Dodaj do ulubionych

opinie o laryngolog Alicji Nowak Radom

19.10.12, 13:09
proszę napiszcie co wiecie
Obserwuj wątek
    • Gość: debe Re: opinie o laryngolog Alicji Nowak Radom IP: *.radom.vectranet.pl 04.01.13, 18:35
      Nie polecam jej nikomu na pierwszej wizycie byłem z dzieckiem u dr Konrada Fijałkowskiego dziecko miało katar którego nie szło wyleczyć doktorek przepisał leki i za tydzień do kontroli,trochę pomogło! Po tygodniu lekarz był na urlopie i musiałem iść do dr Nowak przepisała BARDZO drogie leki które "MIAŁY" pomóc,zleciła też badanie słuchu! po badaniu do kontroli! Ale do kontroli poszliśmy do Fijałkowskiego,bo nie pomogły te cudowne leki za ponad 100 zł! Doktor był zdziwiony że przepisała takie krople NASONEX na ropny katar i zleciła badanie słuchu które przy takim katarze i tak wyjdą żle "Bo wyszły źle" Ogólnie jest niesympatyczna i pyskata "CO TO NIE ONA"
    • Gość: Gość Re: opinie o laryngolog Alicji Nowak Radom IP: *.radom.vectranet.pl 27.12.14, 10:08
      Naczytałem się waszych opinie przed wizytą u Nowak i byłem lekko zniesmaczony , że będę musiał iść w takie miejsce. Ale ku mojemu zdziwieniu Pani Doktor była bardzo miła ( nawet krzesło w gabinecie jej zepsułem , bo chciałem je przenosić) Diagnozę postawiła bezbłędnie. Zatoki przez które odechciewało mi się żyć przeszły mi i znów mogę cieszyć się normalnym życiem ;-). Ogólnie Polecam
      ps. niedługo mam następną wizytę ,zobaczymy czy dalej Alicja będzie miła i profesjonalna . Pozdrawiam
    • olometka Re: opinie o laryngolog Alicji Nowak Radom 10.09.15, 12:41
      Nie tylko nie polecam,ale ostrzegam przed takim lekarzem. Pani doktor Alicja Nowak z Radomia pracuje w przychodni przy szpitalu w Starachowicach.Miałam nieszczęście być jej pacjentką od marca do końca lipca br.Zaliczyłam 3 wizyty,w czasie których czułam się jak intruz ,a nie człowiek,któremu ma być udzielona pomoc lekarska.Jako lekarz była bardzo niemiła,arogancka.Lekceważy pacjenta nie wykazując żadnej staranności w wykonywaniu podstawowych badań,nie słuchała moich informacji o objawach choroby.Przy każdej wizycie podawałam takie objawy:ból głowy i ucha,krwista wydzielina z nosa,gorączka,niedrożność nosa i powiększone węzły chłonne.Pani doktor leczyła mnie w kierunku alergii.Za każdym razem mówiłam,że czuję się coraz gorzej.Pani doktor nie dociekała przyczyny tak groźnych objawów.Dzięki lekarzowi rodzinnemu trafiłam do centrum onkologii w sierpniu.Tam lekarz laryngolog przy podstawowym badaniu laryngologicznym stwierdził zaawansowany guz nowotworowy noso-gardła.Pytał czy wcześniej na pewno chodziłam do laryngologa!!! Zbyt późna diagnoza zmieniła moje życie w koszmar i zmniejszyła moje szanse w walce o życie.Teraz przede mną 7-tygodniowa radio- i chemio- terapia.Barbara
    • asi-asi-9 Re: opinie o laryngolog Alicji Nowak Radom 12.03.19, 14:22
      NIE POLECAM, wręcz odradzam. Lekarka nie ma podejścia do dzieci, nie potrafiła zajrzeć dziecku 6letniemu do buzi, bo nie współpracowało. Dziecko jest po infekcji uszu, ostatnio gorzej słyszało. Nie wiem czy wizyta trwała 5 min. Zamiast zwrócić się do dziecka, to rozmawiała tylko z rodzicem. Na prośbę o ponownej próbie obejrzenia gardła zareagowała podniesionym głosem i komentarzem żeby pójść z dzieckiem na wizyte prywatną to może wtedy lekarz będzie miała czas na zbadanie.
      Stracony czas i kolejne tygodnie na czekanie do innego lekarza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka