Dodaj do ulubionych

Kłótnie rodzeństwa

03.02.11, 20:25
Troje dzieci: córka 11 lat, syn 7, córka 3 lata. Cała trójka ma temperament, dlatego chata codziennie trzęsie się w posadach (zwłaszcza córki). Problemem są nieustanne kłótnie między nimi, nie ma praktycznie chwili spokojnej. Na dłuższą metę jest to rzecz która rozwala atmosferę w domu. Każde z nich osobna jest świetne, dobrze wychowane itp. Razem koszmar. Już nie wiem co mam robić. Proszę o poradę
Obserwuj wątek
    • baszi Re: Kłótnie rodzeństwa 04.02.11, 12:18
      za malo danych, sa razem w 3 na 6 m2 czy kazde ma swoj pokoj, o co sa klotnie, co z tym probujesz robic , czy dziala cokolwiek czy zupelnie nic, jakie masz metoty wychowawcze......
    • justyna_dabrowska Re: Kłótnie rodzeństwa 06.02.11, 10:54
      Zgadzam się z powyższym wpisem, za mało wiemy żeby coś doradzić...widzę tylko że różnica wieku miedzy dziećmi jest na tyle duża ze kazde z nich może miec zupełnie inne potrzeby...inne zainteresowania...trudno mi sobie więc wyobrazic by 11latek, siedmiolatek i trzylatek mogli wspólnie razem spędzac duzo czasu...

prosze napisac cos więcej

jd
    • Gość: natelle Re: Kłótnie rodzeństwa IP: *.gigainternet.pl 25.12.21, 20:10
      Polecam gorąco filmik opisujący w pigułce o relacjach, kłótniach rodzeństwa! Tekst linku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka