Dodaj do ulubionych

[LWW] Prosta sukienka na babcię ;) - gdzie?

20.07.11, 20:39
Kolejny raz proszę Was o pomoc, bo kto będzie wiedział jak nie Wy? :)
Wybieramy się całą rodziną na wesele i postanowiłyśmy z mamą znaleźć nową kieckę dla babci. Babcia ma 85 lat, jest niska i okrąglutka. Szukamy sukienki o prostym kroju (bez taliowania), z rękawkiem i małym dekoltem, najlepiej dostępnej przez internet, rozmiar 42-44. Przeszukałyśmy allegro i na razie nie trafiłysmy na nic ciekawego, może macie pomysł gdzie szukać?
Obserwuj wątek
    • magdalaena1977 Re: [LWW] Prosta sukienka na babcię ;) - gdzie? 20.07.11, 22:17
      smallfemme napisała:

> Szukamy sukienki o prostym kroju (bez taliowania), z rękawkiem i małym
      > dekoltem, najlepiej dostępnej przez internet, rozmiar 42-44.

Taka w stylu królowej matki? Nie wiem, gdzie kupić, ale też uważam, że to najbardziej elegancki strój dla pani w tym wieku.

Ale generalnie wiem, że nie jest łatwo coś kupić, żeby wyglądało ok i żeby sama seniorka była zadowolona.
      Ja bym stawiała na tradycyjne sklepy i wynegocjowanie możliwości oddania, jeśli strój się nie spodoba.
    • kaga9 Re: [LWW] Prosta sukienka na babcię ;) - gdzie? 21.07.11, 11:47
      Jako że moja mama ma akurat taki typ figury, że w żadnej sieciówce się nie ubierze, wiem już, że szukać należy w małych, czasem nijako wyglądających sklepikach oraz...na targu. Nie piszę jednakowoż o szczękoblaszakowcach (Johnach;)). U mnie w dni targowe (czyli 2x w tygodniu) na największy targ przyjeżdżają krawcy i oni mają właśnie głównie stroje wyjściowe w szerokiej rozmiarówce i niekoniecznie wszystkie są badziewne. Jeśli masz coś takiego w swoim mieście, warto spróbować.
    • zenobia44 Re: [LWW] Prosta sukienka na babcię ;) - gdzie? 21.07.11, 13:48
      ze znanych mi sklepów - to chyba tylko coś takiego mogę podsunąć -
      nie wiem czy babci się będzie podobać: sklep.everynature.pl/index.php/produkty/szczegoly/729/Sukienka_z_kieszeniami_w_kolorze_jeansu-pokaz.html
      są tam jeszcze inne sukienki o klasycznych wzorach, w różnych kolorach, ale nie wiem czy dość proste,
      rozmiary do 42/44
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka