Dodaj do ulubionych

Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa

IP: *.centertel.pl 15.05.08, 10:04
Wypisujcie plz które stacje diagnostyczne nie są godne polecenia.
Ja miałem przykre doświadczenia z Andrzejem Norwa - warszawa
wrocławska 4.
Uwaga!!! zatrzymują tam papiery od wozu jeśli np samochód ma coś ze
światłami lub po prostu jest coś nie tak. Nie polecam wam tam
jeździć!! do tego zgarniają forsę za przegląd po czym zatrzymują
papiery od wozu. Do tego ta beznadziejna obsługa!!!!
Obserwuj wątek
    • konrad.w6 Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa 22.05.08, 09:45
      Normalna praktyka, jeśli stan techniczny pojazdu zagraża bezpieczeńswu ruchu,
      zatrzymywany jest dowód rejestracyjny przez Stacje Kontroli. W Norwegii np. w
      takim przypadku odkrecają tablice rejestracyjne i zwracają do Wydz. Kom. Nie
      zaginaj, że papiery zatrzymano Ci za żarówkę.
          • kbinek Re: Warszawa AutoCrew - UWAGA!!! 16.03.15, 08:23
            Zdecydowanie odradzam z korzystania z ich usług. Diagnosta absolutnie kulturą nie grzeszy !!! Podczas przeglądu na siłę stara się znaleźć jakąś usterkę, doczepił się do hamulca ręcznego, ok pojechałem od razu do mechanika ten wymienił szczęki w bębnach, podciągnął linki, po zaciągnięciu hamulca nie było szans na jakikolwiek ruch kół, ale dla diagnosty ciągle mało (mechanik stwierdził że facet ma chyba jakiś problem ale innej natury), a nagle okazało się że żaróweczka jest spalona w podświetleniu tablicy. Stanowczo nie polecam !!!Wpisz swoją odpowiedź
            • Gość: Nick Re: Warszawa AutoCrew - UWAGA!!! IP: *.146.160.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.12.16, 22:44
              Oszuści, naciągacze i do tego bardzo nie uprzejmi! Sikorskiego 5.
              Dzisiaj robiłam przegląd.Miałam "przyjemność" być obsłużona przez Sebastiana Gałeckiego. Wyraz twarzy już mnie przeraził. Żadnego kontaktu z klientem. Jedyne co usłyszałam, to dowód poproszę. No nic pomyślałam. Wsiadł do auta, podjechał do stanowiska sprawdzać hamulce i takie tam, potem podnośnik i kontynuacja sprawdzania. Wziął wydruk, podszedł do biurka i oznajmia mi, że nie przeszedł przeglądu, bo po pierwsze, świeci się kontrolka ABS, po drugie mała siła hamowania. Byłam oburzona, że po tym jak wsiadł do auta, to od razu z niego nie wysiadł i nie powiedział, że już świecąca się kontrolka dyskwalifikuje auta. Powiedziałam, że to zwyczajne naciąganie. Powinien zapytać czy przystąpić do przeglądu! Po co oglądać auto, skoro i tak nic to nie da. Napyskował mi, że tak uszkodzone auto przyprowadzam i mam pretensje. Na końcu kazał mi samej wyjechać z kanału i odwrócił się tyłem, co by ewentualnie nie widzieć, że się nie wyrobiłam!
              Od lat robię przeglądy i nawet jak zdarzyło mi się przyjechać z jedną spaloną żarówką, to był uśmiech i jej wymiana. Nieważne jakim autem przyjechałam, czy takim za 100tys czy za 10tys. Powinnam być obsłużona profesjonalnie, bez naciągania. Normalny człowiek a takich spotykam, wysiadł by od razu i powiedziała: to bez sensu, świeci się kontrolka. Przeglądu nie przejdzie, chyba, że chce pani znać ewentualne inne usterki, to możemy go zrobić. Tu nic, przyjechała głupia baba, to co mi! Dramat. Tego pana omijać, chyba, że jesteście pewni, że auto cud malinka.
      • Gość: gizmo Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.19, 12:37
        Poleczki 11!!! Masakra,samochód przechodzi przegląd a po 10 miesiącach w czasie przeglądu przed sprzedażą ,wykrywają usterki które nie powstały wczoraj, i określają koszt naprawy na ponad 2 tys. / samochód wart 4000 / W innym warsztacie niecały 1 tysiąc. W międzyczasie nie są w stanie ustalić dlaczego auto nie pali po nocy. Wymienili różne części na ok.500 zł. metodą prób i błędów na koszt właściciela, po czym Pan Mechanik rozłożył bezradnie ręce. W innym warsztacie usunęli usterkę za 700 zł. ale skutecznie
    • Gość: Felix Andrzej Norwa - Warszawa ul Wrocławska 4 IP: *.stansat.pl 27.08.08, 20:44
      Ja również miałem przykre doświadczenie stacji Andrzej Norwa - Warszawa ul Wrocławska 4. Zapłaciłem za przegląd ponad 2000zł a do tego przy wymianie termostatu do płynu chłodniczego został założony nie od tego modelu przez co mało brakowało abym miał przegrzanie silnika.
      2 Naciąganie klienta
      3 Beznadziejna obsługa.
      4 Nie uwzględniają reklamacji na części złej jakości założone w ciągu tygodnia tym warsztacie.
      5 Nie uwzględniają gwarancji
      6 Nie profesjonalny personel warsztatu.
      7 Stanowczo odradzam wizytę w tym warsztacie.
              • Gość: 4x4 Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa migdałowa IP: *.play-internet.pl 08.01.14, 10:36
                Wielka wiocha !
                Kończy mi się przegląd w moim subaru foresterze i postanowiłem skorzystać z usług SKP na Ursynowie. Najpierw czekałem 30 minut, bo pan wyszedł i pozamykał drzwi od wewnątrz. Gdy już otworzył podwoje stwierdził, że mam napęd na obie osie i diagnostyka może grozić uszkodzeniem ich rolek (jeden z ząbków im się oderwał). Dzwonił do szefa, potem do dystrybutora sprzętu diagnostycznego pytając czy może zrobić przegląd. Po kolejnych 15' czekania stwierdził, że przegląd się nie odbędzie. No cóż, dziadostwo absolutne !
                Panowie obok (wulkanizacja) podczas naprawy opony w moim aucie 3 mce temu uszkodzili czujnik ciśnienia w naprawianej oponie. Niestety, nie mogli mi już pomóc, bo nie stać ich na przyrząd do wymiany/naprawy czujnika.
                Uważam, że każdy powinien być odpowiedzialny za swoje czyny, jeśli mieni się prpfesjonalistą. Ja - kierowca zostałem z uszkodzonym czujnikiem i wentylem, co może doprowadzić do katastrofy drogowej oraz z brakiem przeglądu, co grozi nałożeniem mandatu i zatrzymaniem dowodu.
                Stolica, a takie dziadostwo !
                • Gość: ehh Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa migdałowa IP: 46.31.32.* 13.02.14, 19:46
                  Nie rozumiem Twojego narzekania na zaistniałą sytuacje. Skoro stolica i takie dzidostwo to wracaj SŁOIKU do siebie na wieś to nie bedziesz miał powodow do tego typu narzekań. Z tego co piszesz to gościu chciał ci zrobic ten przegląd ale wolał się upewnić czy coś mu sie nie stanie ze sprzętem bardziej niż już sie stało. Gdyby był to twój interes pewnie podjoł byś podobną decyzję nie ryzykując doszczętnego zniszczenia urządzenia. Ja jestem klientem tego bałaganu juz od kilku lat i generalnie nie narzekam , a tego co mi wiadomo to wulkanizacja która jest obok jest zupelnie kogoś innego ale Ty jak 100% wieśniak wrzucasz wszystkich do jednego wora. I pewnie gdybyś na ORLENIE obok zjadł popsutego hot doga to też byś sie tutaj wypłakał ze tam jest dziadostwo. Przyjechoło to takie ze wsi do stolicy,dostalo to takie firmowe auto i juz jest panisko i wyżej sra niż dupe ma. (a bagażnik pełen słoików od mamusi) Bo w stolicy drogo mamuni. ŻENADA
                • Gość: somebody Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa migdałowa IP: *.dynamic.chello.pl 04.07.14, 11:33
                  Nie polecam również tej stacji. Zdzieraja z klienta. Zastanówcie sie kilka razy zanim zdecydyjecie sie na przeglad w tym miejscu! Wystarczy ze będzie drobna usterka widoczna przed wjazdem do garażu to Pan pracujący na tej stacji nie powiadomi Was o tym wiedząc juz wcześniej ze samochód nie przejdzie przeglądu a na koniec skasuje Was pełną kwota dając kwitek ważny 2tyg na poprawienie usterek po czym kolejna oplata za sprawdzenie. Żenada!!! Nigdy więcej w tym miejscu!
                  • Gość: audi Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa migdałowa IP: 46.31.32.* 19.08.14, 17:33
                    Nie zgodzę się z Twoja opinią. Pachnie opinią konkurencji.Ale to tylko moje spostrzezenie. Byłem na tej stacji wczoraj tj.18 sierpnia i Pan wyszedł poprosił o dowód i kluczyki po czym wsiadł do samochodu i po chwili wysiadł informując mnie że pojazd ma dwie usterki. Pęknięte lusterko i nieszczelny wydech (fakt) po czym powiedział mi że z tymi usterkami już może mi powiedzieć ze samochód nie przejdzie przeglądu i jak chce to on może zrobić przegląd ale wtedy bede miał 14 dni na naprawe ale badanie w sumie bedzie kosztować troche wiecej bo potem za te usterki płaci się 20 albo 40 pln,to zależy od usterek czy jakos tak i ze decyzje zostawia mi.Chwile jeszcze porozmawialiśy wszystko mi wyjaśnił i jednak zdecydowałem sie zrobić cały przegląd żeby nie jeździć kilka razy. Przyznam że nie rozumiem co niektórych opini bo cała wizyta przebiagła całkiem normalnie i pan nie był ani zadufany ani nie przyjemny jak to ktos napisał.Wręcz przeciwnie.Nawet nie chciał polecić zadnego warsztatu jak go zapytałem gdzie najlepiej zrobić.Nie wiem dlaczego.Dzisiaj odbieram samochód od mechanika (feuwert polecacie??? bo na szybko nic innego nie znalazłem) i chyba jutro pojade dokończyć przeglad.Nie mam powodów żeby nie polecać tej stacji wręcz przeciwnie. polecam osobom dbajacym o swoje auta.Dla mnie ok
      • Gość: klient migdałowej Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 16:23
        byłem przy dyskusji jakiegos klienta z tamtejszytm diagnosta.diagnosta twierdził ze jego samochód jest niesprawny a własciciel upierał sie ze jest.postawcie sie w jego sytuacji.sprawdził stwierdził ze cos jest nie tak to trzeba to zrobiuc i juz a nie upierac sie jak niema sie racji.uwazam ze szczegółowe spr.kazdego z naszych to nasze wspolne bezpieczenstwo.oczywiscie najlepiej byłoby dla własciciela zeby owy diagnosta nic nie znajdował.nic nie poradza ze takie sa przepisy.polska to kraj pełen skrzyzowan.i uwazam ze niema sie co czepiac ludzi ktozy pracuja zgodnie z prawem.a ci co pisza na forach o ludzia nap.takich jak diagnosci poprostu mieli niesprawne auto ale mimo to chcieliby miec podbity dowód.ale zekomy diagnosta tego nie zrobił to najłatwiej obsmarowac go na forum i to jeszcze tak jego i cała firme w ktorj pracuje.fora pełne sa takich wpisów.takie jest moje zdanie.
        ja tam bede wracał bo przynajmniej wiem co jest do zrobienia w aucie.robie i jest ok.na nowoursynowskiej jak byłem to wjechałem podbili i wyjechałem.oczywiscie kazdy zrobi taj jak bedzie uwazał.
        • Gość: dek Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.02.12, 21:48
          Kolejny głupi pajac żeby mieć pewność że auto będzie sprawne musiałbyś dokonywać przeglądów tak jak mają samoloty skąd wiesz że wyjeżdżając z SKP masz sprawny samochód przez rok BARANIE ! najedziesz na byle dziure i usterka gotowa albo kupisz kostki hamulcowe które nie wytrzymają 3 miesięcy TE PRZEGLĄDY TO KOLEJNY PRZEPIS KTÓRY KOMUŚ NABIŁ KASE a takie głupki jak ty to popierają a może masz coś wspólneo z tą stacją ?
        • Gość: gosc 21 Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.dip.t-dialin.net 23.01.13, 01:20
          szanowny kolego , na pewno masz racje co do usterek i ewentualnych napraw , ale nie piszesz nic na temat tresci w/w.dyskusji, Niedopuszczalne jest zatrzymywanie dokumentow i auta.Wytlumaczalne jest tylko w przypadku usterek ukladu kieroniczego lub hamulcowego, w innym przypadku moze byc sporzadzona notatka powiadamiajaca Urzad Komunikacji i Policje.
          W zadnym przypadku nie wolno Stacji Kontroli narzucac tzw. polecanych przez nich warsztatow . albowiem kazdy ma prawo wybrac warsztat do ktorego ma pelne zaufanie co do wykonanej uslugi i co do wysokosci pobranych oplat za nia
          • Gość: taaaaaaaa Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.13, 16:13
            kolego szanowny.wypisujac teksty typu ze cos jest niedopuszczalne odnosze wrazenie ze piszacy wie co pisze.niestety w tym przypadku piszesz niesamowite bzdury!!!!!!!!!! po pierwsze pracownik stacji ma prawo a nawet obowiazek zatrzymac dowód rejestracyjny w przypadku gdzy stwierdzi ze pojaz jest niesparwny technicznie. tak nakazuje mu ustawa prawo o ruchu drogowym.jest dzisiatki powodów za ktore diagnosta moze zatrzymac dowod rejestracyjny.poczytaj o tym zanim napiszesz jakies idiotyzmy. po drugie nikt tu nigdzie nie napisał ze diagnosta moze zatrzymac samochód.bo nie moze tego zrobic. po trzecie nikogo sie w takiej sutuacji nie powiadamia.poprostu zatrzymany dowód rejestracyjny wysyła sie do organy który go wydał.po czwarte nie powiadamia sie policji.w jakim ty swiecie zyjesz.to nie komuna.po piate niema urzedu komunikacji , jest wydział komunikacji i dróg. cytuje ---Niedopuszczalne jest zatrzymywanie dokumentow i auta.Wytlumaczalne jest tylko w przypadku usterek ukladu kieroniczego lub hamulcowego, w innym przypadku moze byc sporzadzona notatka powiadamiajaca Urzad Komunikacji i Policje. --
      • Gość: telewizyjna Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.static.chello.pl 05.08.15, 13:50
        POTWIERDZAM! Naciągacze jakich mało na Migdałowej. Zatrzymali mi dowód na dzień przed ważnym wyjazdem na plan zdjęciowy i zatrzymali moje narzędzie pracy na miesiąc. Po podjechaniu na inną stację okazało się, że samochód nadaje się do ruchu i nie ma powodu, żeby zatrzymywać dowód. Pan na Migdałowej szybciutko od razu polecał mi lawetę i autokasację na Strażackiej. Przypadek? Do tego dodam, że jestem kobietą i zgodnie z polskimi tradycjami Pan chyba założył,że będzie łatwo mnie oszukać, nie przewidział jednak, że jestem inżynierem. Pozdro i wystrzegać się Migdałowej.
        • Gość: ściemniasz zapewne Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.15, 14:04
          znam tą stację od lat. owszem są drobiazgowi ale mnie to bardzo odpowiada. nie sądzę aby zabrali ci papiery za jakąś bzdurę. sama zresztą piszesz że nie miałaś pojazdu przez miesiąc. wniosek nasuwa się sam. naprawiłaś auto w ciągu miesiąca i pojechałaś już gdzie indziej. podobno są stacje gdzie da się załatwić że tak powiem,pieczątkę!!!! ale czy o to chodzi??? swoją drogą i z samego doświadczenia z tą stacją kręcisz z polecaniem przez nich.mi powiedział koleś krótko, nikogo i niczego nie polecamy. poza tym jeśli nawet już polecili ci jakiś punkt z autokasacją to pewnie nie bez powodu (samochód w kiepskim bardzo stanie???? ) i jeszcze jedno??? gdzie tu oszustwo i naciąganie???
    • Gość: user123 Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.elartnet.pl 29.06.10, 17:45
      Przestrzegam przed Stacją Kontroli Pojazdów Motos www.motos.waw.pl/ przy Kłobuckiej 10a w Warszawie. Kasę wzięli (162zł bo z LPG), a badania techniczne nie zostały przedłużone, ponieważ DMC pojazdu w dowodzie rejestracyjnym nie zgadzało się z tą na tabliczce znamieniowej. Inny nierozgarnięty kolega po fachu przy pierwszej rejestracji w kraju wpisał nieprawidłową wartość. Po korekcie u pierwotnego diagnosty w urzędzie powiedzieli, że nie mogą mi wydać poprawionego dowodu, bo nie mam badań technicznych i zostałem w sytuacji bez wyjścia. Nie jedźcie tam, bo w sprawnym samochodzie znajdą problem. Straciłem sporo kasy i czasu (szukanie pierwotnego diagnosty w innej miejscowości, paliwo, koszty ponownych badań, opłaty w urzędach). Oczywiście przy próbie reklamacji nie były rozmowy z dIAGNOSTAMI.
    • Gość: gorski Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa Ursynów IP: *.147.103.216.nat.umts.dynamic.eranet.pl 22.11.10, 01:07
      Polecam: Stacja Kontroli Pojazdów Warszawa Ursynów ul. Migdałowa 2a
      - profesjonalna szybka obługa
      - doradzają
      - mogą polecić dobre warsztaty

więcej:
      STACJA KONTROLI POJAZDÓW
      Podstawowa - A B T E / c d e

Czynna:
      poniedziałek - piątek: 7.00-21.00
      sobota: 8.00-15.00

Adres:
      02-796 WARSZAWA - URSYNÓW
      ul. Migdałowa 2a / róg ulicy Rosoła

oferta:
      - osobowe
      - motocykle
      - pojazdy 4x4
      - ciągniki rolnicze
      - pojazdy z LPG i CNG
      - przyczepy do 3,5t. d.m.c.
      - ciężarowe do 3,5t. d.m.c.

Kontakt:
      tel/fax: 22 648 36 37

Tyle wiem, resztę dowiecie się dzwoniąc.
    • Gość: bejot Re: Stacja Kontroli Pojazdów - Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.11, 00:16
      Ten złodziej z warsztatu Bemowo, wrocławka 4, Andrzej Norwa, chciał mnie oszukać. Przyjechałem i mówie, że mam dragnia na kierownicy. Gość postukał, popatrzył i okazuje się, że wygięła mi się półroczna tarcza hamulcowa. Pytam się, jak to można naprawić, a ten baran mówi że się tarcz się nie naprawia i trzeba kupić nowe. Chciał mnie naciągnąć na kilkaset złotych (bezsensowne kupno obu tarcz). Wystarczy wpisać w necie toczenie tarcz i można ją naprawić za 100 zł. Półroczne tarcze po 400 zł każda (EBC) miałbym jego zdaniem wyrzucić do kosza. Nikomu nie polecam tego warsztatu. Złodzieje!!!!
    • Gość: zyczliwy Stacja Kontroli - Warszawa - Lopuszanska 31 - NIE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.11, 09:27
      PRZESTRZEGAM bardzo na przed stacja kontroli pojazdow, w Warszawie na ul. Łopuszańskiej 31!!!!

Szczegolnie diagnosta Mariusz Gochna. Nieprzyjemny, opryskliwy. Prosto z PRL. A nazywa sie EUROAUTOCONTROL (o ironio!)

Pojazd badan nie przeszedl - zarzuty malo rzetelne: brak mozliwosci regulacji swiatel (nie umial) i problem z tarczami, mimo ze hamowanie ok (w innej stacji badania przeszedl ! ! ! !, tylko z sugestia wymiany tarcz)

To jest stacja czynna do 21. I te stacje licza na przypadkowych klientow, na ktorych sie mozna powyzywac (chociaz ja nie rozumiem tej startegii stacji, chyba ze to psychopaci).