Dodaj do ulubionych

Farmville czyli wirtualne Lipce ;)

05.01.10, 22:10
Przeczytałam ostatnio w Polityce o tej grze i tak miarkowałam bez parę dni, że
można spróbować. Gra jest online, darmowa, dostępna dla użytkowników Facebook.
Założyłam więc konto Marcjanny Pacześ i... od dwóch godzin kupuję morgi,
obsiewam, patrzę jak rosną plony. Gra jest w czasie rzeczywistym, jutro będę
zbierać plony.
Kumy! Siedzę przed komputrem i ze cztery pacierze patrzę jak mi plony rosną!
Po godzinie urosło o 2% :) Wokół moich morgów wolne działki, logujta się
ludzie kochane to zostaniemy somsiadami bo taka możliwość jest, można zaprosić
kogoś z Facebooka. Trzeba w googlu wklepać "farmville" i łacno za googlem
traficie, konto jak trza na facebooku założycie na użytek gry i dajcie znać,
to was zaproszę do somsiedztwa.
Spróbujeta?
Obserwuj wątek
    • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 06.01.10, 21:57
      Nie kuśta, Kumo, nie kuśta, bom ja na podobne rozrywki łakoma i kilka rodzin simów, żem w życiu odchowała :). Jeno że to dawne czasy, kiej se człowiek jako ten wiater swobodny po świecie bujał!

Teraz nawet tam nie zerknę, bo się bojam, jakby się to skończyło. Dzieciska w realu buczą, bo matka miast na nie, to na wirtualne ziemniaki uważa, co by jej nie zgniły. Jeszcze by mój terapeute musiał sprowadzać, coby uroki nade mną odczynił i od tego uzależnienia uwolnił.

Ale tak sobie myślę... (tylko myślę i bardzo cichutko...), pod jakim to imieniem bym się (nie) zalogowała...
    • minerwamcg Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 08.01.10, 19:54
      Moiściewy, pomysł jest przedni niczym kiełbasa na Wielkanoc! Żeby mi
      jeszcze kto ździebko czasu podarował, tobym te wirtualną gospodarkę
      pazurami chyciła, kiej Hanka teściowskie morgi!
      Alem ja przecie nie sama jedna, kto ma czas, niech się bierze! Orać,
      siać, plony sprzedać, grontu przykupić...
      • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 09.01.10, 12:16
        Kumy rodzone!
        A dyć myślita, że tych dziecisków i chłopa mieć nie mam i kiej dziedziczka jaka
        całemi dniami jeno arbatę popijam i w jenternecie spaceruję?
        Wieczorem na morgi włażę i co dojrzałe zbieram i nowe sieję. Dobrze siać to, co
        w równo 1 dzień dojrzewa to następnego dnia wieczorem zbierać można. A w dzień
        wolny od pracy te truskawki co w 4 godziny dają potrójny zysk i tego gotowego
        grosza można odłożyć:)
        Miło patrzeć jak rośnie i planować co gdzie dosiać!
        Zakładajta specjalne, farmvillowe konta na fejsbuku i wysyłajta mi zaproszenia
        do somsiedztwa - chto chętny temu na jemejl wyślę jak mnie znaleźć!
        • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 12.01.10, 20:52
          A toż ile tego wieczora trza na obrobek poświęcić?
          Oj, bo będziecie mnie mieć na sumieniu, Dominikowo.
          • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 12.01.10, 21:24
            Ja właśnie siedzę i zbieram soję (z ciepłych krajów dziwadło) bo rośnie równo w
            24 godziny i planuję co inszego dokupić. Mam już pięć świnek, pięć owiec, kurnik
            z dwiema kurami i kilka drzew:))
            Zajmuję się farmą ok. 40 minut wieczorami:) Można i więcej, a jakże, ale ja
            sobie ciułam powolutku i raz dziennie obrządek robię!
    • ryza_malpa1 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 15.01.10, 11:28
      Lece się logować.
      Ja juz tam mam sielne gospodarstwo.
      • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 15.01.10, 20:48
        Rzekliście!
        Znajdźcie Marcjannę Pacześ i zaproście mnie do znajomych jeśli chcecie:)
        Otwartam na somsiedztwo!
        • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 16.01.10, 18:08
          Takżem uczyniła, ale na razie nic. Może ja się na ichnim jenterfejsie nie
          wyznaję i coś nie tak zrobiłam.

Złamałam się :(. Jedno, co dobre, to że gospodarka moja na razie maleńka, to się
          i w 10 minut obrobię.
          • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 16.01.10, 20:00
            Wysłałam Wam obu zaproszenia do somsiedztwa, kumy!
            Cahir, nie turbujcie się! Cała radość w wolniutkim gromadzeniu plonów i
            dorabianiu się:) Ja powolutku gromadzę więcej pieniędzy, ale na razie wszystko
            inwestuję w następne zbiory.
            • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 16.01.10, 20:13
              A o co chodzi z tym, że można się udać na cudzą farmę? Jakieś gophersy niszczą
              zbiory Marcjannie i pytają czy pomogę? A skąd mam wiedzieć, czy ona chce? O co w
              tym chodzi?
              • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 16.01.10, 20:55
                Co jest najlepszym prezentem?
                • ryza_malpa1 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 22.01.10, 09:04
                  Dla tych co maja juz maszyny najlepszym prezentem jest BENZYNA!
                  • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 22.01.10, 18:19
                    Rozumiem Kumo, że Wy już macie? Ja to jeszcze z motyczką latam. A może byście
                    się zaznajomić chcieli? To pytam ja - Hanna Boryna.
              • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 16.01.10, 21:43
                Cahir, ja zebrałam twoje plony bez przypadek jak żem wlazłam na twoje morgi
                gościnnie(kasa oczywiście idzie dla Ciebie) i odżywiłam Ci roślinki nawozem:)
                • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 16.01.10, 22:16
                  To działa widocznie tak, że Ty zbierasz, a mnie z pola nie ubywa. To dobrze i
                  źle, bo myślałam, że przyjaciel może pomóc, jak się nie można osobiście wybrać.
                  Mam nadzieję, że kasy faktycznie przybyło, bo jakoś tak więcej jest, chociaż nie
                  sprawdzałam dokładnie stanu.
                  O prezent pytałam - krowa lepsza, czy gwiazdkowe drzewo, a może jeszcze co
                  insze? Za ten odrobek wywdzięczyć się mogę. Jest tam jakaś wysyłalnia wiadomości
                  na tym farmwilu? Bo bym do płota podeszła zamiast tu forum zaśmiecać.
    • gwiezdna.matylda Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 30.01.10, 11:40
      A ja odkryłam wczoraj coś takiego www.wolnifarmerzy.pl/
      Zalogowałam się na serwerze 7 jako Bruszniczanka, na razie sieję marchew i zboże
      i czekam aż odpowiednią ilość punktów zbiorę. Wtedy Świnka mi powie co mam robić
      dalej ;) Trochę lepsza grafika niż w Farmville oraz bardziej rozbudowana
      sprzedaż produktów rolnych. Więcej powiedzieć nie umiem, bo dopiero zaczęłam
      grę. Zajrzyjcie, kumy, może się Wam spodoba :)
      • gwiezdna.matylda Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 30.01.10, 11:52
        Trochę szkoda że nie ma takiej ładnej, jak w Farmville, animacji poziomów
        dojrzewania truskawek, zboża itd. Za to szybciej rośnie - marchew w 15 minut,
        zboże w 20.
        • monikate Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 24.02.10, 19:16
          Ponoć ludziska mnie wytykają palcami, bo za wiele się tam nie dorobiłam :( Inna
          jeszcze rzecz: farma strasznie wolno się ładuje.
          • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 24.02.10, 21:25
            Mnie gront i gront jeno w głowie:/ zbieram grosza gotowego żeby przykupić nieco
            ziemi, ale idzie jak ten dziadek po błocie... Papierowe pieniądze przychodzą
            kiedy same chcieć chcą...
            • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 25.02.10, 22:20
              Papierowe pieniądze przychodzą przy awansie na wyższy poziom. Tylko ostatnio,
              kiedy coś tam zmieniali w regulaminie, jeden papierek mi przepadł :(. A na
              początku, jak nie wiedziałam, o co tu chodzi, niepotrzebnie kilka wydałam. Też
              ściubię, mam 19, a za 20 już można grontu przykupić.

Pośrednio można te papierki kupić, kupując drogie rzeczy dające punkty
              doświadczenia. Ja mam już w magazynie (tak, tak, da się to tam trzymać)
              bibliotekę, szkołę i coś tam jeszcze. Czekają, aż mi się teren powiększy, bo na
              razie to mi grontu szkoda, wszystko pod uprawy idzie.
              • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 26.02.10, 17:21
                cahir4 napisała:
                > Pośrednio można te papierki kupić, kupując drogie rzeczy dające punkty
                > doświadczenia.

Rzekliście! To ja w te pędy lecę i grosza żałować nie będę bo mam tego coś z 200
                tysięcy, ale jak i wam, grontu żałuję na zakupy.

ps. biblioteka w magazynie:D
                • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 27.02.10, 22:26
                  A ja żem gorzkiego rozczarowania doznała. Uzbierałam ci ja te 20 papierków, a on
                  mi mówi, że najpierw muszę homestead kupić. A to ledwie 14 na 14 jest (teraz
                  12x12) :(. A potem, żeby o następne dwa rozbudować, to kolejne 20 papierków. 20
                  etapów? Czy to możliwe w ogóle jest? Yyyy, to chyba tylko dla tych, co
                  papierowe pieniądze za prawdziwe kupują, albo dla tych, co somsiadów mają wielu.
                  Samodzielnie się tam dorobić nie idzie :(.
                  • stara_dominikowa Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 01.03.10, 08:46
                    cahir4 napisała:
                    > A ja żem gorzkiego rozczarowania doznała.

Kumo! Na tem świecie tylko grosz się liczy, jak widać. Fejsbuk też nie popuści z
                    pazurów i tej uciechy skąpi narodowi - a ty człowieku jeno płać, płać i płać...
                    Niedoczekanie, żebym płaciła prawdziwemi pieniędzmi! Nie frasujcie się... jezdem
                    z Wami:)
          • cahir4 Re: Farmville czyli wirtualne Lipce ;) 25.02.10, 22:21
            A może wam sąsiadka pomocna potrzebna?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka