Dodaj do ulubionych

Polska wygrała

12.07.20, 21:38
Brawo. Niech żyje Polska.
Obserwuj wątek
      • mobic Re: Polska wygrała 13.07.20, 07:36
        Ja dawno mówiłem że nie tędy droga do wygranych wyborów. Stawiałem Kwaśniewskiego za wzór bo wygrał 2 razy ale jego poparła lewica i prawica i dlatego wygrał. Budka myślał że jak Trzaskowskiego porze Platforma to mu wystarczy i wygra. Budka do dymisji niech się teraz poda.
          • mobic Re: Polska wygrała 13.07.20, 13:11
            Czy to tak powinno przebiegać głosowanie? Kto wpuścił tyłu fotoreporterów z kamerami do lokalu gdzie odbywają się wybory? Głosowanie powinno być tajne a nie nagrywane przez kamerzystów w momencie oddania głosu.
            • mobic Re: Polska wygrała 13.07.20, 19:18
              "Polska okazała się pęknięta na pół. Pęknięcie jest bardzo głębokie. Chodzi o skalę emocji po jednej i drugiej stronie" - powiedział w radiu Zet Jarosław Gowin.
              • mobic Re: Polska wygrała 13.07.20, 20:03
                Przyglądam się i obserwuję czy po wyborach będzie zgoda Narodowa? Mnie się wydaje że chyba nieprędko nastąpi zgoda Narodowa. Trzeba by było żeby krew zepsutą spuscic i nową wtoczyć to wtedy by nastała, zgoda Narodowa.
                • marii51 Re: Polska wygrała 15.07.20, 10:56
                  mobic napisał:

> Przyglądam się i obserwuję czy po wyborach będzie zgoda Narodowa? Mnie się wyda
                  > je że chyba nieprędko nastąpi zgoda Narodowa. Trzeba by było żeby krew zepsutą
                  > spuscic i nową wtoczyć to wtedy by nastała, zgoda Narodowa.
                  >

przeczytaj swoj wpis i naprawdę zastanów się do jakich wyczynów namawiasz?
                  gdy sam pis tzw prawica walczy aż trzeszczy między nimi !!!!!

Nie bez powodu, zanim jeszcze opadł wyborczy kurz, "Wiadomości" TVP sterowane ręcznie przez Jacka Kurskiego, uznawanego w PiS za jednego z architektów zwycięstwa Andrzeja Dudy, przypuściły mocny atak na Mateusza Morawieckiego. Wielu wyborców "dobrej zmiany" musiało w poniedziałek wieczorem przecierać oczy ze zdumienia, oglądając materiał, który stawiał Morawieckiego w bardzo niekorzystnym świetle, by nie powiedzieć wręcz jako wroga, który szkodził w kampanii prezydentowi i całemu obozowi rządzącemu.

Z materiału "Wiadomości" miliony widzów - w tym wielu najzagorzalszych wyborców, którzy dzień wcześniej zagłosowali na Andrzeja Dudę w wyborach prezydenckich - mogły ku swojemu zdziwieniu dowiedzieć się, że spółki Skarbu Państwa i sama Kancelaria Premiera kupują reklamy "w mediach antyrządowych otwarcie wspierających politykę opozycji".

W materiale wymieniono redakcje: "Faktu", "Polityki" i "Rzeczpospolitej", które - jak podkreślono - prowadziły nagonkę na polski rząd, prezydenta i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jako dowód pokazano archiwalne wydania gazet oraz ich cenniki reklamowe, które miały uświadomić widzom TVP, jak wielkie pieniądze za zgodą właśnie Morawieckiego idą na wspieranie prywatnych mediów wrogich PiS-owi.

Zobacz również: Ludzie prezydenta. Kto stał za kampanią Andrzeja Dudy? Architekci zwycięstwa
                  W obozie Zjednoczonej Prawicy nikt nie ma wątpliwości, że za tym materiałem stoi właśnie Jacek Kurski, który już w trakcie prezydenckiej kampanii wycinał Morawieckiego jak tylko mógł, czy to z "Wiadomości", czy z anteny TVP Info.
                    • marii51 Re: Polska wygrała 16.07.20, 12:07

mobic napisał:

> Marysia zaraz myśli o biciu się a ja myślałem o ambulatoryjnym przetaczaniu krw

bo czasem mobic ///
                      -to za Chiny ludowe nie wiadomo po co takie pomysły wpisuje ..
                      . ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                      "" KTOŚ"" MIAŁ POMYSŁ TAKI ---NIE zagtażający życiu ...
                      MYSLE, ZE POWINIENES WLASNIE PRZEMOWIENIA IM PISAC...
                      przynajmniej byloby jasne ze zboze rosnie na palmach,
                      a na Grenlandi własnie odbywa sie zbior truskawek..

Wnioskuje tez by politykow zamykac przed rozpoczeciem
                      swoich niszczycielskich kadencji
                      zeby im ciut powietrza zeszlo
                      i zeby wiedzieli ze siedza na zapas.
                      i pokory sie zeby ciuteczke poduczyli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka