Dodaj do ulubionych

WYBORY Prezydenta w USA

30.09.20, 22:19
POZNAJMY
RYWALA OBECNEGO
joe-biden-kim-jest-kandydat-demokratow-na-prezydenta


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,168571,26350544,joe-biden-kim-jest-kandydat-demokratow-na-prezydenta.html
Obserwuj wątek
  • pia.ed WYBORY prezydenta USA 01.10.20, 00:16


   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26352584,radoslaw-sikorski-gosciem-porannej-rozmowy-gazeta-pl.html

   Człowiek kulturalny w konfrontacji z chamem jest na cięższej pozycji, więc musi mu odpowiadać twardym językiem. I Biden to zrobił tym razem, i zdaje się, że to wygrał. Różne ośrodki podają różne proporcje, ale wszystkie się zgadzają co do tego, że Biden wygrał debatę
   • marii51 Re: WYBORY prezydenta USA 02.10.20, 19:25
    onald Trump od początku wybuchu epidemii koronawirusa w swoich publicznych wypowiedziach wyraża się o zagrożeniu bardzo lekceważąco, sugerował m.in. leczenie zastrzykami z wybielacza. Tymczasem wirus tylko w USA spowodował zgon 205 tys. osób, a zakażonych jest ponad 7 mln osób. Prezydent USA jeszcze w czasie pierwszej debaty prezydenckiej szydził z Joe Bidena, wytykając mu, że regularnie nosi maseczkę. Sam twierdził, że zasłania usta i nos tylko wtedy, kiedy "uważa, że tego potrzebuje". Ostatnie wyniki testu Bidena pokazują, że jego strategia postępowania była dużo lepsza niż prezydenta USA.

    REKLAMA

    Zobacz też: W debacie Biden-Trump najlepiej wypadł... prowadzący

    Zobacz wideo

    Donald Trump ma jedynie "łagodne objawy" koronawirusa
    Obecnie prezydent USA i pierwsza dama przebywają na kwarantannie w Białym Domu, gdzie mają wykonywać swoje obowiązki zdalnie. Jak donosi agencja AP, lekarz prezydenta przekazał mediom, iż Donald Trump ma "łagodne objawy" choroby i będzie w stanie pełnić swoje obowiązki bez większych problemów podczas leczenia.

    >>> Trump zakażony koronawirusem. Kto może go zastąpić, gdyby objawy COVID-19 okazały się poważne?<<<

    W sprawozdaniu czytamy, że także Melania Trump czuje się dobrze. Jednocześnie agencja AP przypomina, że prezydent ma 74 lata i ma kliniczną otyłość, co sprawia, że jest dużo bardziej narażony na potencjalne komplikacje wywołane przez zakażenie.


    Pomimo tego, że para prezydencka jest zakażona wirusem, mieszkający razem z nimi w Białym Domu syn Baron ma negatywny wynik testu, podobnie jest w przypadku wiceprezydenta Mike'a Pence'a. Szef personelu Białego Domu Mark Meadows przekazał mediom, że testy na obecność koronawirusa przechodzą też kolejni współpracownicy prezydenta i pracownicy administracyjni Białego Domu. Poza doradczynią prezydenta Hope Hicks u nikogo innego z otoczenia Donalda Trumpa nie stwierdzono koronawirusa.

    - Poddaliśmy testom cały główny personel, między innymi mnie, Jareda Kushnera i Dana Scavino. Rezultaty tych testów były negatywne - powiedział Meadows. Wyraził też przekonanie, że cała Ameryka wspiera prezydenta w okresie walki z chorobą. - Jestem optymistą i wierzę, że prezydent odzyska zdrowie bardzo szybko - podkreślił.

    >>> Trump ma koronawirusa. Na debacie szydził z maseczek, wcześniej chciał leczyć COVID-19 wybielaczem <<<

    Niemniej trudno będzie ocenić prawdziwą skalę zakażeń w Białym Domu jeszcze przez dłuższy okres, ponieważ w niektórych przypadkach mija naprawdę dużo czasu od chwili zachorowania, do momentu, kiedy wirus wykryty może zostać w teście. Władze zapewniają jednak, że starają się prześledzić dokładną historię kontaktów prezydenta USA.

    To, jak długo potrwa izolacja Donlada Trumpa i jego żony, będzie zależało od ich stanu zdrowia. Nawet jeśli w okresie najbliższych 14 dni prezydent uzyska negatywny wynik testu, to prawie na pewno nie będzie mógł uczestniczyć w wiecach w trzech kluczowych stanach - Wisconsin, na Florydzie i Arizonie. Mało prawdopodobny jest też jego osobisty udział w kolejnej debacie prezydenckiej, zaplanowanej na 15 października.

    Biden nie zakaził się od Trumpa. Życzy prezydentowi zdrowia
    Joe Biden także przeszedł test na koronawirusa. Choć w czasie debaty prezydenckiej on i Trump nie podali sobie dłoni, to stali w bliskiej odległości bez masek przez 90 minut. Poinformował właśnie media, że on i jego żona Jill są zdrowi. Napisał na Twitterze:

    Z radością donoszę, że ja i Jill mamy negatywne wyniki testu na COVID. Dziękuję za wszystkie wiadomości pełne troski. Mam nadzieję, że to dobry przykład: noście maski, trzymajcie dystans społeczny i myjcie ręce.

    Startujący w wyborach prezydenckich Joe Biden, którego Donald Trump obśmiewał za noszenie maseczki, napisał na Twitterze, że on i jego żona "wyrażają nadzieję na szybkie wyzdrowienie prezydenta Trumpa i Pierwszej Damy Melanii Trump". "Będziemy się modlić o bezpieczeństwo i zdrowie prezydenta i jego rodziny" - skwitował Biden.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26364035,donald-trump-ma-lagodne-objawy-koronawirusa-wierze-ze-prezydent.html
  • marii51 Re: WYBORY Prezydenta w USA 02.10.20, 19:21
   dzis czytam
   Trumpa. Joe Biden już po teście: Myjcie ręce
   REKLAMA

   IAR, oprac. Justyna Bryczkowska
   02.10.2020 18:47
   Donald Trump w piątek rano polskiego czasu poinformował, że on i jego żona zostali zakażeni koronawirusem. Teraz Biały Dom przekazał komunikat o jego stanie zdrowia - okazuje się, że ma on "łagodne objawy" kronawirusa. Tymczasem jego przeciwnik w wyborach, Joe Biden, podał wynik swojego testu - jest negatywny.
   ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
   wiecie co pomyslalam
   a nie ;epiej i bezpieczniej byloby
   zwyczajnie pojśc do wyborów i nie rozsiewać wirusa na tych wielkich tłumnych spotkaniach ?

   takie zbiorowiska ludzi to włanie najbardziej niebezpieczny sposób na zakażenie się !!!
    • marii51 Re: WYBORY Prezydenta w USA 02.10.20, 20:56
     Trump zakażony koronawirusem. Co z listopadowymi wyborami w USA? [ANALIZA]
     Pozytywny wynik testu na COVID-19 to duży problem dla kampanii prezydenckiej ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa. Jak potencjalne problemy Donalda Trumpa mogą wpłynąć na listopadowe wybory? Żadna z partii nie musiała do tej pory zastępować kogoś tuż przed głosowaniem.
     www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/donald-trump-zakazony-koronawirusem-co-z-listopadowymi-wyborami-w-usa/st481yf,79cfc278
     • marii51 Re: WYBORY Prezydenta w USA 03.10.20, 09:10
      Donald Trump przewieziony do szpitala. Sprzeczne informacje o stanie zdrowia prezydenta
      dzisiaj 07:28
      Ten tekst przeczytasz w 3 minuty
      FACEBOOK | 54
      TWITTER
      KOPIUJ LINK
      Donald Trump został przewieziony do szpitala Walter Reed Medical Center. Wstępnie podkreślono, że jest to jedynie "środek zapobiegawczy" - przekazała stacja NBC News. Prezydent na Twitterze zamieścił filmik, w którym podziękował za "ogromne wsparcie jakie otrzymał. Trump miał nasilające się objawy koronawirusa, w tym gorączkę i oprócz eksperymentalnego leku, prezydentowi podano także lek remdesiwir. Pojawiają się sprzeczne informacje, co do stanu zdrowia prezydenta. Jak donosi CNN wśród urzędników Białego Domu pojawiają się "poważne obawy". Inni wskazują, że Donald Trump był jedynie "zmęczony".Tekst linku

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka