Dodaj do ulubionych

gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa?

14.02.08, 07:56
czy możecie polecić jakiegoś dobrego mechanika w Warszawie lub
okolicach do VW?
Obserwuj wątek
    • Gość: tomek Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.08, 12:35
      moj mechanik od audi i vw naprawia tylko te marki ma caly sprzet i
      dojedzie takze polecam jego nr 782 335 079 naprawde zna sie na zeczy
      • Gość: Jetta Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 14:01
        "782-335-079" owszem ten Pan się zna ale na zawyżaniu cen za swoje
        usługi których w taknaprawde nie wykonuje. Miałem przyjemność
        korzystać z usługi naprawy tzw. prywaty w czasie gdy owy Pan
        pracował w dośc renowmowanym serwisie.
        Totalna porażka, człowiek nie poważny niesumienny. Nie pokwapił sie
        nawet do wymiany oleju za który oczywiście dostał zapłate.
        To chyba nie tylko moje zdanie bo w w/w serwisie też juz nie pacuje.
        • Gość: passat Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 14:17
          Podzielam Pana zdanie, owy mechanik to krętacz i oszust. Mnie
          naciągnął na duże koszty, a nic w samochodzie nie zrobił. Nikomu bym
          go nie poleciła.Uważajcie na niego!!!!
    • Gość: epsilon Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 11:36
      Spróbuj w Warszawie na ulicy Mińskiej 25. Tam jest serwis i sklep z
      częściami. Warsztat jest niepozorny ale tani i chyba dobrze robią.
      Ja tam jeżdze z Oplem. Telefon do nich 022-870-57-54
      • Gość: epsilon Uzupełnienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.09, 11:46
        Patrz: www.krol-auto.pl
    • ritz345 Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? 14.03.09, 18:08
      drogi kolego moim skromnym zdaniem jak z VW to tylko do Piastowa na
      ul.Grunwaldzką Tam jest warsztat robiący tylko grup VW(SKODA, VW,
      AUDI,SEAT)i nic wiecej solidnie tanio tel juz nie mam (zmieniłem
      markę) Facet jest bardzo znany w okolicy. Znam sie troche na
      mechanice i jak widziałem jak panowie robią to naprawde trudno sie
      przyczepic.
      • Gość: vw Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.09, 21:58
        polecam JAROSŁAW LISZKIEWICZ 0 664 022 964 na co dzien pracuje w
        serwisie po godzinach naprawia w domu, ma własny warsztat.
        naprawde tanio, solidnie i profesjonalnie
        warszawa zachód
    • smogorzewski.w Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? 05.01.17, 14:33
      Ja mogę Ci polecić mobilny warsztat Besthol Mają ciekawe i innowacyjne rozwiązania, bo przyjeżdżają specjalistycznymi pojazdami mobilnego serwisu z pełnym wyposażeniem w każde miejsce, gdzie tylko chcesz - pod dom, pod biuro, albo nawet na ulicy jak masz nagłą usterkę. Mechanik robi od ręki diagnostykę, podpina komputer jak trzeba, od razu informuje co jest nie tak i mówi jaki będzie koszt naprawy i ile będą kosztowały części (wyceniają osobno oryginalne części i zamienniki żeby sobie wybrać). Potem ogarniają na szybko części jak nie mają akurat tego co trzeba przy sobie i przyjeżdżają tego samego dnia żeby naprawić autko. Ciekawe rozwiązanie bo nie trzeba stać w korkach jadąc do warsztatu, nie trzeba czekać na naprawę tylko można się zająć swoimi sprawami, nie trzeba też holować samochodu. Cenowo liczą sobie podobnie jak stacjonarne serwisy. A jak samochód wymaga naprawy na podnośniku to dają protokół przyjęcia pojazdu do naprawy, zabierają samochód, naprawiają i odstawiają znów pod dom. Ja korzystałem i jak do tej pory wszystko działa. Pracują przez całą dobę, bo mają też pomoc drogową i auto holowanie, więc można się umawiać na późne godziny z naprawami.
    • Gość: Ukaszowsky Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: 91.230.98.* 02.01.22, 20:31
      Marki, Słoneczna, Auto Matraszek automatraszek.pl/. Kiedyś aso hondy, obecnie wszystkie marki serwisują. Wiem, bo sam do nich jeżdżę z Fordem i Toyotą. Jakoś obsługi naprawdę wysoka, moim zdaniem dużo lepsza niż w dużych punktach aso w Wawie, gdzie jest gigantyczny przemiał.
    • Gość: Piterek Re: gdzie w Warszawie dobry mechanik do VW Golfa? IP: 91.230.98.* 30.03.22, 22:53
      Polecam Ci ten serwis automatraszek.bosch-service.pl/pl/serwis - W Markach k. Wawy. Mają naprawdę super fachowców i naprawiają auta bez względu na markę. Kiedyś byli aso Hondy, mają w standardzie wysoki poziom obsługi klienta.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka