Dodaj do ulubionych

Ceny są ukryte i dlaczego?

06.02.20, 07:38
Dlaczego ceny są ukryte? Artykuły do sprzedaży są wystawiane jako bezcenowe. Bezcenowe to powinni być za darmo to wtedy by się sprzedawcy nauczyli ceny umieszczać. Dużym udogodnieniem np jest szukanie w internecie danego leku w aptekach. Szereg aptek udostępnia gdzie dany lek można nabyć ale wszystkie apteki mają ceny ukryte. Kiedyś gdy byłem mały to pamiętam ceny byli na wszystko i ja nawet ceny pisałem na kartkach dla mojej mamy bo kwiatki sprzedawała. Mama mi wtedy powiedziała że jak ceny nie będzie miała to może zapłacić karę.

--
----------------------------------------------------------
Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
Unikaj złośliwych uwag (Poradnik Życia)
Obserwuj wątek
    • pia.ed Re: Ceny są ukryte i dlaczego? 13.02.20, 23:45
      mobic napisał:

> Kiedyś gdy byłem mały to pamiętam ceny byli na wszystko i ja nawet ceny pisałem na kartkach
      dla mojej mamy bo kwiatki sprzedawała. Mama mi wtedy powiedziała że jak ceny nie będzie miała
      to może zapłacić karę.

To bylo w PRL i wtedy byl porzadek... a teraz jest burdel na kolkach wink
      • mobic Re: Ceny są ukryte i dlaczego? 14.02.20, 17:35
        Bardzo często nas teraz oszukują musimy uważać. Sklepy spożywcze, apteki itp. Moją dziś w sklepie spożywczym oszukali a potem zwrucili. W aptece zapłaciła za lek 6,40 a w domu gdy spojrzała na paragon to było 3,40. na paragonie.

--
        Nigdy się nie tłumacz przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą. - Mark Twain
        • mobic Re: Ceny są ukryte i dlaczego? 14.02.20, 18:12
          kobieta.onet.pl/profesor-miodek-ostrzega-przed-oszustami-moja-rodzina-do-dzis-nie-dowiedziala-sie-o/ygjh2sn
          --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka