Dodaj do ulubionych

LWW Krem intensywnie nawilżający, niewoniejący

25.02.18, 00:48
Jeju! Jak dobrze, że to forum ożyło ;) Jakoś zawsze wam ufałam w tematach różnych - od zakupu gładkich koszulek, przez kocie porady, po kwestie typu obieranie małych pieczarek. Mam nadzieję, że pomożecie mi i teraz. Szukam kremu nawilżającego do twarzy i myśl o przekopywaniu się przez ogrom informacji z forów typu wizaż napawa mnie grozą.

Sprawa wygląda tak - jak dotąd nie miałam zbyt problemów ze skórą, używałam jakiejś Nivei, latem czegoś z filtrem, a czasem zapominałam o kremie w ogóle i było ok. Niestety ostatnio to się zmieniło. Mam teraz suchą i szorstką skórę i niestety temat kremu muszę potraktować poważniej.

Poza intensywnym nawilżaniem zależy mi na tym, by krem nie miał mocnego zapachu, no i żeby cena nie zabijała (50 zł to maks, ile chciałabym wydać). Wolałabym też, żebym mogła kupić go w drogerii/aptece, czyli zabawy w rodzaju kupowania składników i mieszania kremu w domu raczej odpadają. Może macie jakieś typy?

Testowałam 2 kremy AA: z serii hydro algi - zbyt mocno pachniał i źle nawilżał i półtłusty nawilżający 24h - zostawiał błyszczący, lepki film i efekt nie był zadowalający. Przewinęły mi się przez kosmetyczkę jakieś Tołpy - wszystkie są dla mnie zbyt perfumowane i żaden nie działał dostatecznie dobrze i Ziaje - niby ok, ale z żadnym się ostatecznie nie dogadaliśmy. Dostałam też w prezencie krem na dzień i noc Naturativ 360 AOX, który miał robić wszystko - nawilżać, chronić przed zanieczyszczeniem powietrza, starzeniem i przeciwdziałać zaczerwienieniom, a nie dość, że nie nawilżył ani trochę, to jeszcze podrażnił mi twarz tak, że była cała czerwona i koleżanki w pracy myślały, że się opaliłam. Help!

--
life goes on bra
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka