - polecam!!
          • Gość: Zośka Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.chello.pl 20.10.04, 15:26
            A czy w tych Radziejowicach robią tylko seata, czy inne samochody też ?
    • Gość: kas_kom Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.zus.pl 30.08.04, 13:17
      Synoradzki Renault (bartycka)

Naprawa powypadkowa, wymina zderzaka(urawny zaczep) plus inne drobiazgi ponad
      2000 zł., z tego lakier na zderzaku nie pasuje do reszty samochodu odcieniem ,
      ma dziwne niedomalowane miejsca i odstaje z jednej strony przy błotniku.
      Poprostu brak profesjonalizmu.
    • Gość: też Beata Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.chello.pl 30.08.04, 16:46
      Opel na Mangalii - drogo i przy okazji wykręcą co nowe i dobre i zamienią na
      stare i zużyte- szczególnie gdy samochód jest na gwarancji i jesteśmy zdani na
      serwis autoryzowany!
    • Gość: Paweł Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: 193.111.166.* 31.08.04, 10:26
      Nieautoryzowany OPEL + MERCEDES + Inne na ul.Markowskiej róg Ząbkowskiej.
      Wlasciciel-obrzydliwy staruch, (plujący, śmierdzący i śliniący się na widok
      kobiety) wmawia, że jest guru motoryzacyjnym i będzie niezwykle tanio i
      niezwykle solidnie. Nieststy, cena ostateczna nijak się ma do wcześniej
      uzgodnionej (wychodzi podobnie jak w ASO), żadnej specyfikacji za co się płaci,
      żadnego podziału na części i robociznę, o zgłoszonych usterkach ZAPOMINA. W
      przypadku żądania szczegółowego rachunku (nie faktury!!!), stwierdza że OK, ale
      będzie musiał doliczyć jeszcze VAT 22%. !!!O M I J A Ć!!!
    • Gość: Kamil Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.idea.pl 02.09.04, 10:19
      Po wejściu Polski do UE nie musicie już jeżdzić do autoryzowanych warsztatów i
      płacić podatku na utrzymanie serwisu.Dlatego jeżeli gdzieś jest za drogo po
      prostu nie należy tam naprawiać samochodu Jest wiele warsztatów niezależnych
      bardzo dobrze wyposażonych i starających się o to by klient był zadowolony a
      nie działających w myśl zasady że i tak musi przyjechać bo ma auto na gwarancji
      • Gość: marcin Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.chello.pl 20.10.04, 21:19
        witam
        ja serwisuje auto juz od okolo 6 lat u juz znajomego, kiedys pana mechanika i
        jestem bardzo zadowolony. robi to w garazu we wlasnym domu, kiedys mial nawet
        firme ale chyba ma za niskie ceny zeby utrzymac firme. serwisowalem u niego 2
        hondy, audi, peugeota, passata itp. robi wszystko oprocz elektryki.
        za standardowy przeglad wymiana wszystkich filtrow + oleju+ sprawdzenie luzow i
        sprawdzenie podanych przezemnie usterek to koszt robocizny max 100zł max!!!
        wymiana koncowek, całych wahaczy itp itd to okolo 40zł (okolo mniej niz
        wiecej), amortyzatorów szt okolo 40zł. zawsze przed robocizna wiem mniejwiecej
        ile zaplace +- 20zł
        TO JEST WARSZTAT A NIE ASO GDZIE OSZUKUJA JAK MOGA, CO LEPSZE TO DLA SIEBIE
        (MECHANICY)
        NAJLEPIEJ MIEC SWOJEGO CZLOWIEKA, NAWET W ASO PO GODZINACH COS ZROBI.
        • Gość: marcin Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.chello.pl 20.10.04, 21:38
          namiar na goscia podalem w poscie "dobry warsztat"
          dotyczy wczesniejszej wiadomosci
          • Gość: alex Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.04, 17:14
            nie moge znalezc tego postu, mozesz podac namiary jeszcze raz
        • Gość: tecznik Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.04, 00:34
          panowie o czym my rozmawiamy jeśli ktoś robi to bez szyldu to ceny które tu
          serwujecie są zawyżone o 15%.Jeśli ktoś robi to na legalu to koszty zawierające
          się w rachunku wynoszą około 50%bo ten warsztat musi to odprowadzić.To moze
          wogule zlikwidować instytuctę państwa i będzie wolna amerykanka a póżniej Putin
          przejmnie
          • Gość: zzzzzz Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.ciechanow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.04, 00:38
            Wszyscy by chcili wozić się furami i jeszcze na kredyt a za naprawę i serwis
            wpłacać do szarej strefy a to dobre............jak nie masz kasy to MZK
            • Gość: toyota man Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 23:16
              trzeba byc zdrowo walnietym by wydawac kilkaset czy tysiace zlotych na
              podstawowe eksploatacyjne naprawy i to bez wzgledu na stan konta.zwykle jest
              tak ze b. bogaci serwisuja u przyslowiowego pana stasia za pare zlotych a ci
              ktorzy maja nowki z salonu i niekiedy na kredyt to jezdza po aso i plac(z)ą.ja
              mam uzywana toyote i wymieniam oleje,klocki w malych warsztatach pod wawa za
              normalne pieniadze
              • Gość: sumator Re: NAJDROŻSZE warsztaty w Warszawie i okolicach IP: *.europe.hp.net 31.12.04, 11:06
                ... i to jest chyba podsumowanie całej tej dyskusji - w Warszawie i okolicach
                nie warto serwisować samochodów, wyłaczając oczywiście zaufanych "własnych"
                mechaników. Proponuję wybrać się gdzieś dalej np. do Krakowa, Wrocławia,
                Radomia lub mniejszego miasta. Z doświadczeń własnych i moich kolegów, nie
                koniecznie pochodzących z Warszawy, wynika jasno, że poza stolicą jest taniej
                lepiej. Pozostaje jednak pytanie kiedy się zmieni na dobre w Wawie? - Może jak
                przestaniemy u nich serwisować???
                Pozdrowienia dla wszystkich.
                • Gość: john Markowska- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 18:25
                  Trzymal mi samochod 2 dni (2 dni!!!), zeby stwierdzic, ze nie potrafia go
                  naprawic. Gdybym go stamtad nie zabral, stal by tam pewnie jeszcze tydzien. Nie
                  polecam.
                • Gość: seat cordoba NAJDROŻSZE i NAJGORSZE bez specjalistów IP: *.chello.pl 24.06.05, 10:01
                  w łomiankach seat lipa- popsuł mi się alternator w piątek godz 15.00 ////
                  najpierw kazali mi wjechać na podnośnik potem iść na kawę ale na szczęście
                  zostałem przy samochodzie potem rozgrzebali całe liczniki by dostać się do
                  lampki alternatora gdzie można ją było sprawdzić po kabelkach po stwierdzeniu
                  że lamka jest dobra w pośpiechu skręcili pulpit spowrotem już nieładnie
                  dopasowali i zerwali gwinty w gniazdach 2 śrób ubrudzili mi siedzenie kierowcy
                  brudnym pokrowcem i na koniec zwaliło mnie z nóg jak powiedzieli że elektryka
                  już nie ma będzie w poniedziałek i nagle wszyscy mechanicy znikneli z pola
                  widzenia poszedłem do biura a tam wszyscy zajęci ( 2 przy telefonie ze sztuczną
                  rozmową a trzeci nos w papierach -

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka