Dodaj do ulubionych

burze i podtopienia, kolejny kłopot !

28.06.20, 12:29
jesli kilkanascie lat wstedz , kolejne jeszcze a teraz trzeci raz
czy nei można mieć wykopanych w okolicy wielkiego zapasowego miejsca?

wiadomosci.onet.pl/rzeszow/powodz-na-podkarpaciu-mieszkancy-i-samorzadowcy-informuja-o-stratach/26pke6v
Obserwuj wątek
     • marii51 Re: Burze i podtopienia: Warszawa 29.06.20, 21:25
      Pomimo intensywnych opadów deszczu, studzienki kanalizacyjne systematycznie odprowadzają wodę opadową. W ciągu 15 minut nadmiar wody na pl. Trzech Krzyży został przyjęty przez kanalizację miejską. https://pbs.twimg.com/media/EbsMZh4WsAQq1In?format=jpg&name=small

      ALE """narzekanie musi być...
      Ulewa w Warszawie. Ogórek zastanawia się, dlaczego to rząd znowu pomaga miastu
      Magdalena Ogórek z TVP mówiła natomiast, że gdyby wyjechała kilka minut później do pracy, to nie siedziałaby w studio. - Sytuacja w Warszawie jest bardzo trudna, samochody nie jadą, a płyną [...] wszyscy się chowają, gdzie mogą. O tyle to jest zaskakujące, że Warszawa obserwuje takie obrazki od kilku lat. Jak powiedział Miłosz Manasterski przed chwilą: tak źle jak teraz jeszcze nie było - stwierdziła.

      Ogórek na tym nie zakończyła, ponieważ dodała, że podtopieniami i wodą na ulicach zajmuje się nie prezydent Warszawy, a rząd:

      Dlaczego to znowu rząd, a nie prezydent Warszawy, biegnie na pomoc Warszawie? Jak dobrze, że jest rząd, jak dobrze, że premier Mateusz Morawiecki zwołał spotkanie szefów służb.
      Ulewę nad stolicą wykorzystuje już Prawo i Sprawiedliwość, na warszawskim profilu partii udostępniono nagranie TVP z zalanych ulic i dodano: "Warszawa Trzaskowskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka