Dodaj do ulubionych

[LWW] Sklep optyczny z lupami na NFZ W-wa centrum

15.07.14, 18:36
Lekarka wspomniała znajomej starszej pani o jakimś specjalistycznym sklepie, gdzie na NFZ ma zakupić okulary i lupę, które pomogą jej dotrwać do oczekiwanej operacji zaćmy. Rejony dawnego getta podobno. Nie mogę nic takiego wynaleźć poza zwykłymi optykami. Pomocy
Obserwuj wątek
    • po.rzeczka Re: [LWW] Sklep optyczny z lupami na NFZ W-wa cen 15.07.14, 18:54
      Doszłam juz do tego,że może chodzi o Mega-Lens na Jana Pawła 66, bo na stronie sklepu z Armii Ludowej jest wzmianka o takich pomocach na NFZ.
    • bialyptasior Re: [LWW] Sklep optyczny z lupami na NFZ W-wa cen 20.10.20, 20:42
      Placówka Mega-Lens w Warszawie jest w tym samym miejscu co poprzednio, ale obecny adres to ul. Polna 30. Mam zaawansowaną Jaskrę. W szpitalu w którym będę miał operację, nie było wolnych terminów na badanie pola widzenia. Polecono mi wykonać takie badanie w którejś z prywatnych placówek, zaznaczając że ma to być Aparat Humphrey 24-2. Byłem umówiony w Mega-Lens przy ul. Polnej 30 na na badanie pola widzenia Aparatem Humphrey 24-2. Przy umawianiu wizyty potwierdzono, że badanie będzie przeprowadzone na takim właśnie aparacie. Gdy 20.10.2020 już w placówce, płaciłem za badanie, zapewniono mnie że badanie będzie przeprowadzone Aparatem Humphrey 24-2. Podczas badania zorientowałem się, że to nie jest aparat o którym rozmawialiśmy, bo nie można było na nim ustawić korekty wzroku do patrzenia z bliska. Zażądałem zwrotu pieniędzy, ale mi odmówiono. Wydruki po badaniu były mnie dokładne niż z Aparatu 24-2 i nie honorowano ich w szpitalu. Badanie musiałem wykonać jeszcze raz w innej placówce. Dlatego nie polecam. Oszukują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka