Dodaj do ulubionych

Eutanazja nawet u mlodych ludzi

12.09.20, 11:30
Szwedzka modelka mieszkajaca w Kaliforni, po upadku z 13-go pietra w roku 2015, po latach niesamowitego bolu i stale nowych infekcjach uszkodzonych kosci, zdecydowala sie w styczniu 2020 roku, aby zakonczyc swoje zycie w klinice w Szwajcarii. Miala wtedy 30 lat.

www.aftonbladet.se/nyheter/a/MRxbp5/chloe-overlevde-fall-fran-13e-vaningen--valde-att-avsluta-sitt-liv
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Eutanazja nawet u mlodych ludzi 12.09.20, 11:46
      czyli tym razem ta mloda osoba nieuleczalnie chora
      sama podjęla taka decyzje
      ~~~~~~~~
      jakis czas temu w Polsce chlopak po wypadku na motocyklu sam napisał prośbe o etanazjii tzn ktos mu pomogł bo całkowicie był oblożnie chory -bardzo żałował rodziców,że są coraz starsi i on ich tak potwornie obciąża
      ~~~~~~~~~~~~~~~~
      rozegrała się wielka sprawa w celu pomocy otoczenia go opieką
      wybrnął pomyslnie siada w fotelu specjalnym
      aspecjalny przyrzad do przenoszenia go na łóżko
      ukończył studia nawet na
      komputerze posługując się ustami i patyczkiem bo ręce tez ma niesprawne

WCZORAJ oglądając film
      dowiedzialam się ,że można specjany druk wypełnić na wszelki przypadek
      gdybysmy sami nie mieli mozliwosci poprosic o etanazję
      więc komus możemy to zlecić żonie, męzowi syn lub córka
      ~~~~~~~~~w filmie żona dostała wscieklości przestała z mężem rozmawiać tak sie obraziła,,
      • marii51 Re: Eutanazja nawet u mlodych ludzi 12.09.20, 11:57
        tsięgnęłam dotłumacza
        bo --dlaczego ?

„Nie chcę tak żyć”
        Aftonbladet doniósł o Chloe w marcu 2015 r. Następnie była z powrotem w Szwecji, w domu w Helsingborgu.

Była pełna nadziei, pełna życia.

Ale nie sądziła, że ​​otrzyma taką opiekę i rehabilitację, jakiej pragnęła. Że po prostu „musiała leżeć i gnić”.

Chloe cierpiała na nieuleczalne odleżyny. Dostała również poważnych infekcji wewnętrznych, w których wszczepiono cały metal. Ostatecznie usunięto prawe biodro i część kości udowej.

a chciała ..liczyła na cud....
        Jej wymarłe plany na przyszłość doprowadziły ją do depresji.

- Teraz siedzę tutaj, na wózku inwalidzkim. - To nie było tak, jak myślałam, że tak będzie - powiedziała.

Miałem nadzieję na kolejny cud
        Ale pomimo okresów rozpaczy, nadzieja stale popychała Chloe do przodu.

- Powiedziała, że ​​ważne jest, aby podążać za jej marzeniami - mówi mama Christina, 57.

Chloe chciała wrócić do Stanów Zjednoczonych.

Postawiła sobie za cel ponowne chodzenie.

Liczyła na nowy cud.
            • marii51 Re: Pzezyla upadek z 13-pietra 12.09.20, 16:40
              przetłu
              Chloe cierpiała na nieuleczalne odleżyny.
              Dostała również poważnych infekcji wewnętrznych, w których wszczepiono cały metal. Ostatecznie usunięto prawe biodro i część kości udowej.
              wypaść z 13 piętra i żyć ale nie do zniesienia takie życie
              • marii51 Re: Pzezyla upadek z 13-pietra 12.09.20, 16:43
                pia,ed
                wkleję tu co w POLSCE się dzieje Hien działanie, mości panie!
                .
                Cmentarny cennik załamał mieszkańców.
                .
                O cenach pochówku w Brzezinach głośno zrobiło się w ubiegłym roku. Alarmu narobił właśnie Pawlik, który organizował pogrzeb ojca, a gdy zobaczył rachunek, złapał się za głowę. A później założył na Facebooku grupę
                Stop Cmentarnemu Wyzyskowi
                i umieścił tam zdjęcie rachunku. Zdecydowanie za wysokiego, jak podkreślał. – Prawie 5 tys. A to dopiero początek. Za miejsce na cmentarzu trzeba zapłacić 10 tys., ale w ratach – na dzień dobry musiałem dać 2 tys. zł. Za wykopanie grobu grabarz wziął 2 tys. Wynajęcie kaplicy kosztowało mnie 380 zł, a 400 zł zapłaciłem za wpuszczenie trumny do grobu – podliczał. – Oczywiście trzeba było dołożyć 500 zł księdzu za celebrację pogrzebu. Po takich wydatkach, przyznaję, nie dałem rady postawić pomnika. Zbieram. A za wjazd kamieniarza na teren cmentarza też jest haracz – 120 zł za przekroczenie bramy. I to wszystko według cmentarnego cennika.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka