Dodaj do ulubionych

jak sie ten Einstein KAN sie czuje

19.02.20, 10:33
jak dzisiaj będziesz naprawiała swiat ??
zalorzylas juz ten PV cell ... solar hot water czy dalej używasz FOSIL FULLES. ???
shame on you ..karma will get you.
cancer of what ??let me think ...not if only when. ..karma.
Obserwuj wątek
    • kan_z_oz Re: jak sie ten Einstein KAN sie czuje 24.02.20, 08:46
      Uchuu. Bledy ortograficzne w polskim lub angielskim. Mobbing - bardzo tutaj popularny, jako forma rozrywky czyli odreagowania sie.

Dla calej reszty czytajacej - mam bardzo ekolodiczna chalupe, ktora jest w procesie przetwarzania od lat kilku.
      Wlasne szambo - bardzo fajne, bo wszystko rozchodzi sie na ogrod. Wlasna wode - bardzo fajnie, tylko potrzeba bylo zmienic dach, runny, wyczyscic zbiorniki, zalozyc filtry.
      Wszystko jest i dziala i jestem odcieta od sieci, majac jakies 60tys litrow wlasnej czystej wody.

Prad - zmiana kabli, wszystkich zyrandoli, zarowek na LED, wszystkich urzadzen na ekonomiczne gdzie powstal problem przy ostatniej rozbudowie z feralnym podlaczeniem przez lewego troche elektryka.
      Woda na panele wchodzi w przyszlym miesiacu. Bedzie miejsce w piwnicy na winiarnie.

System 6KW lub wiecej pare miesiecy pozniej...i mam chalupe wymarzona, gdzie chetnie sie podziele, bo nie jest to jakis wujeb za grube $$ projekt tylko bardzo rozsadne wolne myslenie i postepowanie.

Mam tez niestety trolla ktory mnie przesladujacego od lat...
      Trzymam sie tez bardzo zdrowo...karma...lubi dobrych ludzi.

--
      Kan_z_oz
      • kan_z_oz Re: jak sie ten Einstein KAN sie czuje 24.02.20, 12:06
        Mam tez qwa zajebisty ogrod wypielegnowany wlasnymi rekami po wyrwaniu tysiecy chwastow. Troll nie lubi i go razi. Tropi, smedzi, sra, nienawidzi bo siedzi w jakims gownie.
        Dopierdoliol sie tez do biznesu mojego, oraz mnie.
        Fuck off nie wystarcza bo sie wciaz dopierdala.

Chyba nawet nie nie jest z AU, bo takiego szajbusa tutaj w zyciu nie widzialam. Poza tym bardzo fajny kraj, stan, ogrod, ludzie.
        Musze wpisac bo wychodzi, ze tutaj jakiej pojabactwo.
        Polacy sa tutaj swietni. Maja klase.

--
        Kan_z_oz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka